Tekmovanje: IHL - Mlajši dečki - U13 - 20/21
Lokacija: Dvorana Bled
Št. tekme: 52
Datum: 19.09.2020
Čas: 13:05
Gledalcev: /

Sodnik: Jeram FILIP
Sodnik: JERAM Urh
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PRETNAR ZDENKA
Zapisnikar: BURAZIN LJUBO
Časomerilec: STAN LUKA

HKMK Bled (HKB)

8 : 2
( 2:0, 3:0, 3:2 )

HK TRUE Celje (HKC)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKB
#60 JENKO Alexej
00:00
Vstop vratarja
HKC
#70 ALAGIČ Nik
06:52
Izključitev
HKC
2 min
#85 MIRNIK Brin, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 06:52 - 07:51 ]
07:51
Gol
HKB
1 : 0
#54 LANGUS Aleksander (+1)
10:47
Izključitev
HKB
2 min
#41 GROZNIK Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 10:47 - 12:47 ]
14:34
Gol
HKB
2 : 0
#63 PINTAR Kris, podaja #41 GROZNIK Jan

2 / 3

19:15
Gol (GWG)
HKB
3 : 0
#58 VODNJOV Marcel
20:23
Gol
HKB
4 : 0
#62 ŠEPIČ Žiga, podaja #58 VODNJOV Marcel
27:43
Gol
HKB
5 : 0
#41 GROZNIK Jan
30:02
Izključitev
HKC
2 min
#85 MIRNIK Brin, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 30:02 - 32:02 ]
36:00
Vstop vratarja
HKB
#50 FERČEJ Jakob
36:00
Izstop vratarja
HKB
#60 JENKO Alexej

3 / 3

38:22
Gol
HKC
5 : 1
#66 MOLIAKOV Nadarij, podaja #32 FRAS Oskar, #74 TURNŠEK Rok
39:27
Gol
HKB
6 : 1
#54 LANGUS Aleksander, podaja #63 PINTAR Kris
41:09
Gol
HKB
7 : 1
#37 TRSTENJAK Marcel, podaja #61 OMAN Patrik
43:07
Izključitev
HKC
2 min
#74 TURNŠEK Rok, CLIPP (IIHF #125, Spodnašanje) [ 43:07 - 45:07 ]
45:39
Gol
HKC
7 : 2
#74 TURNŠEK Rok, podaja #71 ROŠKAR Urh
49:59
Izključitev
HKC
2 min
#86 PENKO Tilen, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:59 - 51:30 ]
51:30
Gol
HKB
8 : 2
#58 VODNJOV Marcel (+1)
54:00
Izstop vratarja
HKB
#50 FERČEJ Jakob
54:00
Izstop vratarja
HKC
#70 ALAGIČ Nik

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#50
FERČEJ Jakob
GK
-
-
#60
JENKO Alexej
GK
-
-

#24
BETON Voranc
F
-
-
#41
GROZNIK Jan
F
1
1
#53
KRALJ Lan
P
-
-
#54
LANGUS Aleksander
D
2
-
#42
MEDIČ Lan
D
-
-
#43
MUŽAN Ožbej (C)
D
-
-
#61
OMAN Patrik
P
-
1
#63
PINTAR Kris
F
1
1
#66
REBOLJ Gal
P
-
-
#56
ROŽIČ Matevž
F
-
-
#62
ŠEPIČ Žiga
D
1
-
#38
TOLAR Maks
F
-
-
#37
TRSTENJAK Marcel
F
1
-
#58
VODNJOV Marcel
F
2
1
#49
ZUGWITZ Enej
D
-
-

HK TRUE Celje

#
Ime
Poz
G
A
#70
ALAGIČ Nik
GK
-
-

#5
ČAKŠ Gašper
P
-
-
#32
FRAS Oskar
P
-
1
#50
JAMŠEK Maj
RD
-
-
#61
KNEZ Luka
P
-
-
#89
KOŠTOMAJ VALENČAK Tim (A)
F
-
-
#85
MIRNIK Brin (C)
D
-
-
#66
MOLIAKOV Nadarij
P
1
-
#86
PENKO Tilen
P
-
-
#84
RADUHA Žiga
P
-
-
#71
ROŠKAR Urh (A)
F
-
1
#16
RUDOLF Jan
P
-
-
#41
ŠUSTER Tomi
P
-
-
#74
TURNŠEK Rok
D
1
1

1 / 3

07:51
HKB
1 : 0
#54 LANGUS Aleksander (+1)
14:34
HKB
2 : 0
#63 PINTAR Kris, podaja #41 GROZNIK Jan

2 / 3

19:15
HKB
3 : 0
#58 VODNJOV Marcel
20:23
HKB
4 : 0
#62 ŠEPIČ Žiga, podaja #58 VODNJOV Marcel
27:43
HKB
5 : 0
#41 GROZNIK Jan

3 / 3

38:22
HKC
5 : 1
#66 MOLIAKOV Nadarij, podaja #32 FRAS Oskar, #74 TURNŠEK Rok
39:27
HKB
6 : 1
#54 LANGUS Aleksander, podaja #63 PINTAR Kris
41:09
HKB
7 : 1
#37 TRSTENJAK Marcel, podaja #61 OMAN Patrik
45:39
HKC
7 : 2
#74 TURNŠEK Rok, podaja #71 ROŠKAR Urh
51:30
HKB
8 : 2
#58 VODNJOV Marcel (+1)

1 / 3

06:52
HKC
2 min
#85 MIRNIK Brin, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 06:52 - 07:51 ]
10:47
HKB
2 min
#41 GROZNIK Jan, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 10:47 - 12:47 ]

2 / 3

30:02
HKC
2 min
#85 MIRNIK Brin, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 30:02 - 32:02 ]

3 / 3

43:07
HKC
2 min
#74 TURNŠEK Rok, CLIPP (IIHF #125, Spodnašanje) [ 43:07 - 45:07 ]
49:59
HKC
2 min
#86 PENKO Tilen, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 49:59 - 51:30 ]




  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled