Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13- 19/20
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 12
Datum: 28.09.2019
Čas: 12:45
Gledalcev: 44

Sodnik: HRIBAR Matjaž
Sodnik: LEBEN Jan
Kontrolor: PAHOR Zoran
Zdravstvena oskrba: PERUZZI Milojka
Zapisnikar: SUKA Urban
Časomerilec: SUKA Kaltrina

HK SŽ Olimpija (HKO)

13 : 0
( 1:0, 7:0, 5:0 )

EC VSV (VSV)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
00:00
Vstop vratarja
VSV
#2 HOFSTATER Erik
01:00
Gol (GWG)
HKO
1 : 0
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #23 RAKUN Bor
06:48
Izključitev
HKO
2 min
#23 RAKUN Bor, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 06:48 - 08:48 ]
13:14
Izključitev
VSV
2 min
#6 UNTERLUGGAUER Jamie, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 13:14 - 15:14 ]
14:28
Izključitev
HKO
2 min
#9 SMOLNIKAR Tom, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 14:28 - 16:28 ]

2 / 3

18:27
Gol
HKO
2 : 0
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #23 RAKUN Bor, #9 SMOLNIKAR Tom
19:08
Gol
HKO
3 : 0
#20 OKORN Gašper, podaja #7 CERJAK Jernej, #22 KURBOS Valentin Val
20:28
Gol
HKO
4 : 0
#21 BOGOMOLEC Tai, podaja #10 ŽELEZEN Jure
23:29
Izključitev
VSV
2 min
#22 NINDLER Darian, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 23:29 - 25:29 ]
25:26
Gol
HKO
5 : 0
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #23 RAKUN Bor
25:55
Izključitev
VSV
2 min
#20 KOEFLER JONAS, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 25:55 - 26:58 ]
26:58
Gol
HKO
6 : 0
#20 OKORN Gašper, podaja #10 ŽELEZEN Jure (+1)
26:58
Vstop vratarja
VSV
#1 GRITZNIG Nicolas
26:58
Izstop vratarja
VSV
#2 HOFSTATER Erik
30:06
Gol
HKO
7 : 0
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #23 RAKUN Bor, #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
33:58
Gol
HKO
8 : 0
#3 LESAR Lev, podaja #9 SMOLNIKAR Tom, #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian

3 / 3

36:17
Gol
HKO
9 : 0
#23 RAKUN Bor, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
40:15
Izključitev
HKO
2 min
#23 RAKUN Bor, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:15 - 42:15 ]
43:02
Gol
HKO
10 : 0
#7 CERJAK Jernej, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, #23 RAKUN Bor
47:40
Izključitev
VSV
2 min
#10 WOHLMUTHER David, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 47:40 - 49:33 ]
49:33
Gol
HKO
11 : 0
#22 KURBOS Valentin Val, podaja #2 ŽUN Tomaž (+1)
52:48
Gol
HKO
12 : 0
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #23 RAKUN Bor
53:07
Gol
HKO
13 : 0
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
54:00
Izstop vratarja
HKO
#25 HEBAR Gal
54:00
Izstop vratarja
VSV
#1 GRITZNIG Nicolas

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#25
HEBAR Gal
GK
-
-
#1
KAVČIČ Jon
GK
-
-

#21
BOGOMOLEC Tai
P
1
-
#7
CERJAK Jernej
D
1
1
#18
HUČ Julijan
D
-
-
#22
KURBOS Valentin Val
F
1
1
#19
LAVRIH Samo
D
-
-
#3
LESAR Lev
D
1
-
#20
OKORN Gašper
F
2
-
#17
PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian (C)
F
4
5
#23
RAKUN Bor
F
1
6
#16
ROGL Oskar
F
-
-
#12
ROŽIČ Martin
P
-
-
#11
ŠEBENIK SEDEJ Alex
D
-
-
#9
SMOLNIKAR Tom
F
2
2
#14
TROBIŠ Marko
P
-
-
#10
ŽELEZEN Jure
F
-
2
#2
ŽUN Tomaž
F
-
1

EC VSV

#
Ime
Poz
G
A
#1
GRITZNIG Nicolas
GK
-
-
#2
HOFSTATER Erik
GK
-
-

#12
ALBEL Maximilian
P
-
-
#25
BREIML Domenic
P
-
-
#26
BREIML Phillip
P
-
-
#20
KOEFLER JONAS
P
-
-
#22
NINDLER Darian
P
-
-
#9
OBERRAUNER Liam Oliver
P
-
-
#13
ORASCHE Marcel
P
-
-
#27
PERDACHER Oliver
P
-
-
#24
SCHARFEGGER JONAS
P
-
-
#6
UNTERLUGGAUER Jamie
P
-
-
#18
USCHAN Nico (C)
P
-
-
#8
WALKER Lukas
P
-
-
#14
WIDNIG Luca
P
-
-
#10
WOHLMUTHER David
P
-
-

1 / 3

01:00
HKO
1 : 0
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #23 RAKUN Bor

2 / 3

18:27
HKO
2 : 0
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #23 RAKUN Bor, #9 SMOLNIKAR Tom
19:08
HKO
3 : 0
#20 OKORN Gašper, podaja #7 CERJAK Jernej, #22 KURBOS Valentin Val
20:28
HKO
4 : 0
#21 BOGOMOLEC Tai, podaja #10 ŽELEZEN Jure
25:26
HKO
5 : 0
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #23 RAKUN Bor
26:58
HKO
6 : 0
#20 OKORN Gašper, podaja #10 ŽELEZEN Jure (+1)
30:06
HKO
7 : 0
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #23 RAKUN Bor, #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
33:58
HKO
8 : 0
#3 LESAR Lev, podaja #9 SMOLNIKAR Tom, #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian

3 / 3

36:17
HKO
9 : 0
#23 RAKUN Bor, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian
43:02
HKO
10 : 0
#7 CERJAK Jernej, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, #23 RAKUN Bor
49:33
HKO
11 : 0
#22 KURBOS Valentin Val, podaja #2 ŽUN Tomaž (+1)
52:48
HKO
12 : 0
#17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian, podaja #23 RAKUN Bor
53:07
HKO
13 : 0
#9 SMOLNIKAR Tom, podaja #17 PETRONIJEVIČ LEPŠA Ian

1 / 3

06:48
HKO
2 min
#23 RAKUN Bor, ELBOW (IIHF #139, Udarec s komolcem) [ 06:48 - 08:48 ]
13:14
VSV
2 min
#6 UNTERLUGGAUER Jamie, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 13:14 - 15:14 ]
14:28
HKO
2 min
#9 SMOLNIKAR Tom, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 14:28 - 16:28 ]

2 / 3

23:29
VSV
2 min
#22 NINDLER Darian, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 23:29 - 25:29 ]
25:55
VSV
2 min
#20 KOEFLER JONAS, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 25:55 - 26:58 ]

3 / 3

40:15
HKO
2 min
#23 RAKUN Bor, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:15 - 42:15 ]
47:40
VSV
2 min
#10 WOHLMUTHER David, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 47:40 - 49:33 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled