Tekmovanje: IHL - Člani - 20/21
Lokacija: Dvorana Zalog
Št. tekme: 56
Datum: 13.03.2021
Čas: 19:00
Gledalcev: /

Sodnik: REŽEK Gregor
Linjski sodnik: JAVORNIK Blaž
Linjski sodnik: TURK Boštjan
Kontrolor: -
Zdravstvena oskrba: POGLAJEN Denis
Zapisnikar: PRODAN Gregor
Časomerilec: DUKARIČ Eva

HK Slavija Junior (SLJ)

3 : 2
( 0:1, 1:1, 2:0 )

HKMK Bled (HKB)

1 / 3

00:00
Vstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure
00:00
Vstop vratarja
HKB
#1 DUKARIČ Pia
05:30
Gol
HKB
0 : 1
#88 TIŠLAR Patrik, podaja #39 REKAR Nik
10:45
Izključitev
SLJ
2 min
#11 OREHEK Janez, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #6 LAPORNIK Lovro [ 10:45 - 12:45 ]
10:45
Izključitev
SLJ
10 min
#11 OREHEK Janez, MISC (Disciplinska kazen) [ 12:45 - 22:45 ]
18:42
Izključitev
SLJ
2 min
#19 TRUDEN Nik, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 18:42 - 20:42 ]
20:00
Izključitev
HKB
2 min
#6 SLIVNIK Luc, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 20:00 - 22:00 ]

2 / 3

21:51
Izključitev
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 21:51 - 23:51 ]
26:58
Gol
SLJ
1 : 1
#38 HUMAR Nik, podaja #19 TRUDEN Nik, #11 OREHEK Janez
30:26
Izključitev
HKB
2 min
#88 TIŠLAR Patrik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:26 - 32:26 ]
32:50
Izključitev
SLJ
2 min
#38 HUMAR Nik, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 32:50 - 34:50 ]
36:22
Gol
HKB
1 : 2
#88 TIŠLAR Patrik

3 / 3

40:33
Izključitev
HKB
2 min
#8 BURAZIN Tevž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:33 - 42:33 ]
42:07
Gol
SLJ
2 : 2
#15 PRIMAR Jure, podaja #93 SITAR Nik, #24 ČAMPA Andraž (+1)
44:33
Izključitev
SLJ
2 min
#5 SKERLEP Gašper, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 44:33 - 46:33 ]
47:59
Izključitev
SLJ
2 min
#27 GORŠE Enes, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 47:59 - 49:59 ]
50:08
Izključitev
HKB
2 min
#8 BURAZIN Tevž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 50:08 - 52:08 ]
51:16
Gol (GWG)
SLJ
3 : 2
#93 SITAR Nik, podaja #24 ČAMPA Andraž, #27 GORŠE Enes (+1)
58:52
Izstop vratarja
HKB
#1 DUKARIČ Pia
60:00
Izstop vratarja
SLJ
#39 PAVLIČ Jure

HK Slavija Junior

#
Ime
Poz
G
A
#33
KOLIN Luka
GK
-
-
#39
PAVLIČ Jure
GK
-
-

#46
BATIČ Uroš
D
-
-
#10
BERIČIČ Miha
D
-
-
#16
BERNARD Jakob
D
-
-
#24
ČAMPA Andraž (C)
D
-
2
#23
ČERNE Juš
D
-
-
#22
CHVATAL Aljaž
F
-
-
#27
GORŠE Enes
F
-
1
#38
HUMAR Nik
F
1
-
#88
KOMPOLŠEK Andraž
D
-
-
#6
LAPORNIK Lovro
P
-
-
#11
OREHEK Janez
F
-
1
#15
PRIMAR Jure
D
1
-
#25
PRODAN Dominik Marjan
F
-
-
#77
PUŠENJAK Jan (A)
D
-
-
#93
SITAR Nik
D
1
1
#5
SKERLEP Gašper
F
-
-
#19
TRUDEN Nik
F
-
1
#20
VIDIC Domen
F
-
-
#97
ZAGORC Jošt
D
-
-

HKMK Bled

#
Ime
Poz
G
A
#1
DUKARIČ Pia
GK
-
-
#95
JUSTIN Mark
GK
-
-

#44
BOHINC Rožle
D
-
-
#69
BURAZIN Tadej (C)
F
-
-
#8
BURAZIN Tevž
F
-
-
#21
KLANČAR Mark
D
-
-
#79
KONC Gašper
D
-
-
#7
NOVAK Aljaž (A)
D
-
-
#9
PANČUR Nejc
F
-
-
#17
PAZLAR Mitja (A)
F
-
-
#51
PODREKAR Gaber
D
-
-
#10
PODREKAR Urban
D
-
-
#39
REKAR Nik
F
-
1
#6
SLIVNIK Luc
F
-
-
#23
SRPČIČ Žan Luka
D
-
-
#88
TIŠLAR Patrik
F
2
-
#72
VILMAN Bor
F
-
-
#22
ZUPAN Andraž
F
-
-

1 / 3

05:30
HKB
0 : 1
#88 TIŠLAR Patrik, podaja #39 REKAR Nik

2 / 3

26:58
SLJ
1 : 1
#38 HUMAR Nik, podaja #19 TRUDEN Nik, #11 OREHEK Janez
36:22
HKB
1 : 2
#88 TIŠLAR Patrik

3 / 3

42:07
SLJ
2 : 2
#15 PRIMAR Jure, podaja #93 SITAR Nik, #24 ČAMPA Andraž (+1)
51:16
SLJ
3 : 2
#93 SITAR Nik, podaja #24 ČAMPA Andraž, #27 GORŠE Enes (+1)

1 / 3

10:45
SLJ
2 min
#11 OREHEK Janez, BOARD (IIHF #119, Nabijanje na ogrado), kazen prestaja #6 LAPORNIK Lovro [ 10:45 - 12:45 ]
10:45
SLJ
10 min
#11 OREHEK Janez, MISC (Disciplinska kazen) [ 12:45 - 22:45 ]
18:42
SLJ
2 min
#19 TRUDEN Nik, HI-ST (IIHF #143, Visoka palica) [ 18:42 - 20:42 ]
20:00
HKB
2 min
#6 SLIVNIK Luc, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 20:00 - 22:00 ]

2 / 3

21:51
SLJ
2 min
#24 ČAMPA Andraž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 21:51 - 23:51 ]
30:26
HKB
2 min
#88 TIŠLAR Patrik, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 30:26 - 32:26 ]
32:50
SLJ
2 min
#38 HUMAR Nik, INTRF (IIHF #150, Oviranje) [ 32:50 - 34:50 ]

3 / 3

40:33
HKB
2 min
#8 BURAZIN Tevž, TRIP (IIHF #167, Spotikanje) [ 40:33 - 42:33 ]
44:33
SLJ
2 min
#5 SKERLEP Gašper, HOOK (IIHF #146, Zadrževanje s palico) [ 44:33 - 46:33 ]
47:59
SLJ
2 min
#27 GORŠE Enes, CHARG (IIHF #122, Napadanje) [ 47:59 - 49:59 ]
50:08
HKB
2 min
#8 BURAZIN Tevž, SLASH (IIHF #159, Udarec s palico) [ 50:08 - 52:08 ]




  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • Riko

    Riko
  • CCM

    CCM
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • Kompas

    Kompas
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Petrol

    Petrol
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled