Tekmovanje: IHL - Kadeti - U17- 19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 118
Datum: 18.01.2020
Čas: 11:30
Gledalcev: 50

Sodnik: TURK Boštjan
Linjski sodnik: ŽUBER Gašper
Linjski sodnik: JERAM Filip
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: ZERNKO Rene
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

1 : 3
( 0:1, 1:0, 0:2 )

HD Hidria Jesenice (HDJ)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#29 POPOVIČ Tine
00:00
Vstop vratarja
HDJ
#1 ŠKRJANC Nejc
01:44
Gol
HDJ
0 : 1
#2 POR Erazem, podaja #5 GAVLJAK Val
06:33
Izključitev
HDJ
2 min
#7 RIJAVEC Aleksander, LA-HI (IIHF #153, Pozen nalet) [ 06:33 - 08:33 ]
17:03
Izključitev
HDJ
2 min
#9 ŠMID Gašper, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:03 - 19:03 ]

2 / 3

27:30
Izključitev
HDJ
2 min
#18 KALTAK Kian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 27:30 - 29:18 ]
29:18
Gol
MAR
1 : 1
#26 PERČIČ Matic, podaja #11 FINGUŠT Ian, #13 POLONIJO Filip (+1)
32:40
Izključitev
MAR
2 min
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 32:40 - 34:40 ]

3 / 3

40:08
Izključitev
HDJ
2 min
#15 SERŠEN Matevž, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 40:08 - 42:08 ]
47:01
Izključitev
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 47:01 - 47:40 ]
47:40
Gol (GWG)
HDJ
1 : 2
#15 SERŠEN Matevž, podaja #8 CRNKIČ Mai, #16 BERGELJ Nik (+1)
54:57
Gol
HDJ
1 : 3
#18 KALTAK Kian, podaja #19 REP Ožbej
59:35
Izstop vratarja
MAR
#29 POPOVIČ Tine
60:00
Izstop vratarja
HDJ
#1 ŠKRJANC Nejc

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#31
MATIĆ Dimitrije
GK
-
-
#29
POPOVIČ Tine
GK
-
-

#21
BIZJAK Nejc
D
-
-
#10
BODIROGA Luka
F
-
-
#20
BOJOVIČ Marko
P
-
-
#6
BULJETA Lea
D
-
-
#11
FINGUŠT Ian
F
-
1
#7
ILIČ Nik
D
-
-
#19
JANČIČ Matjaž (C)
F
-
-
#8
LJUBIČ URLEP Žan
F
-
-
#26
PERČIČ Matic
C
1
-
#13
POLONIJO Filip
F
-
1
#16
TCHALIOV Nikola
P
-
-
#12
ĐORĐEVIĆ Bojan
D
-
-

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
AVSENEK Grega
GK
-
-
#1
ŠKRJANC Nejc
GK
-
-

#16
BERGELJ Nik
F
-
1
#8
CRNKIČ Mai
P
-
1
#10
ČRTALIČ Tadej
D
-
-
#12
GASAR Drejc
D
-
-
#5
GAVLJAK Val
D
-
1
#13
GLAVIČ Ažbe
F
-
-
#18
KALTAK Kian
F
1
-
#21
KOROŠEC Urban
F
-
-
#24
OBLAK Miha (C)
D
-
-
#2
POR Erazem
F
1
-
#19
REP Ožbej
D
-
1
#7
RIJAVEC Aleksander
F
-
-
#15
SERŠEN Matevž
D
1
-
#9
ŠMID Gašper
D
-
-

1 / 3

01:44
HDJ
0 : 1
#2 POR Erazem, podaja #5 GAVLJAK Val

2 / 3

29:18
MAR
1 : 1
#26 PERČIČ Matic, podaja #11 FINGUŠT Ian, #13 POLONIJO Filip (+1)

3 / 3

47:40
HDJ
1 : 2
#15 SERŠEN Matevž, podaja #8 CRNKIČ Mai, #16 BERGELJ Nik (+1)
54:57
HDJ
1 : 3
#18 KALTAK Kian, podaja #19 REP Ožbej

1 / 3

06:33
HDJ
2 min
#7 RIJAVEC Aleksander, LA-HI (IIHF #153, Pozen nalet) [ 06:33 - 08:33 ]
17:03
HDJ
2 min
#9 ŠMID Gašper, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 17:03 - 19:03 ]

2 / 3

27:30
HDJ
2 min
#18 KALTAK Kian, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 27:30 - 29:18 ]
32:40
MAR
2 min
#12 ĐORĐEVIĆ Bojan, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 32:40 - 34:40 ]

3 / 3

40:08
HDJ
2 min
#15 SERŠEN Matevž, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 40:08 - 42:08 ]
47:01
MAR
2 min
#13 POLONIJO Filip, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 47:01 - 47:40 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled