Sezona 2013/2014, tekmovanje INL - Inter Nacional League 2013/14

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1HC Gherdeina28167023125586741514,57%86,47%64
2HC Südtirol Bank Eppan2821001610046543319,35%92,31%64
3HC Neumarkt Riwega28191026110525833316,56%90,97%61
4EHC Palaoro Lustenau28165025110803050118,01%85,62%60
5EHC Zell am See28190027122705247315,66%87,57%59
6VEU Feldkirch28163027139776250719,88%86,14%56
7EHC Bregenzerwald2814403787642333415,12%89,12%53
8Team Jesenice281500211113743938315,07%91,23%47
9Hk Playboy Slavija2812101147993-1447714,19%84,77%39
10HC Merano2810202149994553311,80%88,13%36
11SV Kaltern Rothoblas2810101169195-442114,89%84,97%33
12Hk Triglav2863031670105-354468,75%83,92%27
13HDK Maribor2831032170155-854199,32%82,17%14
14Hk Celje2821012466164-9829814,52%77,06%9
15Hk MK Bled2820022453207-15442810,08%72,58%8


2. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1HC Gherdeina8410122727017313,92%84,38%18
2HC Südtirol Bank Eppan8230031923-41308,00%85,00%14
3HC Neumarkt Riwega8300412221111417,86%92,98%14
4EHC Zell am See8310222820812217,54%80,36%13
5EHC Palaoro Lustenau8030141621-51538,70%89,80%7


3. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1VEU Feldkirch85101154223210223,81%86,96%21
2Team Jesenice85001247291817123,21%83,02%18
3Hk Triglav8410032931-210819,05%79,55%14
4HC Merano8300052736-92379,30%80,28%10
5Hk Celje8100072463-397618,00%73,68%3


4. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1EHC Bregenzerwald880000479386432,56%96,30%27
2SV Kaltern Rothoblas85000333181513610,87%90,57%16
3Hk Playboy Slavija84001320173842,70%94,59%15
4HDK Maribor8210052338-151468,11%81,25%8
5Hk MK Bled8000081051-41642,94%78,13%0


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.04.201419:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUTfinaleEHC Bregenzerwald1 - 2
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
30.03.201418:00Würth Arena - Egna - ITAfinaleHC Neumarkt Riwega3 - 1
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
29.03.201420:30Würth Arena - Egna - ITAfinaleHC Neumarkt Riwega3 - 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
26.03.201420:30Würth Arena - Egna - ITApolfinaleHC Neumarkt Riwega5 - 2
[zapisnik]
EHC Zell am See
25.03.201420:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITApolfinaleHC Gherdeina0 - 5
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
23.03.201417:30Eishalle - Zell am See - AUTpolfinaleEHC Zell am See6 - 5
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
22.03.201419:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUTpolfinaleEHC Bregenzerwald3 - 2
[zapisnik]
HC Gherdeina
22.03.201419:30Eishalle - Zell am See - AUTpolfinaleEHC Zell am See2 - 5
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
21.03.201419:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUTpolfinaleEHC Bregenzerwald2 - 1
[zapisnik]
HC Gherdeina
16.03.201418:00Würth Arena - Egna - ITApolfinaleHC Neumarkt Riwega1 - 3
[zapisnik]
EHC Zell am See

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled