Tekmovanje: Mednarodni turnir mladincev U18
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 5
Datum: 10.11.2018
Čas: 11:30
Gledalcev: 38

Sodnik: REŽEK Gregor
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Paramedic d.o.o.
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

Italija Italy (ITA)

2 : 5
( 1:2, 1:1, 0:2 )

Madžarska Hungary (HUN)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
ITA
#20 BŐTTCHER MISERO David
00:00
Vstop vratarja
HUN
#20 HORVATH Dominik
00:30
Gol
ITA
1 : 0
#24 ŐHLER Manuel, podaja #13 PRAST Jakob
02:49
Gol
HUN
1 : 1
#13 FILEP Zsombor, podaja #10 AMBRUS Gergő, #16 KOZMA Ferenc
03:12
Gol
HUN
1 : 2
#15 KOMAROMY Botond
03:47
Izključitev
ITA
2 min
#17 BOSSI Davide, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 03:47 - 05:47 ]
11:27
Izključitev
ITA
2 min
#23 SŐLVA Maximilian, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 11:27 - 13:27 ]

2 / 3

25:03
Izključitev
HUN
2 min
#4 DOCZI Zsombor, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 25:03 - 27:03 ]
29:46
Vstop vratarja
ITA
#1 Muraro Carlo
29:46
Izstop vratarja
ITA
#20 BŐTTCHER MISERO David
33:49
Gol
ITA
2 : 2
#22 CHRISTELLON Yuri, podaja #16 PANCIERA Giorgio
34:52
Izključitev
ITA
2 min
#10 GELLON Daniel, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 34:52 - 35:21 ]
35:21
Gol (GWG)
HUN
2 : 3
#23 SCHLEKMANN Mark, podaja #6 GASPAR Levente (+1)
37:21
Izključitev
HUN
2 min
#2 CSOLLAK Marko, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 37:21 - 39:21 ]
39:22
Izključitev
ITA
2 min
#15 GIACOMUZZI Adam, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 39:22 - 41:22 ]

3 / 3

44:32
Gol
HUN
2 : 4
#16 KOZMA Ferenc, podaja #13 FILEP Zsombor, #10 AMBRUS Gergő
49:36
Izključitev
ITA
2 min
#24 ŐHLER Manuel, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 49:36 - 51:36 ]
50:16
Izključitev
ITA
2 min
#12 COVI Michele, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 50:16 - 52:16 ]
52:35
Gol
HUN
2 : 5
#6 GASPAR Levente, podaja #16 KOZMA Ferenc
60:00
Izstop vratarja
ITA
#1 Muraro Carlo
60:00
Izstop vratarja
HUN
#20 HORVATH Dominik

Italija Italy

#
Ime
Poz
G
A
#20
BŐTTCHER MISERO David
GK
-
-
#1
Muraro Carlo
GK
-
-

#17
BOSSI Davide
F
-
-
#18
BRUNNER Alaxander
D
-
-
#22
CHRISTELLON Yuri
F
1
-
#12
COVI Michele (C)
F
-
-
#21
DE MARTIN Raul
D
-
-
#2
DE NARDIN Erwin (A)
D
-
-
#11
GALASITTI Gabriel
F
-
-
#10
GELLON Daniel
F
-
-
#15
GIACOMUZZI Adam
F
-
-
#7
NALLI Gian Fabio
D
-
-
#6
NICOLAI Alessio
D
-
-
#24
ŐHLER Manuel (A)
F
1
-
#4
PAIRA Samuel
D
-
-
#16
PANCIERA Giorgio
F
-
1
#13
PRAST Jakob
F
-
1
#14
ROSA Gioele
F
-
-
#3
SCELFO Lorenzo
D
-
-
#23
SŐLVA Maximilian
F
-
-
#5
SPIMPOLO Gabriel
D
-
-
#8
ZERBETTO Gabriel
F
-
-

Madžarska Hungary

#
Ime
Poz
G
A
#25
HORVATH Bendeguz
GK
-
-
#20
HORVATH Dominik
GK
-
-

#10
AMBRUS Gergő
F
-
2
#11
BERES Boldizsar
F
-
-
#12
BIRKE Attila
F
-
-
#2
CSOLLAK Marko
D
-
-
#3
DOBMAYER Dominik
D
-
-
#4
DOCZI Zsombor
D
-
-
#5
FARKAS Botond
D
-
-
#13
FILEP Zsombor
F
1
1
#6
GASPAR Levente
D
1
1
#7
HORVATH Andras
D
-
-
#14
KERESZTES Levente
F
-
-
#15
KOMAROMY Botond (A)
F
1
-
#16
KOZMA Ferenc (C)
F
1
2
#17
LŐVEI David
F
-
-
#8
MAYER Martin (A)
D
-
-
#18
MESTERHAZY Balint
F
-
-
#9
ORTENSZKY Tamas
D
-
-
#21
PARRAGI Daniel
F
-
-
#22
RETFALVI Kristof
F
-
-
#23
SCHLEKMANN Mark
F
1
-

1 / 3

00:30
ITA
1 : 0
#24 ŐHLER Manuel, podaja #13 PRAST Jakob
02:49
HUN
1 : 1
#13 FILEP Zsombor, podaja #10 AMBRUS Gergő, #16 KOZMA Ferenc
03:12
HUN
1 : 2
#15 KOMAROMY Botond

2 / 3

33:49
ITA
2 : 2
#22 CHRISTELLON Yuri, podaja #16 PANCIERA Giorgio
35:21
HUN
2 : 3
#23 SCHLEKMANN Mark, podaja #6 GASPAR Levente (+1)

3 / 3

44:32
HUN
2 : 4
#16 KOZMA Ferenc, podaja #13 FILEP Zsombor, #10 AMBRUS Gergő
52:35
HUN
2 : 5
#6 GASPAR Levente, podaja #16 KOZMA Ferenc

1 / 3

03:47
ITA
2 min
#17 BOSSI Davide, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 03:47 - 05:47 ]
11:27
ITA
2 min
#23 SŐLVA Maximilian, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 11:27 - 13:27 ]

2 / 3

25:03
HUN
2 min
#4 DOCZI Zsombor, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 25:03 - 27:03 ]
34:52
ITA
2 min
#10 GELLON Daniel, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 34:52 - 35:21 ]
37:21
HUN
2 min
#2 CSOLLAK Marko, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 37:21 - 39:21 ]
39:22
ITA
2 min
#15 GIACOMUZZI Adam, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 39:22 - 41:22 ]

3 / 3

49:36
ITA
2 min
#24 ŐHLER Manuel, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 49:36 - 51:36 ]
50:16
ITA
2 min
#12 COVI Michele, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 50:16 - 52:16 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled