Sezona 2013/2014, tekmovanje Olimpijske igre - Soči 2014

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.02.201413:00Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSfinaleŠvedska0 : 3
[zapisnik]
Kanada
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.02.201416:00Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSrazvrstitevZDA0 : 5
[zapisnik]
Finska
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.02.201418:00Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSpolfinaleZDA0 : 1
[zapisnik]
Kanada
21.02.201413:00Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSpolfinaleŠvedska2 : 1
[zapisnik]
Finska
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.02.201418:00Shayba Arena - Sochi - RUSčetrtfinaleZDA5 : 2
[zapisnik]
Češka
19.02.201418:00Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSčetrtfinaleKanada2 : 1
[zapisnik]
Latvija
19.02.201413:30Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSčetrtfinaleFinska3 : 1
[zapisnik]
Rusija
19.02.201409:00Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSčetrtfinaleŠvedska5 : 0
[zapisnik]
Slovenija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.02.201418:00Shayba Arena - Sochi - RUSkvalifikacijskaČeška5 : 3
[zapisnik]
Slovaška
18.02.201418:00Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSkvalifikacijskaŠvica1 : 3
[zapisnik]
Latvija
18.02.201413:30Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSkvalifikacijskaRusija4 : 0
[zapisnik]
Norveška
18.02.201409:00Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSkvalifikacijskaSlovenija4 : 0
[zapisnik]
Avstrija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201418:00Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSSkupina BFinska1 : 2
[zapisnik]
Kanada
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201413:30Shayba Arena - Sochi - RUSSkupina ASlovenija1 : 5
[zapisnik]
ZDA
16.02.201413:30Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSSkupina ARusija1 : 0
[zapisnik]
Slovaška
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201409:00Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSSkupina BAvstrija3 : 1
[zapisnik]
Norveška
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.02.201418:00Shayba Arena - Sochi - RUSSkupina CŠvedska5 : 3
[zapisnik]
Latvija
15.02.201418:00Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSSkupina CŠvica1 : 0
[zapisnik]
Češka
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.02.201413:30Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSSkupina AZDA3 : 2
[zapisnik]
Rusija
15.02.201409:00Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSSkupina ASlovaška1 : 3
[zapisnik]
Slovenija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.02.201418:00Shayba Arena - Sochi - RUSSkupina BNorveška1 : 6
[zapisnik]
Finska
14.02.201418:00Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSSkupina BKanada6 : 0
[zapisnik]
Avstrija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.02.201413:30Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSSkupina CŠvedska1 : 0
[zapisnik]
Švica
14.02.201409:00Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSSkupina CČeška4 : 2
[zapisnik]
Latvija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.02.201418:00Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSSkupina BKanada3 : 1
[zapisnik]
Norveška
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.02.201413:30Shayba Arena - Sochi - RUSSkupina ASlovaška1 : 7
[zapisnik]
ZDA
13.02.201413:30Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSSkupina ARusija5 : 2
[zapisnik]
Slovenija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.02.201409:00Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSSkupina BFinska8 : 4
[zapisnik]
Avstrija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.02.201418:00Shayba Arena - Sochi - RUSSkupina CLatvija0 : 1
[zapisnik]
Švica
12.02.201418:00Bolshoy Ice Dome - Sochi - RUSSkupina CČeška2 : 4
[zapisnik]
Švedska








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled