HDK Maribor - IHL - Mladinci - U19 -19/20

Redni del


Vratarji

#Št.VratarGPGASASVSSVS%TOIGAAPIM
131STOYNOV Ivan134435931587.74672:093.9300:00
231MATIĆ Dimitrije1512796784.81133:145.4000:00
329POPOVIČ Tine124629324784.30459:396.0000:00
41ANDRIĆ Mika20000.0000:000.0000:00


Igralci

#Št.IgralecGPGAPTSPPGSHG
117POLONIJO Mauro1910152501
211FINGUŠT Ian211051510
334GREIF Jakob20771401
413POLONIJO Filip20561100
524PERČIČ Maks15471110
627ROBAR Urban19471120
79BIZJAK Jan2035810
88LJUBIČ URLEP Žan2032500
912ĐORĐEVIĆ Bojan1914500
1034FRIŠ LORBER Tian220200
1118PEJOVIĆ Nemanja911200
1216TCHALIOV Nikola1711200
135PETEK Gal1110100
1415BURGER Alexa1910110
1521BIZJAK Nejc2110101
16KADIČ Denis000000
177NINKOVIĆ Matija000000
1834BUGARSKI Strahinja000000
1992MILETIĆ Marko200000
2097BODIROGA Luka400000
2114LAZIĆ Filip500000
2220BOJOVIČ Marko700000
2312VUKADIN Marko800000
2419JANČIČ Matjaž2000000


Zadnji izidi

#77, 20.01.2020, 10:45, Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda

HDK Maribor
#5, 19.01.2020, 16:15, Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda

HDK Maribor
#83, 12.01.2020, 16:30, Dvorana Tivoli

Hk SŽ Olimpija

HDK Maribor
#73, 05.01.2020, 18:45, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HD Hidria Jesenice
#66, 22.12.2019, 15:45, Dvorana Zlato polje

Hk Triglav

HDK Maribor
#61, 19.12.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK Slavija Junior
#42, 16.12.2019, 18:30, Dvorana Bled

HKMK Bled

HDK Maribor
#56, 24.11.2019, 17:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HDK Maribor
#49, 21.11.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

KHL Mladost
#85, 18.11.2019, 16:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

SKHL Crvena Zvezda
#45, 17.11.2019, 18:45, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

SKHL Crvena Zvezda
#44, 14.11.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HDK Maribor
#57, 03.11.2019, 13:30, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HKMK Bled
#36, 27.10.2019, 14:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

Hk SŽ Olimpija
#30, 20.10.2019, 15:30, Dvorana Zlato polje

Hk Triglav

HDK Maribor
#25, 13.10.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HKMK Bled
#23, 08.10.2019, 18:15, Dvorana Tivoli

Hk SŽ Olimpija

HDK Maribor
#20, 06.10.2019, 12:30, Dom sportova

KHL Mladost

HDK Maribor
#13, 29.09.2019, 14:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HD Hidria Jesenice
#9, 26.09.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK Slavija Junior
#2, 15.09.2019, 14:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

Hk Triglav

Prihajajoče tekme

#95, 26.01.2020, -, Dvorana Bled

HKMK Bled
:

HDK Maribor
#90, 29.01.2020, 18:15, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor
:

Hk Triglav
#97, 02.02.2020, -, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor
:

KHL Mladost
#102, 16.02.2020, -, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice
:

HDK Maribor
#105, 20.02.2020, -, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor
:

Hk SŽ Olimpija
#112, 23.02.2020, -, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior
:

HDK Maribor




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled