Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 -19/20
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 4
Datum: 15.09.2019
Čas: 17:00
Gledalcev: 60

Sodnik: LEŠNJAK Borut
Linjski sodnik: FRANC Uroš
Linjski sodnik: ŽUBER Gašper
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KAKER Gorazd
Zapisnikar: PRODAN Gregor
Časomerilec: PETERCA Rok

HK Slavija Junior (SLJ)

4 : 3
( 2:0, 1:1, 1:2 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#1 DUKARIČ Pia
00:00
Vstop vratarja
HKB
#1 KOLIN Luka
03:24
Izključitev
HKB
2 min
#13 BABENKO Fedor, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 03:24 - 05:24 ]
10:28
Izključitev
HKB
2 min
#72 ALAGIĆ Amer, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 10:28 - 12:28 ]
13:11
Gol
SLJ
1 : 0
#12 PRIMAR Jure
14:08
Izključitev
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 14:08 - 16:08 ]
17:42
Gol
SLJ
2 : 0
#19 BEBEK Ante, podaja #7 ČERNE Juš
19:48
Izključitev
HKB
2 min
#13 BABENKO Fedor, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 19:48 - 21:48 ]

2 / 3

29:46
Izključitev
SLJ
2 min
#16 LAMPIČ Nik, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 29:46 - 31:46 ]
32:08
Gol
HKB
2 : 1
#29 MAHKOVEC Marcel
34:31
Gol
SLJ
3 : 1
#17 PRODAN Dominik Marjan, podaja #12 PRIMAR Jure
35:49
Izključitev
SLJ
2 min
#87 TOMAŽIČ Tomi, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 35:49 - 37:49 ]
38:29
Izključitev
SLJ
2 min
#16 LAMPIČ Nik, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 38:29 - 40:29 ]
40:00
Vstop vratarja
HKB
#35 JUSTIN Mark
40:00
Izstop vratarja
HKB
#1 KOLIN Luka

3 / 3

41:26
Gol (GWG)
SLJ
4 : 1
#86 IDŽAN Vito, podaja #96 BERIČIČ Miha
43:34
Gol
HKB
4 : 2
#33 POGAČNIK Tjaš, podaja #72 ALAGIĆ Amer
48:55
Gol
HKB
4 : 3
#29 MAHKOVEC Marcel, podaja #28 KORZHYLETSKYI Danylo
54:21
Izključitev
SLJ
2 min
#35 ZAGORC Jošt, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 54:21 - 56:21 ]
57:33
Izključitev
SLJ
2 min
#19 BEBEK Ante, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 57:33 - 59:33 ]
59:33
Izstop vratarja
HKB
#35 JUSTIN Mark
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#1 DUKARIČ Pia

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Pia
GK
-
-
#2
VALENTIČ Tevž
GK
-
-

#19
BEBEK Ante
F
1
-
#96
BERIČIČ Miha
D
-
1
#6
BOLTE Žiga
D
-
-
#25
ČAVLOVIĆ Niko
D
-
-
#7
ČERNE Juš (A)
D
-
1
#4
ĆOSIĆ Jan
D
-
-
#24
GRAČAN Gašper
F
-
-
#86
IDŽAN Vito
F
1
-
#16
LAMPIČ Nik
F
-
-
#20
MANDIĆ Roko
D
-
-
#67
PIRKOVIČ Gašper
F
-
-
#12
PRIMAR Jure (A)
D
1
1
#17
PRODAN Dominik Marjan (C)
F
1
-
#11
SKERLEP Gašper
F
-
-
#89
TOMAŽIČ Andraž
F
-
-
#87
TOMAŽIČ Tomi
F
-
-
#35
ZAGORC Jošt
D
-
-

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#35
JUSTIN Mark
GK
-
-
#1
KOLIN Luka
GK
-
-

#10
ADROVIĆ Dejan
D
-
-
#72
ALAGIĆ Amer
P
-
1
#13
BABENKO Fedor
D
-
-
#8
BOHINC Rožle
D
-
-
#21
BORSE Jaka
F
-
-
#19
JELOČNIK Emil
D
-
-
#9
KLANČAR Mark
D
-
-
#28
KORZHYLETSKYI Danylo
F
-
1
#29
MAHKOVEC Marcel
F
2
-
#34
PODREKAR Gaber (A)
D
-
-
#20
PODREKAR Urban
D
-
-
#33
POGAČNIK Tjaš
F
1
-
#32
SLIVNIK Luc
F
-
-
#6
SMOLEJ Gal
F
-
-
#5
STAN Luka
F
-
-
#27
TUŠEK Aljoša (A)
D
-
-
#17
VILMAN Bor
F
-
-
#16
VILMAN Jan
D
-
-
#11
ZUPAN Andraž (C)
F
-
-

1 / 3

13:11
SLJ
1 : 0
#12 PRIMAR Jure
17:42
SLJ
2 : 0
#19 BEBEK Ante, podaja #7 ČERNE Juš

2 / 3

32:08
HKB
2 : 1
#29 MAHKOVEC Marcel
34:31
SLJ
3 : 1
#17 PRODAN Dominik Marjan, podaja #12 PRIMAR Jure

3 / 3

41:26
SLJ
4 : 1
#86 IDŽAN Vito, podaja #96 BERIČIČ Miha
43:34
HKB
4 : 2
#33 POGAČNIK Tjaš, podaja #72 ALAGIĆ Amer
48:55
HKB
4 : 3
#29 MAHKOVEC Marcel, podaja #28 KORZHYLETSKYI Danylo

1 / 3

03:24
HKB
2 min
#13 BABENKO Fedor, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 03:24 - 05:24 ]
10:28
HKB
2 min
#72 ALAGIĆ Amer, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 10:28 - 12:28 ]
14:08
SLJ
2 min
#20 MANDIĆ Roko, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 14:08 - 16:08 ]
19:48
HKB
2 min
#13 BABENKO Fedor, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 19:48 - 21:48 ]

2 / 3

29:46
SLJ
2 min
#16 LAMPIČ Nik, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 29:46 - 31:46 ]
35:49
SLJ
2 min
#87 TOMAŽIČ Tomi, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 35:49 - 37:49 ]
38:29
SLJ
2 min
#16 LAMPIČ Nik, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 38:29 - 40:29 ]

3 / 3

54:21
SLJ
2 min
#35 ZAGORC Jošt, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 54:21 - 56:21 ]
57:33
SLJ
2 min
#19 BEBEK Ante, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 57:33 - 59:33 ]




  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled