Najbolj kaznovani igralci - Končnica

#IgralecEkipaGPMinPIMMajPIMMISCGA-MIMATCHPIM
1BAN UrbanHk Triglav404:0000:0010:0000:0000:0014:00
2POTOČNIK MihaelHk Triglav402:0000:0010:0000:0000:0012:00
3GORŠE EnesHK Slavija Junior502:0000:0010:0000:0000:0012:00
4NEMEČEK NikoHK ECE Celje100:0000:0010:0000:0000:0010:00
5KASTELIC NejcHK ECE Celje308:0000:0000:0000:0000:0008:00
6PRIMAR JureHK Slavija Junior508:0000:0000:0000:0000:0008:00
7KOMPOLŠEK AndražHK Slavija Junior508:0000:0000:0000:0000:0008:00
8GAGNON MathieuHDD SIJ Acroni Jesenice206:0000:0000:0000:0000:0006:00
9PARADIS PhilippeHDD SIJ Acroni Jesenice206:0000:0000:0000:0000:0006:00
10SVETE ŽigaHk SŽ Olimpija406:0000:0000:0000:0000:0006:00
11MUŠIČ AlešHk SŽ Olimpija406:0000:0000:0000:0000:0006:00
12TERLIKAR AnžeHk Triglav406:0000:0000:0000:0000:0006:00
13ČUDEN BenoHK Slavija Junior506:0000:0000:0000:0000:0006:00
14VOH NejcHK ECE Celje304:0000:0000:0000:0000:0004:00
15ILOVAR NejcHK Slavija Junior404:0000:0000:0000:0000:0004:00
16RAJSAR SašoHk SŽ Olimpija404:0000:0000:0000:0000:0004:00
17ZUPAN ŽanHk Triglav404:0000:0000:0000:0000:0004:00
18ČEPON MarkHk SŽ Olimpija404:0000:0000:0000:0000:0004:00
19LAMPIČ JanHk Triglav404:0000:0000:0000:0000:0004:00
20TAVŽELJ AndrejHDD SIJ Acroni Jesenice404:0000:0000:0000:0000:0004:00
21POKLUKAR BASTARDA ŽanHK Slavija Junior504:0000:0000:0000:0000:0004:00
22HUMAR NikHK Slavija Junior504:0000:0000:0000:0000:0004:00
23ČAMPA AndražHK Slavija Junior504:0000:0000:0000:0000:0004:00
24URUKALO ŽigaHDD SIJ Acroni Jesenice504:0000:0000:0000:0000:0004:00
25FARTEK FilipHDD SIJ Acroni Jesenice102:0000:0000:0000:0000:0002:00
26KNEZ BlažHK ECE Celje102:0000:0000:0000:0000:0002:00
27VIDMAR LukaHk SŽ Olimpija202:0000:0000:0000:0000:0002:00
28VODNJOV JernejHK MK Bled202:0000:0000:0000:0000:0002:00
29PAZLAR MitjaHK MK Bled202:0000:0000:0000:0000:0002:00
30PANČUR NejcHK MK Bled202:0000:0000:0000:0000:0002:00
31JAKOPIČ RokHK MK Bled202:0000:0000:0000:0000:0002:00
32GROZNIK BoštjanHK MK Bled202:0000:0000:0000:0000:0002:00
33HADŽIČ AlenHDD SIJ Acroni Jesenice202:0000:0000:0000:0000:0002:00
34FLAJS JanHDK Maribor202:0000:0000:0000:0000:0002:00
35RAUŠL MaticHDK Maribor202:0000:0000:0000:0000:0002:00
36ULAMEC LukaHk SŽ Olimpija302:0000:0000:0000:0000:0002:00
37PEŠUT ŽigaHk SŽ Olimpija302:0000:0000:0000:0000:0002:00
38LOGAR LukaHk Triglav302:0000:0000:0000:0000:0002:00
39SVETINA ErikHDD SIJ Acroni Jesenice302:0000:0000:0000:0000:0002:00
40POGAČNIK TjašHK ECE Celje302:0000:0000:0000:0000:0002:00
41KUKOVIČ NikHK ECE Celje302:0000:0000:0000:0000:0002:00
42ZUPANC MaticHK ECE Celje302:0000:0000:0000:0000:0002:00
43OGRIZEK AljažHK ECE Celje302:0000:0000:0000:0000:0002:00
44KOBLAR GregorHk SŽ Olimpija402:0000:0000:0000:0000:0002:00
45SIMŠIČ NikHk SŽ Olimpija402:0000:0000:0000:0000:0002:00
46OREHEK JanezHk SŽ Olimpija402:0000:0000:0000:0000:0002:00
47ZAJC MihaHk SŽ Olimpija402:0000:0000:0000:0000:0002:00
48ŠKRJANEC BlažHk Triglav402:0000:0000:0000:0000:0002:00
49HOČEVAR NejcHk Triglav402:0000:0000:0000:0000:0002:00
50KOREN GalHk SŽ Olimpija402:0000:0000:0000:0000:0002:00
51ČEPON KristjanHk SŽ Olimpija402:0000:0000:0000:0000:0002:00
52GROŠELJ SebastjanHk Triglav402:0000:0000:0000:0000:0002:00
53AHAČIČ MihaHk Triglav402:0000:0000:0000:0000:0002:00
54POTOČNIK KrištofHk Triglav402:0000:0000:0000:0000:0002:00
55RODMAN DavidHDD SIJ Acroni Jesenice402:0000:0000:0000:0000:0002:00
56PEM NikHDD SIJ Acroni Jesenice402:0000:0000:0000:0000:0002:00
57LAPORNIK LovroHK Slavija Junior502:0000:0000:0000:0000:0002:00
58SITAR NikHK Slavija Junior502:0000:0000:0000:0000:0002:00



Najbolj kaznovani igralci - Redni del

#IgralecEkipaGPMinPIMMajPIMMISCGA-MIMATCHPIM
1LEBER RokHK ECE Celje614:0005:0010:0020:0000:0049:00
2GORŠE EnesHK Slavija Junior1214:0005:0010:0020:0000:0049:00
3NEMEČEK NikoHK ECE Celje1116:0005:0000:0020:0000:0041:00
4POTOČNIK MihaelHk Triglav1010:0000:0000:0000:0025:0035:00
5GAGNON MathieuHDD SIJ Acroni Jesenice204:0005:0000:0020:0000:0029:00
6SRPČIČ Žan LukaHK MK Bled1008:0000:0020:0000:0000:0028:00
7BATIČ UrošHk SŽ Olimpija1202:0005:0000:0020:0000:0027:00
8POGAČAR PeterHK Slavija Junior900:0000:0000:0020:0000:0020:00
9SALOM DavidHDK Maribor608:0000:0010:0000:0000:0018:00
10ZERNKO ReneHDK Maribor1108:0000:0010:0000:0000:0018:00
11REKAR NikHK MK Bled1208:0000:0010:0000:0000:0018:00
12JERAM FilipHK ECE Celje906:0000:0010:0000:0000:0016:00
13KOREN MaticHDK Maribor1016:0000:0000:0000:0000:0016:00
14VODNJOV JernejHK MK Bled1116:0000:0000:0000:0000:0016:00
15SEVER MarkHk SŽ Olimpija1106:0000:0010:0000:0000:0016:00
16JURIČ LukaHDK Maribor204:0000:0010:0000:0000:0014:00
17HUMAR NikHK Slavija Junior804:0000:0010:0000:0000:0014:00
18BURAZIN TadejHK MK Bled1004:0000:0000:0000:0000:0014:00
19ŠKRJANEC BlažHk Triglav1014:0000:0000:0000:0000:0014:00
20JERAM UrhHK ECE Celje1104:0000:0010:0000:0000:0014:00
21VILFAN NaceHk Triglav1204:0000:0010:0000:0000:0014:00
22PEŠUT ŽigaHk SŽ Olimpija502:0000:0010:0000:0000:0012:00
23ČURĆIĆ SergejHDK Maribor712:0000:0000:0000:0000:0012:00
24VOH NejcHK ECE Celje812:0000:0000:0000:0000:0012:00
25ZUPANC MaticHK ECE Celje1012:0000:0000:0000:0000:0012:00
26UDUČ AljažHK ECE Celje400:0000:0010:0000:0000:0010:00
27BURAZIN TevžHK MK Bled1210:0000:0000:0000:0000:0010:00
28LAPORNIK LovroHK Slavija Junior1210:0000:0000:0000:0000:0010:00
29ŠČAP LukaHK Slavija Junior808:0000:0000:0000:0000:0008:00
30MLADENOV ReymandHDK Maribor908:0000:0000:0000:0000:0008:00
31STOJAN NejcHDD SIJ Acroni Jesenice1108:0000:0000:0000:0000:0008:00
32MIKLAVČIČ UrbanHK Slavija Junior1108:0000:0000:0000:0000:0008:00
33KUKOVIČ NikHK ECE Celje1108:0000:0000:0000:0000:0008:00
34JEZOVŠEK ŽanHk SŽ Olimpija1108:0000:0000:0000:0000:0008:00
35RAUŠL MaticHDK Maribor1108:0000:0000:0000:0000:0008:00
36GROŠELJ SebastjanHk Triglav1208:0000:0000:0000:0000:0008:00
37AHAČIČ MihaHk Triglav1208:0000:0000:0000:0000:0008:00
38POTOČNIK KrištofHk Triglav1208:0000:0000:0000:0000:0008:00
39OREHEK JanezHk SŽ Olimpija1208:0000:0000:0000:0000:0008:00
40PARADIS PhilippeHDD SIJ Acroni Jesenice506:0000:0000:0000:0000:0006:00
41SVETE ŽigaHk SŽ Olimpija706:0000:0000:0000:0000:0006:00
42POGAČNIK MitjaHK MK Bled806:0000:0000:0000:0000:0006:00
43ZUPANC JureHK ECE Celje906:0000:0000:0000:0000:0006:00
44GROZNIK BoštjanHK MK Bled1006:0000:0000:0000:0000:0006:00
45GRAHUT NikHk SŽ Olimpija1106:0000:0000:0000:0000:0006:00
46JAKOPIČ RokHK MK Bled1106:0000:0000:0000:0000:0006:00
47LAMPIČ JanHk Triglav1206:0000:0000:0000:0000:0006:00
48GAVRILOV TihonHK MK Bled204:0000:0000:0000:0000:0004:00
49HOČEVAR NejcHk Triglav304:0000:0000:0000:0000:0004:00
50KRAIGHER LukaHK MK Bled304:0000:0000:0000:0000:0004:00
51PENZOV NikitaHK ECE Celje404:0000:0000:0000:0000:0004:00
52MARKOVIĆ SrđanHDK Maribor404:0000:0000:0000:0000:0004:00
53MANOJLOVIĆ MihajloHDK Maribor504:0000:0000:0000:0000:0004:00
54TRŠKAN LukaHK Slavija Junior604:0000:0000:0000:0000:0004:00
55BAN UrbanHk Triglav604:0000:0000:0000:0000:0004:00
56RAJSAR SašoHk SŽ Olimpija704:0000:0000:0000:0000:0004:00
57ŠTURM JakaHDD SIJ Acroni Jesenice804:0000:0000:0000:0000:0004:00
58ČIMŽAR TadejHDD SIJ Acroni Jesenice804:0000:0000:0000:0000:0004:00
59ZORKO LukaHk SŽ Olimpija804:0000:0000:0000:0000:0004:00
60KORPAR NejcHK MK Bled804:0000:0000:0000:0000:0004:00
61RIBIČ AljažHK ECE Celje804:0000:0000:0000:0000:0004:00
62PODREKAR GaberHK ECE Celje1004:0000:0000:0000:0000:0004:00
63SKERLEP GašperHK Slavija Junior1004:0000:0000:0000:0000:0004:00
64ZUPAN ŽanHk Triglav1004:0000:0000:0000:0000:0004:00
65LEBEN LukaHK Slavija Junior1004:0000:0000:0000:0000:0004:00
66ROBAR UrbanHDK Maribor1004:0000:0000:0000:0000:0004:00
67AVSENEK RokHDD SIJ Acroni Jesenice1104:0000:0000:0000:0000:0004:00
68KOMPOLŠEK AndražHK Slavija Junior1104:0000:0000:0000:0000:0004:00
69ŠTENKLER MaticHk Triglav1204:0000:0000:0000:0000:0004:00
70LOGAR LukaHk Triglav1204:0000:0000:0000:0000:0004:00
71SITAR NikHK Slavija Junior1204:0000:0000:0000:0000:0004:00
72PRETNAR AljošaHK MK Bled1204:0000:0000:0000:0000:0004:00
73ČERNE JušHK Slavija Junior102:0000:0000:0000:0000:0002:00
74KREMENOVIČ ĐorđeHk Triglav102:0000:0000:0000:0000:0002:00
75SIMŠIČ NikHk SŽ Olimpija102:0000:0000:0000:0000:0002:00
76KLANČAR MarkHK MK Bled102:0000:0000:0000:0000:0002:00
77MEHLE ŽigaHk SŽ Olimpija202:0000:0000:0000:0000:0002:00
78BRGLEZ NikHDD SIJ Acroni Jesenice302:0000:0000:0000:0000:0002:00
79PRIMAR JureHK Slavija Junior402:0000:0000:0000:0000:0002:00
80BURGER AlexaHDK Maribor402:0000:0000:0000:0000:0002:00
81OGRINC LukaHk SŽ Olimpija402:0000:0000:0000:0000:0002:00
82JYRKKIŐ JESSEHDD SIJ Acroni Jesenice502:0000:0000:0000:0000:0002:00
83ILOVAR NejcHK Slavija Junior502:0000:0000:0000:0000:0002:00
84ŽEŽELJ GregorHk SŽ Olimpija502:0000:0000:0000:0000:0002:00
85MIRKOV PetarHDK Maribor502:0000:0000:0000:0000:0002:00
86FLAJS JanHDK Maribor602:0000:0000:0000:0000:0002:00
87MOJZER ŽigaHDK Maribor602:0000:0000:0000:0000:0002:00
88MUŠIČ AlešHk SŽ Olimpija702:0000:0000:0000:0000:0002:00
89POVŠE JureHK Slavija Junior702:0000:0000:0000:0000:0002:00
90RAJSAR PatrikHDD SIJ Acroni Jesenice702:0000:0000:0000:0000:0002:00
91KNEZ BlažHK ECE Celje702:0000:0000:0000:0000:0002:00
92ŠTEBIH LukaHDK Maribor702:0000:0000:0000:0000:0002:00
93KRAJNIK DejanHDK Maribor702:0000:0000:0000:0000:0002:00
94KOREN GalHk SŽ Olimpija802:0000:0000:0000:0000:0002:00
95KOBLAR GregorHk SŽ Olimpija802:0000:0000:0000:0000:0002:00
96TOMAŠEVIĆ DaniloHDK Maribor802:0000:0000:0000:0000:0002:00
97VINČEC LukaHDK Maribor802:0000:0000:0000:0000:0002:00
98LEŠNIK MihaHDK Maribor902:0000:0000:0000:0000:0002:00
99ZIBELNIK AndražHK Slavija Junior902:0000:0000:0000:0000:0002:00
100ČEPON KristjanHk SŽ Olimpija902:0000:0000:0000:0000:0002:00
101CHVATAL AljažHk SŽ Olimpija902:0000:0000:0000:0000:0002:00
102SERŠEN GašperHDD SIJ Acroni Jesenice1002:0000:0000:0000:0000:0002:00
103LAVRIŠA MarcelHk SŽ Olimpija1002:0000:0000:0000:0000:0002:00
104KOLAR RokHK ECE Celje1002:0000:0000:0000:0000:0002:00
105KUJAVEC AnejHk SŽ Olimpija1002:0000:0000:0000:0000:0002:00
106URUKALO ŽigaHDD SIJ Acroni Jesenice1102:0000:0000:0000:0000:0002:00
107SVETINA ErikHDD SIJ Acroni Jesenice1102:0000:0000:0000:0000:0002:00
108CRNOVIČ AljošaHDD SIJ Acroni Jesenice1102:0000:0000:0000:0000:0002:00
109BERNARD JakobHK Slavija Junior1102:0000:0000:0000:0000:0002:00
110TOMAŽEVIČ BlažHDD SIJ Acroni Jesenice1102:0000:0000:0000:0000:0002:00
111BRUS NejcHk SŽ Olimpija1102:0000:0000:0000:0000:0002:00
112OGRIZEK AljažHK ECE Celje1102:0000:0000:0000:0000:0002:00
113NOVAK AljažHK MK Bled1102:0000:0000:0000:0000:0002:00
114POKLUKAR BASTARDA ŽanHK Slavija Junior1202:0000:0000:0000:0000:0002:00
115PAVC PeterHk Triglav1202:0000:0000:0000:0000:0002:00
116ČAMPA AndražHK Slavija Junior1202:0000:0000:0000:0000:0002:00
117PUŠENJAK JanHK Slavija Junior1202:0000:0000:0000:0000:0002:00
118ULAMEC LukaHk SŽ Olimpija1202:0000:0000:0000:0000:0002:00
119KASTELIC NejcHK ECE Celje1202:0000:0000:0000:0000:0002:00




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled