HDK Maribor - IHL - Mladinci - U19 -19/20

Končnica


Vratarji

#Št.VratarGPGASASVSSVS%TOIGAAPIM
11STOYNOV Ivan212968487.50120:006.0000:00
229POPOVIČ Tine00000.0000:000.0000:00
330ANDRIĆ Mika10000.0000:000.0000:00
431MATIĆ Dimitrije10000.0000:000.0000:00


Igralci

#Št.IgralecGPGAPTSPPGSHG
124PERČIČ Maks110100
297BODIROGA Luka000000
392MILETIĆ Marko000000
434FRIŠ LORBER Tian000000
52KRANJEC Vid000000
67NINKOVIĆ Matija000000
714LAZIĆ Filip000000
818PEJOVIĆ Nemanja000000
912VUKADIN Marko000000
102GREIF Vid000000
1134BUGARSKI Strahinja000000
125PETEK Gal100000
1320BOJOVIČ Marko100000
1419JANČIČ Matjaž200000
1521BIZJAK Nejc200000
1634GREIF Jakob200000
1713POLONIJO Filip200000
189BIZJAK Jan200000
1915BURGER Alexa200000
2011FINGUŠT Ian200000
218LJUBIČ URLEP Žan200000
2217POLONIJO Mauro200000
2316TCHALIOV Nikola200000
2412ĐORĐEVIĆ Bojan200000
2527ROBAR Urban200000


Zadnji izidi

#117, 05.03.2020, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HD Hidria Jesenice
#113, 01.03.2020, 17:30, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HDK Maribor

Redni del


Vratarji

#Št.VratarGPGASASVSSVS%TOIGAAPIM
11STOYNOV Ivan187353045786.23948:144.6200:00
231MATIĆ Dimitrije1712796784.81133:285.3900:00
329POPOVIČ Tine145432026683.13519:396.2300:00
430ANDRIĆ Mika56272177.7830:0411.9700:00


Igralci

#Št.IgralecGPGAPTSPPGSHG
117POLONIJO Mauro2412172901
211FINGUŠT Ian2611102110
334GREIF Jakob261181901
413POLONIJO Filip251171801
527ROBAR Urban246101630
624PERČIČ Maks18481210
79BIZJAK Jan25471120
88LJUBIČ URLEP Žan2653800
912ĐORĐEVIĆ Bojan2315600
1034FRIŠ LORBER Tian531410
1118PEJOVIĆ Nemanja1122410
125PETEK Gal1413400
1315BURGER Alexa2521310
1421BIZJAK Nejc2720201
1516TCHALIOV Nikola2311200
167NINKOVIĆ Matija000000
172GREIF Vid000000
18KADIČ Denis000000
1934BUGARSKI Strahinja000000
202KRANJEC Vid100000
2192MILETIĆ Marko200000
2214LAZIĆ Filip500000
2397BODIROGA Luka600000
2420BOJOVIČ Marko1000000
2512VUKADIN Marko1000000
2619JANČIČ Matjaž2500000


Zadnji izidi

#72, 27.02.2020, 18:00, Velesajam

KHL Mladost

HDK Maribor
#112, 23.02.2020, 17:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HDK Maribor
#105, 20.02.2020, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

Hk SŽ Olimpija
#97, 17.02.2020, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

KHL Mladost
#102, 16.02.2020, 17:30, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HDK Maribor
#90, 29.01.2020, 18:15, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

Hk Triglav
#95, 26.01.2020, 14:00, Dvorana Bled

HKMK Bled

HDK Maribor
#77, 20.01.2020, 10:45, Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda

HDK Maribor
#5, 19.01.2020, 16:15, Dvorana Pionir

SKHL Crvena Zvezda

HDK Maribor
#83, 12.01.2020, 16:30, Dvorana Tivoli

Hk SŽ Olimpija

HDK Maribor
#73, 05.01.2020, 18:45, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HD Hidria Jesenice
#66, 22.12.2019, 15:45, Dvorana Zlato polje

Hk Triglav

HDK Maribor
#61, 19.12.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK Slavija Junior
#42, 16.12.2019, 18:30, Dvorana Bled

HKMK Bled

HDK Maribor
#56, 24.11.2019, 17:00, Dvorana Zalog

HK Slavija Junior

HDK Maribor
#49, 21.11.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

KHL Mladost
#85, 18.11.2019, 16:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

SKHL Crvena Zvezda
#45, 17.11.2019, 18:45, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

SKHL Crvena Zvezda
#44, 14.11.2019, 19:00, Dvorana Podmežakla

HD Hidria Jesenice

HDK Maribor
#57, 03.11.2019, 13:30, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HKMK Bled
#36, 27.10.2019, 14:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

Hk SŽ Olimpija
#30, 20.10.2019, 15:30, Dvorana Zlato polje

Hk Triglav

HDK Maribor
#25, 13.10.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HKMK Bled
#23, 08.10.2019, 18:15, Dvorana Tivoli

Hk SŽ Olimpija

HDK Maribor
#20, 06.10.2019, 12:30, Dom sportova

KHL Mladost

HDK Maribor
#13, 29.09.2019, 14:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HD Hidria Jesenice
#9, 26.09.2019, 19:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

HK Slavija Junior
#2, 15.09.2019, 14:00, Ledna dvorana Tabor

HDK Maribor

Hk Triglav




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled