Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dom sportova
Št. tekme: 7
Datum: 21.09.2019
Čas: 13:30
Gledalcev: 96

Linjski sodnik: METZINGER Filip
Linjski sodnik: PREMERL Matija
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Tuner Iva
Zapisnikar: Leskovec Marija
Časomerilec: Brckan Bruno

Team Zagreb (TZG)

4 : 2
( 2:0, 2:2, 0:0 )

HK True Celje (HKC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
TZG
#22 SLADE Nikša
00:00
Vstop vratarja
HKC
#65 DOLŽAN Luka
00:28
Gol
TZG
1 : 0
#16 ZLATAR Marko
06:08
Izključitev
TZG
2 min
#11 ŠTEFANAC Jan, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 06:08 - 07:38 ]
09:00
Gol
TZG
2 : 0
#14 ŠIMUNKOVIĆ Bartol
18:00
Izključitev
HKC
2 min
Kazen moštvu, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre), kazen prestaja #7 BEZJAK Blaž [ 18:00 - 18:29 ]

2 / 3

18:29
Gol (GWG)
TZG
3 : 0
#10 FERENČINA David, podaja #11 ŠTEFANAC Jan (+1)
23:20
Gol
TZG
4 : 0
#6 PRANJIĆ Teo, podaja #4 VRBAN Marko
26:16
Izključitev
TZG
2 min
#9 ROŽMAN Roko, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 26:16 - 26:51 ]
26:51
Gol
HKC
4 : 1
#58 BERIČIČ Matevž, podaja #71 JAGATIĆ Mihael (+1)
29:40
Izključitev
TZG
2 min
#7 GROŠIĆ Ivan, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 29:40 - 30:19 ]
30:19
Gol
HKC
4 : 2
#58 BERIČIČ Matevž, podaja #67 KROFL Žan (+1)
36:00
Vstop vratarja
HKC
#2 KERKOŠ ŠARLAH Anže
36:00
Izstop vratarja
HKC
#65 DOLŽAN Luka

3 / 3

53:19
Izstop vratarja
HKC
#2 KERKOŠ ŠARLAH Anže
54:00
Izstop vratarja
TZG
#22 SLADE Nikša

Team Zagreb

#
Ime
Poz
G
A
#1
JAGETIĆ Luka
GK
-
-
#22
SLADE Nikša
GK
-
-

#12
BABIČ David
F
-
-
#17
BELJO Hrvoje (C)
D
-
-
#25
DEBELIĆ Roko
F
-
-
#10
FERENČINA David
F
1
-
#7
GROŠIĆ Ivan
F
-
-
#23
HRVOJ Tin
F
-
-
#19
MANDUŠIĆ Marko
F
-
-
#13
MAROJEVIĆ Patrik
F
-
-
#15
MATIJEVIĆ Jakov
D
-
-
#5
PIRŠER Lukas
D
-
-
#6
PRANJIĆ Teo
F
1
-
#9
ROŽMAN Roko
D
-
-
#21
ŠIMAC Ante
F
-
-
#14
ŠIMUNKOVIĆ Bartol
F
1
-
#8
SITAR Niko
F
-
-
#18
SOLDO Andrija
F
-
-
#11
ŠTEFANAC Jan
F
-
1
#24
STEPAN Karlo
D
-
-
#4
VRBAN Marko
D
-
1
#16
ZLATAR Marko
F
1
-

HK True Celje

#
Ime
Poz
G
A
#65
DOLŽAN Luka
GK
-
-
#2
KERKOŠ ŠARLAH Anže
GK
-
-

#73
APŠNER Jure (C)
D
-
-
#58
BERIČIČ Matevž
P
2
-
#7
BEZJAK Blaž
F
-
-
#5
ČAKŠ Gašper
P
-
-
#51
DOLŽAN Domen
P
-
-
#71
JAGATIĆ Mihael
F
-
1
#50
JAMŠEK Maj
P
-
-
#83
KOŠTOMAJ VALENČAK Tim
F
-
-
#67
KROFL Žan
F
-
1
#86
KUHAR Žiga
P
-
-
#54
MIRNIK Brin
D
-
-
#11
ROBEK Jure
F
-
-
#16
RUDOLF Jan
P
-
-
#74
TURNŠEK Rok
D
-
-

1 / 3

00:28
TZG
1 : 0
#16 ZLATAR Marko
09:00
TZG
2 : 0
#14 ŠIMUNKOVIĆ Bartol

2 / 3

18:29
TZG
3 : 0
#10 FERENČINA David, podaja #11 ŠTEFANAC Jan (+1)
23:20
TZG
4 : 0
#6 PRANJIĆ Teo, podaja #4 VRBAN Marko
26:51
HKC
4 : 1
#58 BERIČIČ Matevž, podaja #71 JAGATIĆ Mihael (+1)
30:19
HKC
4 : 2
#58 BERIČIČ Matevž, podaja #67 KROFL Žan (+1)

3 / 3

1 / 3

06:08
TZG
2 min
#11 ŠTEFANAC Jan, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 06:08 - 07:38 ]
18:00
HKC
2 min
Kazen moštvu, DELAY (IIHF #129, Zavlačevanje igre), kazen prestaja #7 BEZJAK Blaž [ 18:00 - 18:29 ]

2 / 3

26:16
TZG
2 min
#9 ROŽMAN Roko, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 26:16 - 26:51 ]
29:40
TZG
2 min
#7 GROŠIĆ Ivan, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 29:40 - 30:19 ]

3 / 3





  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled