Tekmovanje: Poletna liga na Bledu 2019
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 7
Datum: 25.08.2019
Čas: 16:30
Gledalcev: /

Sodnik: ČAMDŽIĆ Ervin
Sodnik: PAHOR Tilen
Linjski sodnik: BERGANT Anže
Linjski sodnik: MIKLIČ Gregor
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: MEDIGROS-KOCI,IVANČIČ
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: PAZLAR MITJA

HDD SIJ Acroni Jesenice (JES)

1 : 3
( 1:1, 0:1, 0:1 )

SapaFehervar AV19 (FEH)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
JES
#31 AVSENIK Urban
00:00
Vstop vratarja
FEH
#29 OUZAS Michael
06:33
Gol
FEH
0 : 1
#5 STIPSICZ Bence, podaja #12 YOGAN Andrew
09:30
Izključitev
FEH
2 min
#2 CARUSO Michael, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 09:30 - 11:30 ]
16:01
Izključitev
FEH
2 min
#33 SZABO Bence, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 16:01 - 17:40 ]
17:40
Gol
JES
1 : 1
#88 SODJA Jaka, podaja #24 ŠTURM Jaka, #8 URUKALO Žiga (+1)

2 / 3

21:53
Izključitev
JES
2 min
#11 GRAHUT Nik, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 21:53 - 22:26 ]
22:26
Gol (GWG)
FEH
1 : 2
#36 ERDELY Csanad, podaja #55 SARAUER Andrew, #62 TIKKANEN Harri (+1)
26:07
Izključitev
JES
2 min
#5 MARKIČ Žan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 26:07 - 28:07 ]
30:23
Izključitev
FEH
2 min
#2 CARUSO Michael, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:23 - 32:23 ]
32:12
Izključitev
JES
2 min
#2 STOJAN Nejc, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 32:12 - 34:12 ]

3 / 3

41:45
Izključitev
JES
2 min
#26 ANKERST Jaka, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 41:45 - 42:09 ]
42:09
Gol
FEH
1 : 3
#13 LEHTONEN Mikko, podaja #21 KŐGER Daniel, #17 TIMMINS Scott (+1)
45:17
Izključitev
FEH
2 min
#36 ERDELY Csanad, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 45:17 - 47:17 ]
46:45
Izključitev
JES
2 min
#24 ŠTURM Jaka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:45 - 48:45 ]
50:03
Izključitev
FEH
2 min
#12 YOGAN Andrew, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 50:03 - 52:03 ]
60:00
Izstop vratarja
JES
#31 AVSENIK Urban
60:00
Izstop vratarja
FEH
#29 OUZAS Michael

HDD SIJ Acroni Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#31
AVSENIK Urban
GK
-
-
#25
KOGOVŠEK Žiga
GK
-
-

#26
ANKERST Jaka
C
-
-
#13
CRNOVIČ Aljoša
D
-
-
#93
DJUMIĆ Mirko
F
-
-
#47
GLAVIČ Gašper
F
-
-
#11
GRAHUT Nik
D
-
-
#86
KOČAR Timotej (A)
F
-
-
#21
KOROŠEC Gašper
D
-
-
#5
MARKIČ Žan
F
-
-
#10
POKLUKAR BASTARDA Žan
D
-
-
#97
PRIMOŽIČ Žan
F
-
-
#9
RAJSAR Patrik
F
-
-
#19
SERŠEN Gašper
F
-
-
#88
SODJA Jaka
F
1
-
#2
STOJAN Nejc
D
-
-
#24
ŠTURM Jaka
F
-
1
#22
SVETINA Erik (A)
F
-
-
#4
TAVŽELJ Andrej (C)
D
-
-
#98
TOMAŽEVIČ Blaž
F
-
-
#8
URUKALO Žiga
D
-
1

SapaFehervar AV19

#
Ime
Poz
G
A
#1
KORNAKKER Daniel
GK
-
-
#29
OUZAS Michael
GK
-
-

#66
ANDR Peter
F
-
-
#44
BUSENIUS Dylan
D
-
-
#2
CARUSO Michael
D
-
-
#36
ERDELY Csanad
F
1
-
#40
HARTY Jonathan
D
-
-
#21
KŐGER Daniel
F
-
1
#92
KURALT Anže
F
-
-
#13
LEHTONEN Mikko
F
1
-
#18
MADACSI Benedek
F
-
-
#3
REISZ Aron
F
-
-
#55
SARAUER Andrew
F
-
1
#22
SILLE Timotej
F
-
-
#5
STIPSICZ Bence
D
1
-
#33
SZABO Bence
D
-
-
#28
SZABO Daniel
D
-
-
#26
SZITA Donat
F
-
-
#62
TIKKANEN Harri
D
-
1
#17
TIMMINS Scott
F
-
1
#12
YOGAN Andrew
F
-
1

1 / 3

06:33
FEH
0 : 1
#5 STIPSICZ Bence, podaja #12 YOGAN Andrew
17:40
JES
1 : 1
#88 SODJA Jaka, podaja #24 ŠTURM Jaka, #8 URUKALO Žiga (+1)

2 / 3

22:26
FEH
1 : 2
#36 ERDELY Csanad, podaja #55 SARAUER Andrew, #62 TIKKANEN Harri (+1)

3 / 3

42:09
FEH
1 : 3
#13 LEHTONEN Mikko, podaja #21 KŐGER Daniel, #17 TIMMINS Scott (+1)

1 / 3

09:30
FEH
2 min
#2 CARUSO Michael, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 09:30 - 11:30 ]
16:01
FEH
2 min
#33 SZABO Bence, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 16:01 - 17:40 ]

2 / 3

21:53
JES
2 min
#11 GRAHUT Nik, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 21:53 - 22:26 ]
26:07
JES
2 min
#5 MARKIČ Žan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 26:07 - 28:07 ]
30:23
FEH
2 min
#2 CARUSO Michael, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:23 - 32:23 ]
32:12
JES
2 min
#2 STOJAN Nejc, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 32:12 - 34:12 ]

3 / 3

41:45
JES
2 min
#26 ANKERST Jaka, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 41:45 - 42:09 ]
45:17
FEH
2 min
#36 ERDELY Csanad, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 45:17 - 47:17 ]
46:45
JES
2 min
#24 ŠTURM Jaka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 46:45 - 48:45 ]
50:03
FEH
2 min
#12 YOGAN Andrew, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 50:03 - 52:03 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled