Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 - 20/21
Lokacija: Dvorana Tivoli
Št. tekme: 5
Datum: 04.10.2020
Čas: 17:00
Gledalcev: /

Sodnik: LEŠNJAK Borut
Linjski sodnik: ČAMDŽIĆ Aljoša
Linjski sodnik: ZGONC Gašper Jaka
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: PERUZZI Milojka
Zapisnikar: ZUPANC Rok
Časomerilec: ČANČ Matija

HK SŽ Olimpija (HKO)

7 : 0
( 4:0, 1:0, 2:0 )

HK Triglav (TRI)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
00:00
Vstop vratarja
TRI
#1 REMŠKAR JELER Gal
04:58
Gol (GWG)
HKO
1 : 0
#8 ČREPINŠEK Martin, podaja #21 HEBAR Tian
08:31
Gol
HKO
2 : 0
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, podaja #16 FLAJS Jan
09:15
Gol
HKO
3 : 0
#14 ŽEŽELJ Gregor, podaja #11 ILIČ Urh, #17 MEHLE Žiga
10:27
Gol
HKO
4 : 0
#13 JAN Lan Matija, podaja #19 FLAJS Žan, #16 FLAJS Jan
11:04
Izključitev
TRI
2 min
#9 PAVLOVIČ Jan, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 11:04 - 13:04 ]
19:16
Izključitev
HKO
2 min
#11 ILIČ Urh, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 19:16 - 21:16 ]

2 / 3

25:46
Izključitev
TRI
2 min
#63 UDIR Žiga, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 25:46 - 27:46 ]
28:11
Izključitev
HKO
2 min
#18 ŠUBIC Gašper, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 28:11 - 30:11 ]
31:31
Gol
HKO
5 : 0
#11 ILIČ Urh
39:56
Izključitev
HKO
5 min
#17 MEHLE Žiga, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:56 - 44:56 ]
39:56
Izključitev
HKO
20 min
#17 MEHLE Žiga, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 44:56 - 60:00 ]
39:56
Izključitev
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:56 - 41:56 ]
39:56
Izključitev
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 41:56 - 43:56 ]
39:56
Izključitev
TRI
2 min
#7 KUKOVIČ Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #71 KOŠIR Matic [ 39:56 - 41:56 ]
39:56
Izključitev
TRI
2 min
#7 KUKOVIČ Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 41:56 - 43:56 ]
39:56
Izključitev
TRI
2 min
#7 KUKOVIČ Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 43:56 - 45:56 ]
39:56
Izključitev
TRI
5 min
#15 ŠLIBAR Ožbe, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:56 - 44:56 ]
39:56
Izključitev
TRI
20 min
#15 ŠLIBAR Ožbe, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 44:56 - 60:00 ]

3 / 3

41:24
Izključitev
HKO
2 min
#10 SEČEN Nik, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 41:24 - 43:24 ]
49:53
Gol
HKO
6 : 0
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, podaja #21 HEBAR Tian, #16 FLAJS Jan
54:15
Gol
HKO
7 : 0
#19 FLAJS Žan, podaja #16 FLAJS Jan, #3 OGRINC Luka
56:33
Izključitev
HKO
2 min
#3 OGRINC Luka, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 56:33 - 58:33 ]
59:53
Izključitev
TRI
2 min
#24 MRAVLJE LOMBAR Nik, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 59:53 - 60:00 ]
60:00
Izstop vratarja
HKO
#1 KAVČIČ Nal
60:00
Izstop vratarja
TRI
#1 REMŠKAR JELER Gal

HK SŽ Olimpija

#
Ime
Poz
G
A
#25
DUKARIČ Jon
GK
-
-
#1
KAVČIČ Nal
GK
-
-

#6
ČERENJAK Luka (A)
RD
-
-
#8
ČREPINŠEK Martin
F
1
-
#16
FLAJS Jan
F
-
4
#19
FLAJS Žan
F
1
1
#21
HEBAR Tian
D
-
2
#11
ILIČ Urh
P
1
1
#13
JAN Lan Matija
D
1
-
#12
KEPIC Alex
F
-
-
#5
KOKELJ Urban
D
-
-
#4
LOŽAR Marko
P
-
-
#17
MEHLE Žiga (C)
F
-
1
#3
OGRINC Luka (A)
P
-
1
#23
PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay
F
2
-
#10
SEČEN Nik
F
-
-
#18
ŠUBIC Gašper
P
-
-
#2
TURŠIČ Aleksej
F
-
-
#24
VAHEN Martin
F
-
-
#14
ŽEŽELJ Gregor
F
1
-
#9
ŽIBERT Jošt
F
-
-

HK Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#69
GAJŠEK Jaka
GK
-
-
#1
REMŠKAR JELER Gal
GK
-
-

#3
ARH Žiga
P
-
-
#18
GRADIŠEK Žan
F
-
-
#10
JAZBEC Martin
F
-
-
#21
JELAR Jure
F
-
-
#13
KLEMENČIČ David
P
-
-
#71
KOŠIR Matic
P
-
-
#7
KUKOVIČ Nik
D
-
-
#14
LAH Jakob
F
-
-
#24
MRAVLJE LOMBAR Nik
F
-
-
#9
PAVLOVIČ Jan (C)
F
-
-
#11
ŠKRJANEC PODERGAJS Gal
F
-
-
#15
ŠLIBAR Ožbe
D
-
-
#63
UDIR Žiga
D
-
-
#77
VOGRINC Žiga
P
-
-
#91
ZUPAN ŠKRLJ Lovro
P
-
-

1 / 3

04:58
HKO
1 : 0
#8 ČREPINŠEK Martin, podaja #21 HEBAR Tian
08:31
HKO
2 : 0
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, podaja #16 FLAJS Jan
09:15
HKO
3 : 0
#14 ŽEŽELJ Gregor, podaja #11 ILIČ Urh, #17 MEHLE Žiga
10:27
HKO
4 : 0
#13 JAN Lan Matija, podaja #19 FLAJS Žan, #16 FLAJS Jan

2 / 3

31:31
HKO
5 : 0
#11 ILIČ Urh

3 / 3

49:53
HKO
6 : 0
#23 PETRONIJEVIČ LEPŠA Tay, podaja #21 HEBAR Tian, #16 FLAJS Jan
54:15
HKO
7 : 0
#19 FLAJS Žan, podaja #16 FLAJS Jan, #3 OGRINC Luka

1 / 3

11:04
TRI
2 min
#9 PAVLOVIČ Jan, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 11:04 - 13:04 ]
19:16
HKO
2 min
#11 ILIČ Urh, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 19:16 - 21:16 ]

2 / 3

25:46
TRI
2 min
#63 UDIR Žiga, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 25:46 - 27:46 ]
28:11
HKO
2 min
#18 ŠUBIC Gašper, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 28:11 - 30:11 ]
39:56
HKO
5 min
#17 MEHLE Žiga, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:56 - 44:56 ]
39:56
HKO
20 min
#17 MEHLE Žiga, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 44:56 - 60:00 ]
39:56
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:56 - 41:56 ]
39:56
HKO
2 min
#14 ŽEŽELJ Gregor, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 41:56 - 43:56 ]
39:56
TRI
2 min
#7 KUKOVIČ Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost), kazen prestaja #71 KOŠIR Matic [ 39:56 - 41:56 ]
39:56
TRI
2 min
#7 KUKOVIČ Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 41:56 - 43:56 ]
39:56
TRI
2 min
#7 KUKOVIČ Nik, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 43:56 - 45:56 ]
39:56
TRI
5 min
#15 ŠLIBAR Ožbe, ROUGH (IIHF #158, Grobost) [ 39:56 - 44:56 ]
39:56
TRI
20 min
#15 ŠLIBAR Ožbe, GA-MI (Disciplinska kazen igre) [ 44:56 - 60:00 ]

3 / 3

41:24
HKO
2 min
#10 SEČEN Nik, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 41:24 - 43:24 ]
56:33
HKO
2 min
#3 OGRINC Luka, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 56:33 - 58:33 ]
59:53
TRI
2 min
#24 MRAVLJE LOMBAR Nik, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 59:53 - 60:00 ]




  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled