Sezona 2012/2013, tekmovanje DP Kadeti 12/13

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
27.03.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD mladi Jesenice5 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
25.03.201318:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija2 : 0
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
23.03.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD mladi Jesenice2 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.03.201314:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav2 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.03.201319:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija4 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.03.201318:15Dvorana Bled - Bled - SLOrazvrstitevHk MK Bled3 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.03.201310:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD mladi Jesenice3 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.03.201318:30Dvorana Bled - Bled - SLOpolfinaleHk MK Bled3 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
09.03.201314:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOpolfinaleHk Triglav3 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
06.03.201318:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija4 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
06.03.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD mladi Jesenice3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201312:00Dvorana Celje - Celje - SLOčetrtfinaleHk Celje0 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
27.02.201318:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Slavija Junior1 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
27.02.201318:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleHDK Maribor1 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
23.02.201318:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOčetrtfinaleHk Triglav8 : 0
[zapisnik]
Hk Celje
23.02.201317:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Olimpija11 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
23.02.201313:45Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHk MK Bled4 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.02.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice4 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.02.201318:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija11 : 0
[zapisnik]
Hk Celje
14.02.201318:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 7
[zapisnik]
HDK Maribor
13.02.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice12 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
05.02.201318:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
03.02.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice2 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
02.02.201314:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.02.201314:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
02.02.2013 Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje0 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
01.02.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
30.01.201319:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
29.01.201318:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
29.01.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
26.01.201318:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
26.01.201314:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 9
[zapisnik]
Hk MK Bled
26.01.201310:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice9 : 6
[zapisnik]
Hk Celje
24.01.201318:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija8 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
24.01.201318:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje8 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
22.01.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice1 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
19.01.201319:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
19.01.201316:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
19.01.201314:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled9 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
12.01.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice7 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
12.01.201314:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija10 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
12.01.201314:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
10.01.201318:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
10.01.201318:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
10.01.201317:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 7
[zapisnik]
HDK Maribor
05.01.201318:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 11
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
05.01.201318:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
05.01.201317:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje1 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
27.12.201214:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
23.12.2012 Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
22.12.201218:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor6 : 8
[zapisnik]
Hk Celje
20.12.201217:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior0 : 10
[zapisnik]
Hk Celje
20.12.201215:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice4 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
19.12.201218:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.12.201218:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice11 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
11.12.201218:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 9
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
08.12.201217:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
08.12.201213:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
06.12.201218:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
01.12.201218:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice8 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
01.12.201216:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
01.12.201212:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
29.11.201218:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
28.11.201218:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor10 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
24.11.201218:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled
24.11.201217:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija8 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
17.11.201214:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.11.201217:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 10
[zapisnik]
Hk MK Bled
14.11.201218:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
03.11.201218:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
03.11.201217:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje9 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
03.11.201215:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
27.10.201214:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior0 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
27.10.201212:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled8 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
25.10.201217:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
25.10.201215:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
24.10.201217:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor0 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
20.10.201217:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
20.10.201216:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
20.10.201214:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
13.10.201219:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled16 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
13.10.201217:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje1 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
13.10.201216:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 10
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
11.10.201218:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
11.10.201217:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
11.10.201216:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
06.10.201218:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled15 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
06.10.201217:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
06.10.201213:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
02.10.201218:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
29.09.201214:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 12
[zapisnik]
Hk Celje
29.09.201212:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
27.09.201219:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
27.09.201218:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 10
[zapisnik]
Hk MK Bled
27.09.201218:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav8 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
22.09.201218:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
22.09.201218:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
22.09.201215:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 8
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.09.201218:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.09.201215:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
15.09.201214:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled