Tekmovanje: DP Članice 19/20
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 7
Datum: 04.01.2020
Čas: 18:15
Gledalcev: 80

Sodnik: MRAK Katja
Sodnik: IVANUŠA Borut
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: ZERNKO Rene
Zapisnikar: LORENČIČ Vladimir
Časomerilec: KARMEL Srečko

HDK Maribor (MAR)

1 : 6
( 0:1, 1:3, 0:2 )

HK SŽ Olimpija (HKO)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#35 SENEGAČNIK JAKOVAC Katarina
00:00
Vstop vratarja
HKO
#33 INTIHAR Tjaša
02:36
Gol
HKO
0 : 1
#10 BIŠČAK Katja, podaja #20 PEZDIR Gaja
08:07
Izključitev
HKO
2 min
#7 PAZLAR Urša, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 08:07 - 10:07 ]
12:15
Izključitev
MAR
2 min
#18 MERC Pia, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 12:15 - 14:15 ]
13:58
Izključitev
HKO
2 min
#19 PREBIL Špela, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 13:58 - 15:58 ]
16:38
Izključitev
HKO
2 min
#25 MAVER Nina, ILL-H (IIHF #169, Nepravilen nalet (ženske)) [ 16:38 - 18:38 ]
18:53
Izključitev
HKO
2 min
#7 PAZLAR Urša, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 18:53 - 20:53 ]
19:56
Izključitev
MAR
2 min
#13 STRAŽAR Ana, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 19:56 - 20:52 ]

2 / 3

20:52
Gol (GWG)
HKO
0 : 2
#9 LONČAR Nina, podaja #10 BIŠČAK Katja, #20 PEZDIR Gaja (+1)
21:53
Gol
HKO
0 : 3
#7 PAZLAR Urša, podaja #29 BREZNIK Tamara
25:59
Izključitev
MAR
2 min
#26 URNAUT Nuša, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 25:59 - 26:20 ]
26:20
Gol
HKO
0 : 4
#20 PEZDIR Gaja, podaja #9 LONČAR Nina, #10 BIŠČAK Katja (+1)
26:38
Izključitev
MAR
2 min
#55 NYLAANDER Arwen, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 26:38 - 28:38 ]
33:41
Izključitev
MAR
2 min
#13 STRAŽAR Ana, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 33:41 - 35:41 ]
36:01
Gol
MAR
1 : 4
#12 FRIŠ LORBER Tineja, podaja #13 STRAŽAR Ana, #26 URNAUT Nuša
38:01
Izključitev
HKO
0 min
#7 PAZLAR Urša, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 38:01 - 38:01 ]
38:01
Izključitev
HKO
0 min
#7 PAZLAR Urša, PEN-S (Kazenski strel) [ 38:01 - 38:01 ]

3 / 3

47:58
Izključitev
HKO
2 min
#9 LONČAR Nina, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 47:58 - 49:58 ]
52:12
Gol
HKO
1 : 5
#20 PEZDIR Gaja, podaja #11 SRAKAR Lara, #29 BREZNIK Tamara
53:14
Izključitev
HKO
2 min
#29 BREZNIK Tamara, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 53:14 - 55:14 ]
54:06
Izključitev
MAR
2 min
#12 FRIŠ LORBER Tineja, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 54:06 - 56:06 ]
57:35
Izključitev
HKO
2 min
#20 PEZDIR Gaja, ILL-H (IIHF #169, Nepravilen nalet (ženske)) [ 57:35 - 59:35 ]
59:59
Gol
HKO
1 : 6
#11 SRAKAR Lara, podaja #25 MAVER Nina
60:00
Izstop vratarja
MAR
#35 SENEGAČNIK JAKOVAC Katarina
60:00
Izstop vratarja
HKO
#33 INTIHAR Tjaša

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#35
SENEGAČNIK JAKOVAC Katarina
GK
-
-

#44
BULJETA Lea
D
-
-
#12
FRIŠ LORBER Tineja
LD
1
-
#23
KARNET Nastja
D
-
-
#18
MERC Pia (A)
F
-
-
#51
MIHELIČ Mia
D
-
-
#55
NYLAANDER Arwen
C
-
-
#14
POREKAR Nuša (C)
D
-
-
#11
PRŠINA Ana
F
-
-
#48
SENEGAČNIK JAKOVAC Tinkara
D
-
-
#50
ŠOLINC Sabina
F
-
-
#13
STRAŽAR Ana
D
-
1
#26
URNAUT Nuša (A)
F
-
1

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#33
INTIHAR Tjaša
GK
-
-

#10
BIŠČAK Katja
D
1
2
#29
BREZNIK Tamara
F
-
2
#26
DUKARIČ Eva (C)
F
-
-
#8
LAVTAR Lara
P
-
-
#9
LONČAR Nina
D
1
1
#25
MAVER Nina
P
-
1
#7
PAZLAR Urša (A)
F
1
-
#20
PEZDIR Gaja
F
2
2
#89
POVŠE Zala
F
-
-
#19
PREBIL Špela
F
-
-
#11
SRAKAR Lara
P
1
1
#15
USNIK Patricija
D
-
-

1 / 3

02:36
HKO
0 : 1
#10 BIŠČAK Katja, podaja #20 PEZDIR Gaja

2 / 3

20:52
HKO
0 : 2
#9 LONČAR Nina, podaja #10 BIŠČAK Katja, #20 PEZDIR Gaja (+1)
21:53
HKO
0 : 3
#7 PAZLAR Urša, podaja #29 BREZNIK Tamara
26:20
HKO
0 : 4
#20 PEZDIR Gaja, podaja #9 LONČAR Nina, #10 BIŠČAK Katja (+1)
36:01
MAR
1 : 4
#12 FRIŠ LORBER Tineja, podaja #13 STRAŽAR Ana, #26 URNAUT Nuša

3 / 3

52:12
HKO
1 : 5
#20 PEZDIR Gaja, podaja #11 SRAKAR Lara, #29 BREZNIK Tamara
59:59
HKO
1 : 6
#11 SRAKAR Lara, podaja #25 MAVER Nina

1 / 3

08:07
HKO
2 min
#7 PAZLAR Urša, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 08:07 - 10:07 ]
12:15
MAR
2 min
#18 MERC Pia, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 12:15 - 14:15 ]
13:58
HKO
2 min
#19 PREBIL Špela, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 13:58 - 15:58 ]
16:38
HKO
2 min
#25 MAVER Nina, ILL-H (IIHF #169, Nepravilen nalet (ženske)) [ 16:38 - 18:38 ]
18:53
HKO
2 min
#7 PAZLAR Urša, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 18:53 - 20:53 ]
19:56
MAR
2 min
#13 STRAŽAR Ana, HO-ST (IIHF #145, Držanje palice) [ 19:56 - 20:52 ]

2 / 3

25:59
MAR
2 min
#26 URNAUT Nuša, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 25:59 - 26:20 ]
26:38
MAR
2 min
#55 NYLAANDER Arwen, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 26:38 - 28:38 ]
33:41
MAR
2 min
#13 STRAŽAR Ana, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 33:41 - 35:41 ]
38:01
HKO
0 min
#7 PAZLAR Urša, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 38:01 - 38:01 ]
38:01
HKO
0 min
#7 PAZLAR Urša, PEN-S (Kazenski strel) [ 38:01 - 38:01 ]

3 / 3

47:58
HKO
2 min
#9 LONČAR Nina, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 47:58 - 49:58 ]
53:14
HKO
2 min
#29 BREZNIK Tamara, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 53:14 - 55:14 ]
54:06
MAR
2 min
#12 FRIŠ LORBER Tineja, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 54:06 - 56:06 ]
57:35
HKO
2 min
#20 PEZDIR Gaja, ILL-H (IIHF #169, Nepravilen nalet (ženske)) [ 57:35 - 59:35 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled