HK SŽ Olimpija - IHL Članice 20/21

Redni del


Vratarji

#Št.VratarGPGASASVSSVS%TOIGAAPIM
133INTIHAR Tjaša113427223887.50660:003.0900:00


Igralci

#Št.IgralecGPGAPTSPPGSHG
138PREN Pia1140337354
220PEZDIR Gaja712213310
326DUKARIČ Eva1117102731
425MAVER Nina108132101
57PAZLAR Urša11781510
629BREZNIK Tamara10761310
79LONČAR Nina101121310
815USNIK Patricija1044810
910BIŠČAK Katja915600
1028JANKO Ema812300
1189POVŠE Zala1103300
128LAVTAR Lara1011200
1332KOKOLJ Klara201100
146ŠMIC Klara501100
1519PREBIL Špela1001100
1611SRAKAR Lara1001100
1714GNIDOVEC Eva000000
184TROBIŠ Marko000000
1928BIZJAK Maja000000
20KAVČIČ Barbara000000
2122MOLE Maša000000
2218KRIŽNIK Lucija000000
2321MOČNIK GRČAR Maruša100000
2421TROBIŠ Veronika700000


Zadnji izidi

#23, 28.03.2021, 14:00, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK SŽ Olimpija
#19, 14.03.2021, 14:00, Dvorana Zalog

HK SŽ Olimpija

HK Triglav
#16, 09.03.2021, 19:00, Villacher Stadthalle

Team Villach

HK SŽ Olimpija
#15, 28.02.2021, 11:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK SŽ Olimpija
#12, 14.02.2021, 16:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

Team Villach
#11, 07.02.2021, 16:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HDK Maribor
#8, 24.01.2021, 13:30, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

HK Triglav
#7, 17.01.2021, 11:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK SŽ Olimpija
#4, 10.01.2021, 16:00, Dvorana Tivoli

HK SŽ Olimpija

Team Villach
#3, 18.10.2020, 17:00, Dvorana Zalog

HK SŽ Olimpija

HDK Maribor
#2, 11.10.2020, 11:30, Dvorana Zlato polje

HK Triglav

HK SŽ Olimpija

Prihajajoče tekme

#21, 25.04.2021, 12:30, Villacher Stadthalle

Team Villach
:

HK SŽ Olimpija




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled