Tekmovanje: IHL - Dečki - U15 - 20/21
Lokacija: Ledna dvorana Tabor
Št. tekme: 8
Datum: 20.09.2020
Čas: 13:00
Gledalcev: /

Sodnik: TURK Boštjan
Sodnik: IVANUŠA Borut
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: Vidovič Jan
Zapisnikar: Lorenčič Vladimir
Časomerilec: Karmel Srečko

HDK Maribor (MAR)

4 : 2
( 0:1, 2:1, 2:0 )

HDD Bled (BLE)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
MAR
#1 POPOVIĆ Miha
00:00
Vstop vratarja
BLE
#35 ULČAR Matija
03:38
Izključitev
BLE
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #16 LAVRIH Samo [ 03:38 - 05:38 ]
14:19
Gol
BLE
0 : 1
#13 ROGAČ Filip, podaja #63 HROBAT PLEMELJ Aljaž

2 / 3

22:26
Gol
MAR
1 : 1
#15 PERČIČ Matic
22:48
Izključitev
BLE
2 min
#5 PURKAT Jon, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 22:48 - 24:48 ]
25:48
Gol
BLE
1 : 2
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #13 ROGAČ Filip
28:57
Izključitev
MAR
2 min
#29 KROFL Žan, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 28:57 - 30:57 ]
29:54
Izključitev
BLE
2 min
#67 JOVANOVIČ ŠORN Gaber, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:54 - 31:39 ]
31:39
Gol
MAR
2 : 2
#18 LESNIK Jon, podaja #78 APŠNER Jure (+1)

3 / 3

40:17
Izključitev
BLE
2 min
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 40:17 - 42:17 ]
48:02
Izključitev
MAR
2 min
#2 ILIČ Nik, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #14 UŠTAR Urška [ 48:02 - 50:02 ]
48:02
Izključitev
MAR
10 min
#2 ILIČ Nik, MISC (Disciplinska kazen) [ 50:02 - 60:00 ]
50:04
Gol (GWG)
MAR
3 : 2
#15 PERČIČ Matic, podaja #21 ROBEK Jure
53:15
Izključitev
BLE
2 min
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 53:15 - 55:15 ]
55:27
Gol
MAR
4 : 2
#29 KROFL Žan, podaja #17 SLAVIČEK Andraž, #6 FRIŠ LORBER Tineja
60:00
Izstop vratarja
MAR
#1 POPOVIĆ Miha
60:00
Izstop vratarja
BLE
#35 ULČAR Matija

HDK Maribor

#
Ime
Poz
G
A
#97
JEŠOVNIK Filip
GK
-
-
#1
POPOVIĆ Miha
GK
-
-

#78
APŠNER Jure
D
-
1
#91
ČERIČ Jan (C)
C
-
-
#6
FRIŠ LORBER Tineja
LD
-
1
#2
ILIČ Nik
D
-
-
#10
JELEN Tomaž
C
-
-
#87
KROFL Anže
D
-
-
#29
KROFL Žan
LW
1
-
#18
LESNIK Jon
RD
1
-
#15
PERČIČ Matic (A)
D
2
-
#21
ROBEK Jure
LW
-
1
#17
SLAVIČEK Andraž
P
-
1
#14
UŠTAR Urška
RW
-
-

HDD Bled

#
Ime
Poz
G
A
#35
ULČAR Matija
GK
-
-

#64
BOGOMOLEC Tai
P
-
-
#87
FISTER Matevž
C
-
-
#7
GOLUB Martin
C
-
-
#23
HARTMAN Martin
LD
-
-
#63
HROBAT PLEMELJ Aljaž
LW
1
1
#67
JOVANOVIČ ŠORN Gaber (C)
RD
-
-
#66
KRIVIC Jaka
C
-
-
#44
KURBOS Valentin Val
F
-
-
#16
LAVRIH Samo
D
-
-
#5
PURKAT Jon
F
-
-
#13
ROGAČ Filip
RW
1
1
#3
ROGAČ Simon
RD
-
-
#33
ŠEBENIK SEDEJ Alex
D
-
-
#15
VRŠČAJ Matic
F
-
-
#12
ŽULIČ ČEHOVIN MATIJA
P
-
-

1 / 3

14:19
BLE
0 : 1
#13 ROGAČ Filip, podaja #63 HROBAT PLEMELJ Aljaž

2 / 3

22:26
MAR
1 : 1
#15 PERČIČ Matic
25:48
BLE
1 : 2
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, podaja #13 ROGAČ Filip
31:39
MAR
2 : 2
#18 LESNIK Jon, podaja #78 APŠNER Jure (+1)

3 / 3

50:04
MAR
3 : 2
#15 PERČIČ Matic, podaja #21 ROBEK Jure
55:27
MAR
4 : 2
#29 KROFL Žan, podaja #17 SLAVIČEK Andraž, #6 FRIŠ LORBER Tineja

1 / 3

03:38
BLE
2 min
Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #16 LAVRIH Samo [ 03:38 - 05:38 ]

2 / 3

22:48
BLE
2 min
#5 PURKAT Jon, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 22:48 - 24:48 ]
28:57
MAR
2 min
#29 KROFL Žan, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 28:57 - 30:57 ]
29:54
BLE
2 min
#67 JOVANOVIČ ŠORN Gaber, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 29:54 - 31:39 ]

3 / 3

40:17
BLE
2 min
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 40:17 - 42:17 ]
48:02
MAR
2 min
#2 ILIČ Nik, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #14 UŠTAR Urška [ 48:02 - 50:02 ]
48:02
MAR
10 min
#2 ILIČ Nik, MISC (Disciplinska kazen) [ 50:02 - 60:00 ]
53:15
BLE
2 min
#63 HROBAT PLEMELJ Aljaž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 53:15 - 55:15 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled