HDK Maribor - IHL - Mladinci - U19 -19/20

Redni del


Vratarji

#Št.VratarGPGASASVSSVS%TOIGAAPIM
131MATIĆ Dimitrije101181794.4439:401.5100:00
231STOYNOV Ivan113828825086.81556:274.1000:00
329POPOVIČ Tine62416313985.28250:085.7600:00
41ANDRIĆ Mika10000.0000:000.0000:00


Igralci

#Št.IgralecGPGAPTSPPGSHG
117POLONIJO Mauro135101500
228GREIF Jakob14651101
328PERČIČ Maks12371010
411FINGUŠT Ian1454900
59ROBAR Urban1345920
613POLONIJO Filip1435800
728BIZJAK Jan1325700
812ĐORĐEVIĆ Bojan1312300
934FRIŠ LORBER Tian220200
108LJUBIČ URLEP Žan1311200
1118PEJOVIĆ Nemanja510100
125PETEK Gal1010100
1322BURGER Alexa1210110
14KADIČ Denis000000
1521NINKOVIĆ Matija000000
1634BUGARSKI Strahinja000000
1792MILETIĆ Marko200000
1820BOJOVIČ Marko200000
1997BODIROGA Luka400000
2014LAZIĆ Filip500000
2112VUKADIN Marko700000
2216TCHALIOV Nikola1100000
2319JANČIČ Matjaž1300000
2421BIZJAK Nejc1400000


Zadnji izidi

#56, 24.11.2019, 17:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HDK Maribor
#49, 21.11.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

KHL Mladost
#85, 18.11.2019, 16:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

SKHL Crvena Zvezda
#45, 17.11.2019, 18:45, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

SKHL Crvena Zvezda
#44, 14.11.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HDK Maribor
#57, 03.11.2019, 13:30, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HKMK Bled
#36, 27.10.2019, 14:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

Hk SŽ Olimpija
#30, 20.10.2019, 15:30, Dvorana Zlato polje

Hk Triglav

HDK Maribor
#25, 13.10.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HKMK Bled
#23, 08.10.2019, 18:15, Dvorana Tivoli

Hk SŽ Olimpija

HDK Maribor
#20, 06.10.2019, 12:30, Dom sportova

KHL Mladost

HDK Maribor
#13, 29.09.2019, 14:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HD Hidria Jesenice
#9, 26.09.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK Slavija Junior
#2, 15.09.2019, 14:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

Hk Triglav

Prihajajoče tekme

#42, 16.12.2019, 18:30, Dvorana Bled

HKMK Bled
:

HDK Maribor
#61, 19.12.2019, -, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor
:

HK Slavija Junior
#66, 22.12.2019, -, Dvorana Zlato polje

Hk Triglav
:

HDK Maribor
#72, 29.12.2019, -, Dom sportova

KHL Mladost
:

HDK Maribor
#73, 05.01.2020, -, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor
:

HD Hidria Jesenice
#77, 09.01.2020, -, Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda
:

HDK Maribor
#83, 12.01.2020, -, Dvorana Tivoli

Hk SŽ Olimpija
:

HDK Maribor
#90, 23.01.2020, -, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor
:

Hk Triglav
#95, 26.01.2020, -, Dvorana Bled

HKMK Bled
:

HDK Maribor
#97, 02.02.2020, -, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor
:

KHL Mladost
#102, 16.02.2020, -, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice
:

HDK Maribor
#105, 20.02.2020, -, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor
:

Hk SŽ Olimpija
#112, 23.02.2020, -, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior
:

HDK Maribor




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled