Sezona 2011/2012, tekmovanje DP Mladinci 11/12

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.03.201215:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOfinaleHk Triglav2 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.03.201218:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOrazvrstitevHD Mladi Jesenice2 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.03.201217:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija7 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.03.201218:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor6 : 4
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.03.201218:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOfinaleHk Triglav4 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.03.201218:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOrazvrstitevHD Mladi Jesenice2 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.03.201217:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija4 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.03.201218:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD Mladi Jesenice2 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
15.03.201215:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija4 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
13.03.201218:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOpolfinaleHDK Maribor6 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
13.03.201218:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOpolfinaleHk Triglav1 : 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
11.03.201217:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija8 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
11.03.201217:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD Mladi Jesenice1 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.03.201218:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleHDK Maribor5 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
06.03.201218:30Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHk MK Bled0 : 17
[zapisnik]
Hk Triglav
06.03.201218:15Dvorana Celje - Celje - SLOčetrtfinaleHk Celje5 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
04.03.201218:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleHDK Maribor2 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
04.03.201215:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOčetrtfinaleHk Triglav10 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
27.02.201218:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija8 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
26.02.201218:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
26.02.201218:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice17 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
26.02.201214:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija8 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
24.02.201216:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav8 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
23.02.201218:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 6
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
23.02.201218:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
23.02.2012 Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled0 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
21.02.201216:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk MK Bled0 : 10
[zapisnik]
Hk Triglav
19.02.201218:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice2 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
19.02.201212:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Team Zagreb8 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
14.02.201218:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje4 : 1
[zapisnik]
Team Zagreb
14.02.201218:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 4
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
14.02.201218:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
06.02.201217:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 5
[zapisnik]
Team Zagreb
05.02.201214:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Team Zagreb2 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
05.02.201213:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija11 : 6
[zapisnik]
HDK Maribor
05.02.201211:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled0 : 11
[zapisnik]
Hk Celje
02.02.201218:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice1 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.02.201218:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav11 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
01.02.201219:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
29.01.201214:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 6
[zapisnik]
Hk Celje
29.01.201213:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Team Zagreb0 : 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
29.01.201211:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
22.01.201217:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Team Zagreb3 : 9
[zapisnik]
Hk Olimpija
22.01.201214:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 7
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
22.01.201212:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje6 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
15.01.201218:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice7 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
15.01.201213:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
08.01.201218:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
08.01.201212:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Team Zagreb4 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
07.01.201218:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice5 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
05.01.201218:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
05.01.201218:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
05.01.201217:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 11
[zapisnik]
Team Zagreb
30.12.201117:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.12.201118:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
26.12.201119:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Team Zagreb6 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
25.12.2011 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 0
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
19.12.201118:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice16 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
13.12.201118:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje9 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
04.12.201117:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija9 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
01.12.201118:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor12 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
01.12.201118:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
01.12.201118:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice3 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
27.11.201118:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
27.11.201113:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled0 : 14
[zapisnik]
Hk Olimpija
27.11.201112:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 4
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
23.11.201118:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor6 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
21.11.201118:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice2 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
20.11.201117:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb8 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
20.11.201116:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija8 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
15.11.201118:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 4
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
15.11.201118:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje0 : 6
[zapisnik]
Team Zagreb
15.11.2011 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija0 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
06.11.201116:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
06.11.201115:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 5
[zapisnik]
Team Zagreb
02.11.201115:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 8
[zapisnik]
Hk Celje
31.10.201118:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice1 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
30.10.201118:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor7 : 6
[zapisnik]
Team Zagreb
30.10.201114:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
23.10.201118:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
23.10.2011 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice5 : 0
[zapisnik]
Hk Celje
20.10.201118:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 9
[zapisnik]
Hk Triglav
16.10.201117:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Team Zagreb4 : 9
[zapisnik]
Hk Olimpija
16.10.201115:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 10
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
16.10.201115:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje4 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
13.10.201118:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled0 : 14
[zapisnik]
HDK Maribor
13.10.201117:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice6 : 0
[zapisnik]
Team Zagreb
09.10.201115:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled7 : 4
[zapisnik]
Team Zagreb
09.10.201114:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 3
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
09.10.201112:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje0 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
04.10.201118:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.10.201118:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice5 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
02.10.201112:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb
25.09.201118:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 3
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
25.09.201118:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
25.09.201114:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 9
[zapisnik]
Hk Triglav
22.09.201119:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor6 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
22.09.201118:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 4
[zapisnik]
Team Zagreb
20.09.201118:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje6 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
19.09.201118:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice6 : 0
[zapisnik]
Team Zagreb
18.09.201112:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje1 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
15.09.201119:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor11 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled








  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled