Tekmovanje: DP Člani 20/21
Lokacija: Dvorana Podmežakla
Št. tekme: 6
Datum: 29.09.2020
Čas: 19:00
Gledalcev: /

Sodnik: ČAMDŽIĆ Ervin
Linjski sodnik: ARLIČ Matej
Linjski sodnik: BOHINC Robert
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POTOČAR Boštjan
Zapisnikar: KLAVŽAR Bojan
Časomerilec: PANJTAR Klavdij

HD Hidria Jesenice (HDJ)

0 : 1
( 0:1, 0:0, 0:0 )

HK Triglav (TRI)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper
00:00
Vstop vratarja
TRI
#20 PLAVC Uroš
05:48
Izključitev
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 05:48 - 07:48 ]
08:06
Izključitev
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 08:06 - 10:56 ]
09:08
Gol (GWG)
TRI
0 : 1
#39 JENKO Jaša, podaja #13 POTOČNIK Mihael (+1)

2 / 3

23:33
Izključitev
TRI
2 min
#81 BAN Urban, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 23:33 - 25:33 ]

3 / 3

42:18
Izključitev
TRI
0 min
#81 BAN Urban, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 42:18 - 42:18 ]
43:13
Izključitev
HDJ
2 min
#4 FARTEK Filip, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 43:13 - 45:13 ]
49:20
Izključitev
HDJ
2 min
#10 OBLAK Miha, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 49:20 - 51:20 ]
50:55
Izključitev
TRI
2 min
#18 GROŠELJ Sebastjan, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 50:55 - 52:55 ]
53:58
Izključitev
TRI
2 min
#87 PAVLOVIČ Jan, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 53:58 - 55:58 ]
58:55
Izstop vratarja
HDJ
#25 PANJTAR Gašper
60:00
Izstop vratarja
TRI
#20 PLAVC Uroš

HD Hidria Jesenice

#
Ime
Poz
G
A
#25
PANJTAR Gašper
GK
-
-
#1
ŽAGAR Nejc
GK
-
-

#15
BRUN RAUH Lan (C)
F
-
-
#17
ČUFER Anže
D
-
-
#11
DOBRAVEC Juš
P
-
-
#4
FARTEK Filip
D
-
-
#5
GASAR Drejc
D
-
-
#8
KRMELJ Miha (A)
D
-
-
#20
KUMANOVIĆ Lovro
F
-
-
#14
LESNIČAR Tjaš
F
-
-
#16
LUKAN Aljaž
F
-
-
#3
LUKAN Domen
D
-
-
#10
OBLAK Miha
F
-
-
#23
PODREKAR Anže
LD
-
-
#9
POTOČAR Rok
F
-
-
#21
PROSTOR Anže
F
-
-
#6
RIJAVEC Aleksander
F
-
-
#2
ŠKOF Jan
D
-
-
#13
ŠMID Gašper
F
-
-
#12
ZOR Matic
F
-
-

HK Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#20
PLAVC Uroš
GK
-
-
#47
REMŠKAR JELER Gal
GK
-
-

#43
AHAČIČ Miha (C)
D
-
-
#42
BAN Matevž
F
-
-
#81
BAN Urban
F
-
-
#18
GROŠELJ Sebastjan
F
-
-
#29
HOČEVAR Nejc
F
-
-
#15
JANEŽIČ Ožbej
D
-
-
#39
JENKO Jaša
F
1
-
#61
MARKIČ Žan
F
-
-
#8
MOREL Miha
F
-
-
#87
PAVLOVIČ Jan
F
-
-
#21
POTOČNIK Krištof
D
-
-
#13
POTOČNIK Mihael (A)
F
-
1
#36
ŠLIBAR Ožbe
D
-
-
#10
ŠTENKLER Matic
F
-
-
#24
TERLIKAR Anže
F
-
-
#23
UDIR Žiga
D
-
-
#71
ZUPAN Žan
D
-
-

1 / 3

09:08
TRI
0 : 1
#39 JENKO Jaša, podaja #13 POTOČNIK Mihael (+1)

2 / 3

3 / 3

1 / 3

05:48
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 05:48 - 07:48 ]
08:06
HDJ
2 min
#20 KUMANOVIĆ Lovro, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 08:06 - 10:56 ]

2 / 3

23:33
TRI
2 min
#81 BAN Urban, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 23:33 - 25:33 ]

3 / 3

42:18
TRI
0 min
#81 BAN Urban, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 42:18 - 42:18 ]
43:13
HDJ
2 min
#4 FARTEK Filip, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 43:13 - 45:13 ]
49:20
HDJ
2 min
#10 OBLAK Miha, CROSS (IIHF #127, Nalet s palico) [ 49:20 - 51:20 ]
50:55
TRI
2 min
#18 GROŠELJ Sebastjan, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 50:55 - 52:55 ]
53:58
TRI
2 min
#87 PAVLOVIČ Jan, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 53:58 - 55:58 ]




  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled