Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 74
Datum: 26.11.2019
Čas: 17:45
Gledalcev: 37

Sodnik: ČAMDŽIĆ Ervin
Linjski sodnik: MARKIZETI Grega
Linjski sodnik: MRAK Katja
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

2 : 5
( 1:2, 0:1, 1:2 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ŠKRJANC Nejc
00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan
10:23
Gol
HDJ
1 : 0
#14 LESNIČAR Tjaš, podaja #16 BERGELJ Nik, #21 KOROŠEC Urban
11:14
Izključitev
HDJ
2 min
#9 ŠMID Gašper, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 11:14 - 13:14 ]
14:43
Izključitev
HDJ
2 min
#8 CRNKIČ Mai, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 14:43 - 14:59 ]
14:59
Gol
HKO
1 : 1
#13 JAN Lan Matija, podaja #19 MARINKOVIĆ Karlo, #17 PETELINKAR Jan (+1)
17:48
Gol
HKO
1 : 2
#19 MARINKOVIĆ Karlo, podaja #7 KEPIC Alex

2 / 3

26:15
Izključitev
HDJ
10 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, MISC (Disciplinska kazen) [ 26:15 - 36:15 ]
28:07
Izključitev
HKO
2 min
#5 ŠKOF Luka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 28:07 - 30:07 ]
32:08
Gol (GWG)
HKO
1 : 3
#17 PETELINKAR Jan, podaja #19 MARINKOVIĆ Karlo, #13 JAN Lan Matija

3 / 3

43:03
Izključitev
HKO
2 min
#16 VAHEN Martin, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 43:03 - 45:03 ]
45:50
Gol
HDJ
2 : 3
#18 KALTAK Kian, podaja #9 ŠMID Gašper
49:11
Gol
HKO
2 : 4
#8 SMOLNIKAR Tit, podaja #23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
49:23
Izključitev
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 49:23 - 51:23 ]
49:48
Izključitev
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:48 - 51:48 ]
52:38
Izključitev
HDJ
2 min
#8 CRNKIČ Mai, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 52:38 - 54:31 ]
54:31
Gol
HKO
2 : 5
#17 PETELINKAR Jan, podaja #19 MARINKOVIĆ Karlo (+1)
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ŠKRJANC Nejc
60:00
Izstop vratarja
HKO
#25 KAVČIČ Lan

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
AVSENEK Grega
GK
-
-
#1
ŠKRJANC Nejc
GK
-
-

#23
BALOH David
F
-
-
#16
BERGELJ Nik
F
-
1
#8
CRNKIČ Mai (C)
P
-
-
#17
ČUFER Anže
D
-
-
#12
GASAR Drejc
D
-
-
#5
GAVLJAK Val
D
-
-
#13
GLAVIČ Ažbe
F
-
-
#18
KALTAK Kian
F
1
-
#21
KOROŠEC Urban (A)
F
-
1
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
-
-
#14
LESNIČAR Tjaš
F
1
-
#22
MIKLIČ Tanej
F
-
-
#24
OBLAK Miha
D
-
-
#2
POR Erazem
F
-
-
#19
REP Ožbej
D
-
-
#7
RIJAVEC Aleksander
F
-
-
#15
SERŠEN Matevž
D
-
-
#9
ŠMID Gašper
D
-
1

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Jon
GK
-
-
#25
KAVČIČ Lan
GK
-
-

#6
ČERENJAK Luka
D
-
-
#21
HEBAR Tian
D
-
-
#13
JAN Lan Matija (C)
D
1
1
#7
KEPIC Alex
F
-
1
#4
KRAMAR Maks
D
-
-
#2
KURET Bruno
RD
-
-
#19
MARINKOVIĆ Karlo
F
1
3
#17
PETELINKAR Jan
F
2
1
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay (A)
F
-
1
#10
SEČEN Nik
F
-
-
#5
ŠKOF Luka
P
-
-
#8
SMOLNIKAR Tit
D
1
-
#15
TURŠIČ Aleksej
F
-
-
#16
VAHEN Martin
F
-
-
#9
ŽEŽELJ Anže (A)
F
-
-

1 / 3

10:23
HDJ
1 : 0
#14 LESNIČAR Tjaš, podaja #16 BERGELJ Nik, #21 KOROŠEC Urban
14:59
HKO
1 : 1
#13 JAN Lan Matija, podaja #19 MARINKOVIĆ Karlo, #17 PETELINKAR Jan (+1)
17:48
HKO
1 : 2
#19 MARINKOVIĆ Karlo, podaja #7 KEPIC Alex

2 / 3

32:08
HKO
1 : 3
#17 PETELINKAR Jan, podaja #19 MARINKOVIĆ Karlo, #13 JAN Lan Matija

3 / 3

45:50
HDJ
2 : 3
#18 KALTAK Kian, podaja #9 ŠMID Gašper
49:11
HKO
2 : 4
#8 SMOLNIKAR Tit, podaja #23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
54:31
HKO
2 : 5
#17 PETELINKAR Jan, podaja #19 MARINKOVIĆ Karlo (+1)

1 / 3

11:14
HDJ
2 min
#9 ŠMID Gašper, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 11:14 - 13:14 ]
14:43
HDJ
2 min
#8 CRNKIČ Mai, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 14:43 - 14:59 ]

2 / 3

26:15
HDJ
10 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, MISC (Disciplinska kazen) [ 26:15 - 36:15 ]
28:07
HKO
2 min
#5 ŠKOF Luka, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 28:07 - 30:07 ]

3 / 3

43:03
HKO
2 min
#16 VAHEN Martin, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 43:03 - 45:03 ]
49:23
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 49:23 - 51:23 ]
49:48
HKO
2 min
#7 KEPIC Alex, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:48 - 51:48 ]
52:38
HDJ
2 min
#8 CRNKIČ Mai, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre) [ 52:38 - 54:31 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled