Tekmovanje: IHL - Mladinci - U19 - 20/21
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 32
Datum: 25.03.2021
Čas: 18:00
Gledalcev: /

Sodnik: LEŠNJAK Borut
Linjski sodnik: SNOJ Tadej
Linjski sodnik: ČAMDŽIĆ Aljoša
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: KAKER Gorazd
Zapisnikar: PRODAN Gregor
Časomerilec: DUKARIČ Eva

HK Slavija Junior (SLJ)

3 : 2
( 0:0, 2:0, 1:2 )

HK Triglav (TRI)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka
00:00
Vstop vratarja
TRI
#1 REMŠKAR JELER Gal
10:50
Izključitev
TRI
2 min
#10 JAZBEC Martin, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 10:50 - 12:50 ]
15:10
Izključitev
TRI
2 min
#71 KOŠIR Matic, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 15:10 - 17:10 ]
18:30
Izključitev
SLJ
2 min
#14 KOCJANČIČ Jaka, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 18:30 - 20:30 ]

2 / 3

20:27
Gol
SLJ
1 : 0
#25 ČAVLOVIĆ Niko, podaja #11 SKERLEP Gašper, #12 PRIMAR Jure (-1)
22:25
Izključitev
SLJ
2 min
#11 SKERLEP Gašper, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 22:25 - 24:25 ]
25:46
Gol
SLJ
2 : 0
#10 BERIČIČ Miha

3 / 3

42:14
Gol (GWG)
SLJ
3 : 0
#12 PRIMAR Jure, podaja #25 ČAVLOVIĆ Niko
51:03
Gol
TRI
3 : 1
#91 MANOJLOVIĆ Mihajlo
51:03
Vstop vratarja
TRI
#69 HAFNER Urban
51:03
Izstop vratarja
TRI
#1 REMŠKAR JELER Gal
56:53
Izključitev
SLJ
2 min
#13 ŠPARI LEBEN Žan, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 56:53 - 58:49 ]
58:27
Izstop vratarja
TRI
#69 HAFNER Urban
58:49
Gol
TRI
3 : 2
#21 JELAR Jure, podaja #77 BURGAR Nejc, #13 KLEMENČIČ David (+1)
58:49
Vstop vratarja
TRI
#69 HAFNER Urban
59:24
Izstop vratarja
TRI
#69 HAFNER Urban
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#1 KOLIN Luka

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#1
KOLIN Luka
GK
-
-
#2
LAJEVEC Andraž
GK
-
-

#10
BERIČIČ Miha
D
1
-
#25
ČAVLOVIĆ Niko
D
1
1
#7
ČERNE Juš (A)
D
-
-
#4
ĆOSIĆ Jan
D
-
-
#24
GRAČAN Gašper
F
-
-
#19
INTIHAR Erik
F
-
-
#14
KOCJANČIČ Jaka
P
-
-
#15
PEČNIK Jakob
F
-
-
#67
PIRKOVIČ Gašper
F
-
-
#22
PREDALIČ Tobi
P
-
-
#12
PRIMAR Jure (C)
D
1
1
#17
PRODAN Dominik Marjan (A)
F
-
-
#16
ŠIMUNKOVIĆ Martin
D
-
-
#11
SKERLEP Gašper
F
-
1
#13
ŠPARI LEBEN Žan
P
-
-
#87
TOMAŽIČ Tomi
F
-
-
#56
TURŠIČ SEČKAR Maj
D
-
-
#21
VALENTIČ Tevž
D
-
-
#20
ZAGORC Jošt
D
-
-

HK Triglav

#
Ime
Poz
G
A
#69
HAFNER Urban
GK
-
-
#1
REMŠKAR JELER Gal
GK
-
-

#3
ARH Žiga
P
-
-
#24
BERTONCELJ Maj
P
-
-
#12
BRAJLIH NOVOSEL Gaber
P
-
-
#77
BURGAR Nejc
F
-
1
#63
GRADIŠEK Žan
F
-
-
#10
JAZBEC Martin
F
-
-
#21
JELAR Jure (C)
F
1
-
#13
KLEMENČIČ David
P
-
1
#71
KOŠIR Matic
P
-
-
#91
MANOJLOVIĆ Mihajlo
F
1
-
#15
ŠLIBAR Ožbe
D
-
-
#8
UDIR Žiga (A)
D
-
-
#7
VETERNIK Tim
P
-
-
#11
VOGRINC Žiga
P
-
-
#17
ZUPAN ŠKRLJ Lovro
P
-
-

1 / 3

2 / 3

20:27
SLJ
1 : 0
#25 ČAVLOVIĆ Niko, podaja #11 SKERLEP Gašper, #12 PRIMAR Jure (-1)
25:46
SLJ
2 : 0
#10 BERIČIČ Miha

3 / 3

42:14
SLJ
3 : 0
#12 PRIMAR Jure, podaja #25 ČAVLOVIĆ Niko
51:03
TRI
3 : 1
#91 MANOJLOVIĆ Mihajlo
58:49
TRI
3 : 2
#21 JELAR Jure, podaja #77 BURGAR Nejc, #13 KLEMENČIČ David (+1)

1 / 3

10:50
TRI
2 min
#10 JAZBEC Martin, HOLD (IIHF #144, Držanje) [ 10:50 - 12:50 ]
15:10
TRI
2 min
#71 KOŠIR Matic, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 15:10 - 17:10 ]
18:30
SLJ
2 min
#14 KOCJANČIČ Jaka, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 18:30 - 20:30 ]

2 / 3

22:25
SLJ
2 min
#11 SKERLEP Gašper, KNEE (IIHF #153, Udarec s kolenom) [ 22:25 - 24:25 ]

3 / 3

56:53
SLJ
2 min
#13 ŠPARI LEBEN Žan, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 56:53 - 58:49 ]




  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled