Najboljši strelci (po zadetkih) - Končnica

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1DRAGOVIĆ MarkoSKHL Crvena Zvezda362821
2SKERLEP GašperHK Slavija Junior253820
3MAHKOVEC MarcelHKMK Bled352700
4PRIMAR JureHK Slavija Junior242600
5PRODAN Dominik MarjanHK Slavija Junior233600
6ZOR MaticHD Hidria Jesenice232510
7POPOVIĆ MatejaSKHL Crvena Zvezda332510
8STAN LukaHKMK Bled332500
9MOREL MihaHK Triglav331401
10PODREKAR AnžeHD Hidria Jesenice230320
11IDŽAN VitoHK Slavija Junior223500
12ŽEŽELJ GregorHK SŽ Olimpija323510
13BOHINC MartinHK SŽ Olimpija222400
14MAŠIČ BineHD Hidria Jesenice222400
15BEBEK AnteHK Slavija Junior222400
16MEHLE ŽigaHK SŽ Olimpija322400
17STAN JakobHKMK Bled322400
18PODREKAR GaberHKMK Bled322410
19DINIĆ MatijaSKHL Crvena Zvezda321300
20KORZHYLETSKYI DanyloHKMK Bled321300
21ĆOSIĆ JanHK Slavija Junior220210
22BRUN RAUH LanHD Hidria Jesenice216710
23ČERNE JušHK Slavija Junior215600
24POGAČNIK TjašHKMK Bled312300
25STIPANIČ BlažHK SŽ Olimpija312300
26JELOČNIK EmilHKMK Bled211200
27BALOH DavidHD Hidria Jesenice211200
28TAVČAR MajHK Triglav311200
29GVOZDENOVIĆ AleksaSKHL Crvena Zvezda311210
30MRAVLJE LOMBAR NikHK Triglav311200
31KREMENOVIČ ĐorđeHK Triglav311200
32JANEŽIČ OžbejHK Triglav311210
33PERČIČ MaksHDK Maribor110100
34HANŽEK LovroKHL Mladost210100
35BERGELJ NikHD Hidria Jesenice210100
36OBLAK MihaHD Hidria Jesenice210100
37KEPIC AlexHK SŽ Olimpija310100
38KRAVLJANAC VukSKHL Crvena Zvezda310100
39JOVANOVIĆ ReljaSKHL Crvena Zvezda310100
40ŽAGAR GalHK Triglav310110
41JAKUPOVIĆ AhmetHD Hidria Jesenice204400
42PODREKAR UrbanHKMK Bled304400
43MLADENOVIĆ MarkoSKHL Crvena Zvezda304400
44KRMELJ MihaHD Hidria Jesenice203300
45LAMPIČ NikHK Slavija Junior203300
46BERIČIČ MihaHK Slavija Junior202200
47VDOVIĆ StrahinjaSKHL Crvena Zvezda302200
48JAZBEC MartinHK Triglav302200
49PAVLOVIČ JanHK Triglav302200
50JAN Lan MatijaHK SŽ Olimpija302200
51ANĐELKOVIĆ VasilijeSKHL Crvena Zvezda101100
52KOLAR RokHKMK Bled101100
53FLAJS ŽanHKMK Bled101100
54VILFAN NaceHK Triglav101100
55LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice201100
56ŠKOF JanHD Hidria Jesenice201100
57POTOČAR RokHD Hidria Jesenice201100
58THARAKAN GeorgeSKHL Crvena Zvezda201100
59ZAGORC JoštHK Slavija Junior201100
60BOLTE ŽigaHK Slavija Junior201100
61OGRINC LukaHK SŽ Olimpija301100
62MAŠIĆ AntonijeSKHL Crvena Zvezda301100
63SMOLEJ GalHKMK Bled301100
64BOHINC RožleHKMK Bled301100
65KLANČAR MarkHKMK Bled301100
66ZUPAN AndražHKMK Bled301100
67ŠLIBAR OžbeHK Triglav301100
68BURAZIN TinoHK SŽ Olimpija301100
69KLEMENČIČ DavidHK Triglav301100
70KOKELJ UrbanHK SŽ Olimpija301100



Najboljši strelci (po zadetkih) - Redni del

#IgralecEkipaGPGAPTSPPGSHG
1MEHLE ŽigaHk SŽ Olimpija2826315791
2POPOVIĆ MatejaSKHL Crvena Zvezda1824143835
3HANŽEK LovroKHL Mladost232432762
4MAHKOVEC MarcelHKMK Bled2323214411
5JAKUPOVIĆ AhmetHD Hidria Jesenice2522244670
6IDŽAN VitoHK Slavija Junior2422204252
7PODREKAR AnžeHD Hidria Jesenice2520214140
8STIPANIČ BlažHk SŽ Olimpija2719224103
9KRMELJ MihaHD Hidria Jesenice2418213962
10PRIMAR JureHK Slavija Junior2517173440
11SKERLEP GašperHK Slavija Junior1917143160
12ŽEŽELJ GregorHk SŽ Olimpija2717112830
13BALOH DavidHD Hidria Jesenice261782520
14BEBEK AnteHK Slavija Junior201662221
15DRAGOVIĆ MarkoSKHL Crvena Zvezda1815254003
16PRODAN Dominik MarjanHK Slavija Junior2515223710
17KRAMARIĆ NikolaKHL Mladost211562160
18ČERNE JušHK Slavija Junior2512273911
19POLONIJO MauroHDK Maribor2412172901
20JELAR JureHk Triglav261282030
21POGAČNIK TjašHKMK Bled141251711
22BRUN RAUH LanHD Hidria Jesenice1811162760
23MRAVLJE LOMBAR NikHk Triglav2411162720
24KORZHYLETSKYI DanyloHKMK Bled1911142521
25SLIVNIK LucHKMK Bled2211132430
26FINGUŠT IanHDK Maribor2611102110
27GREIF JakobHDK Maribor261181901
28POLONIJO FilipHDK Maribor251171801
29ZOR MaticHD Hidria Jesenice2110162610
30VDOVIĆ StrahinjaSKHL Crvena Zvezda2210152533
31STAN JakobHKMK Bled1910142421
32OGRINC LukaHk SŽ Olimpija269162520
33BERIČIČ MihaHK Slavija Junior249132233
34KLEMENČIČ DavidHk Triglav25951420
35KUMANOVIĆ LovroHD Hidria Jesenice228142210
36STAN LukaHKMK Bled268142210
37KREMENOVIČ ĐorđeHk Triglav268132120
38TUŠEK AljošaHKMK Bled228111930
39MLADENOVIĆ MarkoSKHL Crvena Zvezda168101831
40PAVLOVIČ JanHk Triglav26881610
41POTOČAR RokHD Hidria Jesenice26871510
42MARINKOVIĆ KarloHk SŽ Olimpija25851310
43GVOZDENOVIĆ AleksaSKHL Crvena Zvezda25851370
44MOREL MihaHk Triglav187132011
45BURAZIN TinoHk SŽ Olimpija17781510
46MANDIĆ RokoHK Slavija Junior24751230
47ROBAR UrbanHDK Maribor246101630
48KEPIC AlexHk SŽ Olimpija26691520
49ŠUBIC GašperHk SŽ Olimpija21671311
50ALAGIĆ AmerHKMK Bled22661200
51ŽAGAR GalHk Triglav23651110
52ZUPAN AndražHKMK Bled19641000
53JAZBEC MartinHk Triglav23641000
54ZAGORC JoštHK Slavija Junior245121730
55BELINA IvanKHL Mladost15581330
56FLAJS ŽanHKMK Bled10571210
57GRGURIĆ LovroKHL Mladost15571212
58VILMAN JanHKMK Bled2154900
59FLAJS JanHKMK Bled1053820
60LJUBIČ URLEP ŽanHDK Maribor2653800
61PLEŠTINA FilipKHL Mladost1951600
62PODREKAR GaberHKMK Bled244162000
63MAŠIČ BineHD Hidria Jesenice154131720
64LESNIČAR TjašHD Hidria Jesenice21491300
65PERČIČ MaksHDK Maribor18481210
66BIZJAK JanHDK Maribor25471120
67PAULOVIĆ SvenKHL Mladost12461010
68VILMAN BorHKMK Bled2445910
69KRAVLJANAC VukSKHL Crvena Zvezda2544810
70BOLTE ŽigaHK Slavija Junior2042600
71PETRONIJEVIČ LEPŠA TayHk SŽ Olimpija2242600
72MAŠIĆ AntonijeSKHL Crvena Zvezda1341521
73ĆOSIĆ JanHK Slavija Junior213131600
74DINIĆ MatijaSKHL Crvena Zvezda23371001
75GRGURIĆ LukaKHL Mladost1936910
76BOHINC RožleHKMK Bled2436900
77LOVAK TommiKHL Mladost2135800
78OBLAK MihaHD Hidria Jesenice2534700
79KOSMAČ TilenHk SŽ Olimpija1233600
80KOBAL MarcelHD Hidria Jesenice732510
81BORSE JakaHKMK Bled1332500
82MITROVIĆ IgorSKHL Crvena Zvezda2032510
83FRIŠ LORBER TianHDK Maribor531410
84JAZBEC MartinHk Triglav1431400
85POGAČAR GregaHk Triglav430310
86ANĐELKOVIĆ VasilijeSKHL Crvena Zvezda530310
87FINŽGAR MatjažHD Hidria Jesenice1430310
88LAMPIČ NikHK Slavija Junior242121400
89ŠKOF JanHD Hidria Jesenice18281000
90ĐEREK LukaKHL Mladost21281010
91FARTEK FilipHD Hidria Jesenice1726820
92JANJATOVIĆ JanKHL Mladost2226801
93ŠLIBAR OžbeHk Triglav2626811
94THARAKAN GeorgeSKHL Crvena Zvezda1525710
95JAN Lan MatijaHk SŽ Olimpija2825710
96RIJAVEC AleksanderHD Hidria Jesenice1924600
97PODREKAR UrbanHKMK Bled1723500
98ŠMID GašperHD Hidria Jesenice2123500
99JANEŽIČ OžbejHk Triglav2523500
100RAKAR MaksKHL Mladost522400
101PEJOVIĆ NemanjaHDK Maribor1122410
102PEČNIK JakobHK Slavija Junior1822400
103BERGELJ NikHD Hidria Jesenice821300
104ČAVLOVIĆ NikoHK Slavija Junior2221310
105TOMAŽIČ AndražHK Slavija Junior2421300
106BURGER AlexaHDK Maribor2521310
107NIKOLIĆ VukSKHL Crvena Zvezda2521300
108RANKOVIĆ MatejaSKHL Crvena Zvezda1620200
109ČERENJAK LukaHk SŽ Olimpija2320200
110BIZJAK NejcHDK Maribor2720201
111KLANČAR MarkHKMK Bled2017800
112ĐORĐEVIĆ BojanHDK Maribor2315600
113TAVČAR MajHk Triglav114500
114ARH ŽigaHk Triglav2014500
115KOLAR RokHKMK Bled413400
116PETEK GalHDK Maribor1413400
117KOROŠEC UrbanHD Hidria Jesenice812300
118KUKOVIČ NikHKMK Bled812300
119SMOLEJ GalHKMK Bled1112300
120TOMAŽIČ TomiHK Slavija Junior2312300
121STOJANOVIĆ PavleSKHL Crvena Zvezda2512310
122RUKLIĆ Robin LenardKHL Mladost111200
123ŠEGA JakaHD Hidria Jesenice311210
124MAROJEVIĆ MarkoKHL Mladost611200
125KOSHURNIKOV EGORHk SŽ Olimpija611200
126MIKLIČ TanejHD Hidria Jesenice911200
127TURŠIČ AleksejHk SŽ Olimpija1311200
128ČIČEK LukaKHL Mladost2011200
129TCHALIOV NikolaHDK Maribor2311200
130GRADIŠEK ŽanHk Triglav2611200
131BURGAR NejcHk Triglav110100
132BUCONJIĆ RobertKHL Mladost710100
133BABENKO FedorHKMK Bled910100
134JOVANOVIĆ ReljaSKHL Crvena Zvezda1010100
135STANKOVIĆ SavaSKHL Crvena Zvezda1110100
136MILOSAVLJEVIĆ BogdanSKHL Crvena Zvezda1510110
137ČEAK BrunoKHL Mladost1810100
138JEREMIĆ AntonijeSKHL Crvena Zvezda2110100
139GASAR DrejcHD Hidria Jesenice1906600
140DOBRAVEC JušHD Hidria Jesenice1705500
141HEBAR TianHk SŽ Olimpija1004400
142VARGA AndrejKHL Mladost2004400
143KOKELJ UrbanHk SŽ Olimpija2504400
144GRAČAN GašperHK Slavija Junior1903300
145JELOČNIK EmilHKMK Bled2303300
146CRNKIČ MaiHD Hidria Jesenice302200
147KEBER ŽigaHk SŽ Olimpija1302200
148ČUFER AnžeHD Hidria Jesenice1602200
149SEITZ JanKHL Mladost1802200
150ČERNE MaticHk Triglav2402200
151BOBINAC BranimirKHL Mladost201100
152VUKOVIĆ MatijaSKHL Crvena Zvezda301100
153GERKMAN SvitHk SŽ Olimpija1101100
154VOGRINC ŽigaHk Triglav1101100
155ZUPANIČ MauroHk SŽ Olimpija1301100
156ŠALJIĆ VukSKHL Crvena Zvezda1301100
157GALEEV RavilHk SŽ Olimpija1401100
158AJDUKOVIĆ PavleSKHL Crvena Zvezda1501100
159NOVAK TimHk SŽ Olimpija1901100
160DABAC DIVIĆ MatijaKHL Mladost2001100
161GOLUBOVIĆ MomčiloSKHL Crvena Zvezda2101100




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled