Sezona 2014/2015, tekmovanje DP Kadeti U-16 14/15

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.04.201517:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Slavija Junior1 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.04.201516:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOfinaleHk Triglav1 : 8
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.04.201516:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Olimpija3 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.04.201516:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD mladi Jesenice4 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.03.201514:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOpolfinaleHk Triglav1 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
10.03.201518:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija1 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
10.03.201517:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Slavija Junior1 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
06.03.201519:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOpolfinaleHk Triglav4 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
06.03.201515:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD mladi Jesenice6 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.03.201519:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Olimpija4 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
27.02.201514:00Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHk MK Bled5 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
23.02.201518:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.02.201514:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
21.02.201514:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled0 : 18
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
19.02.201518:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost0 : 14
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
18.02.201518:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija0 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
17.02.201517:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
14.02.201514:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior6 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost
14.02.201514:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav13 : 3
[zapisnik]
KHL Zagreb
14.02.201513:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled9 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
12.02.201518:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 9
[zapisnik]
Hk MK Bled
10.02.201518:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb8 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
10.02.201518:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
10.02.201517:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior0 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
10.02.201517:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice16 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
09.02.201518:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior9 : 0
[zapisnik]
KHL Mladost
08.02.201516:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
08.02.201513:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled16 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
31.01.201517:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
31.01.201514:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
31.01.201514:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
31.01.201511:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak0 : 5
[zapisnik]
KHL Zagreb
28.01.201518:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior5 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
24.01.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice16 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
24.01.201514:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled6 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
24.01.201513:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
20.01.201517:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
17.01.201514:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 5
[zapisnik]
KHL Mladost
17.01.201512:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb2 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
10.01.201514:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled14 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
10.01.201513:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost5 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
10.01.201513:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
10.01.201512:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior0 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
08.01.201513:45Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb3 : 4
[zapisnik]
KHL Mladost
03.01.201518:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
03.01.201517:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb0 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
03.01.201513:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
27.12.201417:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb0 : 10
[zapisnik]
Hk Triglav
26.12.201416:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost1 : 5
[zapisnik]
KHL Zagreb
23.12.201414:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak0 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
22.12.201416:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice4 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
13.12.201417:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
13.12.201414:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior6 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
13.12.201413:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
13.12.201411:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb9 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
06.12.201417:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
06.12.201414:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
06.12.201414:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 0
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
05.12.201419:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled7 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
03.12.201418:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav11 : 3
[zapisnik]
KHL Zagreb
29.11.201414:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
29.11.201413:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice12 : 0
[zapisnik]
KHL Zagreb
29.11.2014 Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost5 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
25.11.201416:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
22.11.201414:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
22.11.201409:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak7 : 4
[zapisnik]
KHL Mladost
19.11.201416:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice11 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.11.201417:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice25 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
15.11.201417:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
15.11.201414:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior9 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
12.11.201418:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost2 : 11
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
01.11.201412:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
29.10.201414:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 15
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
25.10.201417:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior7 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
25.10.201412:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav10 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
25.10.201411:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice9 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
23.10.201416:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
22.10.201418:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost5 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
21.10.201420:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak1 : 3
[zapisnik]
KHL Zagreb
21.10.201417:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost
21.10.201416:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
21.10.201416:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav0 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
18.10.201417:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
18.10.201413:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb3 : 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.10.201418:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 8
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
11.10.201415:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
11.10.201415:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 1
[zapisnik]
KHL Mladost
08.10.201417:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice15 : 0
[zapisnik]
KHL Zagreb
07.10.201417:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
04.10.201417:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost3 : 6
[zapisnik]
KHL Medveščak
04.10.201416:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
04.10.201416:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
04.10.201413:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb2 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled
28.09.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice13 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
27.09.201413:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior8 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
27.09.201413:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled