Tekmovanje: Mednarodni turnir mladincev U18
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 6
Datum: 10.11.2018
Čas: 14:30
Gledalcev: 132

Sodnik: BAJT Miha
Linjski sodnik: ARLIČ Matej
Linjski sodnik: HRIBAR Matjaž
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Paramedic d.o.o.
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

Slovenija (SLO)

0 : 1
( 0:1, 0:0, 0:0 )

Austria (AUT)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLO
#1 ŽAGAR Nejc
00:00
Vstop vratarja
AUT
#30 BECK Felix
03:26
Izključitev
AUT
2 min
#4 WIMMER Philipp, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 03:26 - 05:26 ]
08:46
Izključitev
AUT
2 min
#19 BŐHM Patrick, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 08:46 - 10:46 ]
11:41
Izključitev
SLO
2 min
#4 FARTEK Filip, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 11:41 - 13:41 ]
13:57
Gol (GWG)
AUT
0 : 1
#21 MAIER Oskar
17:31
Izključitev
AUT
2 min
#14 TSCHOFEN Marlon, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #24 MOSAAD Benjamin [ 17:31 - 19:31 ]
17:31
Izključitev
AUT
10 min
#14 TSCHOFEN Marlon, MISC (Disciplinska kazen) [ 19:31 - 29:31 ]

2 / 3

23:12
Izključitev
SLO
2 min
#5 ŠEGA Jaka, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 23:12 - 25:12 ]
30:39
Izključitev
SLO
2 min
#21 GREIF Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:39 - 32:39 ]
33:03
Izključitev
AUT
2 min
#4 WIMMER Philipp, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 33:03 - 35:03 ]

3 / 3

40:31
Izključitev
SLO
2 min
#4 FARTEK Filip, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 40:31 - 42:31 ]
41:56
Izključitev
SLO
2 min
#12 KREMENOVIČ Đorđe, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 41:56 - 43:56 ]
41:56
Izključitev
AUT
2 min
#4 WIMMER Philipp, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 41:56 - 43:56 ]
49:58
Izključitev
AUT
2 min
#18 CASATI Nicolaus, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:58 - 51:58 ]
50:29
Izključitev
SLO
2 min
#13 PODREKAR Gaber, EMBEL (IIHF #138, Metanje ali simuliranje) [ 50:29 - 52:29 ]
50:29
Izključitev
AUT
2 min
#22 FRüHWIRT Kilian, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 50:29 - 52:29 ]
52:44
Izključitev
SLO
2 min
#5 ŠEGA Jaka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 52:44 - 54:44 ]
52:44
Izključitev
AUT
2 min
#14 TSCHOFEN Marlon, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 52:44 - 54:44 ]
59:18
Izstop vratarja
SLO
#1 ŽAGAR Nejc
60:00
Izstop vratarja
AUT
#30 BECK Felix

Slovenija

#
Ime
Poz
G
A
#20
LAJEVEC Andraž
GK
-
-
#1
ŽAGAR Nejc
GK
-
-

#4
FARTEK Filip
D
-
-
#9
FLAJS Žan
F
-
-
#21
GREIF Jakob
D
-
-
#22
JAKUPOVIĆ Ahmet
F
-
-
#12
KREMENOVIČ Đorđe
D
-
-
#8
KRMELJ Miha
F
-
-
#16
LAMPIČ Nik
F
-
-
#14
MAŠIČ Bine
D
-
-
#17
MEHLE Žiga
F
-
-
#3
OGRINC Luka
P
-
-
#23
PODREKAR Anže
F
-
-
#13
PODREKAR Gaber
D
-
-
#18
POVŠE Jure
F
-
-
#10
PRETNAR Aljoša
P
-
-
#2
PRIMAR Jure
D
-
-
#11
PRIMOŽIČ Žan (C)
F
-
-
#24
PRODAN Dominik Marjan
F
-
-
#5
ŠEGA Jaka
P
-
-
#7
SKERLEP Gašper
F
-
-
#15
SOJER Mark
F
-
-

Austria

#
Ime
Poz
G
A
#30
BECK Felix
GK
-
-
#1
HORN Fabian
GK
-
-

#7
BERGMANN Jonathan
D
-
-
#22
FRüHWIRT Kilian
F
-
-
#9
LINDNER Luis (A)
D
-
-
#16
PAUSCHENWEIN Julian
F
-
-
#3
SUNITSCH Marco
F
-
-
#15
HENGELMŰLLER Maximilian
F
-
-
#21
MAIER Oskar
F
1
-
#11
PFEFFER Jacob (C)
D
-
-
#14
TSCHOFEN Marlon
F
-
-
#6
WETZL Niklas
D
-
-
#12
POHL Lukas
D
-
-
#5
POSCH Bernhard (A)
D
-
-
#13
UNTERWEGER Dominik
F
-
-
#4
WIMMER Philipp
D
-
-
#8
ZANOFF Leonardo
F
-
-
#19
BŐHM Patrick
F
-
-
#18
CASATI Nicolaus
F
-
-
#24
MOSAAD Benjamin
F
-
-
#17
VETTER Noel
F
-
-

1 / 3

13:57
AUT
0 : 1
#21 MAIER Oskar

2 / 3

3 / 3

1 / 3

03:26
AUT
2 min
#4 WIMMER Philipp, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 03:26 - 05:26 ]
08:46
AUT
2 min
#19 BŐHM Patrick, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 08:46 - 10:46 ]
11:41
SLO
2 min
#4 FARTEK Filip, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 11:41 - 13:41 ]
17:31
AUT
2 min
#14 TSCHOFEN Marlon, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #24 MOSAAD Benjamin [ 17:31 - 19:31 ]
17:31
AUT
10 min
#14 TSCHOFEN Marlon, MISC (Disciplinska kazen) [ 19:31 - 29:31 ]

2 / 3

23:12
SLO
2 min
#5 ŠEGA Jaka, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 23:12 - 25:12 ]
30:39
SLO
2 min
#21 GREIF Jakob, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:39 - 32:39 ]
33:03
AUT
2 min
#4 WIMMER Philipp, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 33:03 - 35:03 ]

3 / 3

40:31
SLO
2 min
#4 FARTEK Filip, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 40:31 - 42:31 ]
41:56
SLO
2 min
#12 KREMENOVIČ Đorđe, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 41:56 - 43:56 ]
41:56
AUT
2 min
#4 WIMMER Philipp, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 41:56 - 43:56 ]
49:58
AUT
2 min
#18 CASATI Nicolaus, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:58 - 51:58 ]
50:29
SLO
2 min
#13 PODREKAR Gaber, EMBEL (IIHF #138, Metanje ali simuliranje) [ 50:29 - 52:29 ]
50:29
AUT
2 min
#22 FRüHWIRT Kilian, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 50:29 - 52:29 ]
52:44
SLO
2 min
#5 ŠEGA Jaka, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 52:44 - 54:44 ]
52:44
AUT
2 min
#14 TSCHOFEN Marlon, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 52:44 - 54:44 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled