Sezona 2014/2015, tekmovanje DP Mlajši dečki U-12 14/15

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.03.201518:30Dvorana Bled - Bled - SLOfinaleHk MK Bled B5 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.03.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLOrazvrstitevHk Celje3 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.03.201518:30Dvorana Bled - Bled - SLOfinaleHk MK Bled B4 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.03.201518:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor2 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
25.03.201516:30Dvorana Bled - Bled - SLOrazvrstitevHk MK Bled A11 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
21.03.201514:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Slavija Junior9 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
21.03.201513:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Olimpija2 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled A
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.03.201512:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD mladi Jesenice3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled B
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.03.201511:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav0 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
18.03.201518:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav2 : 6
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.03.201518:30Dvorana Bled - Bled - SLOpolfinaleHk MK Bled B3 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
17.03.201516:30Dvorana Bled - Bled - SLOpolfinaleHk MK Bled A6 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
14.03.201513:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija4 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled B
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.03.201512:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Slavija Junior10 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.03.201511:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD mladi Jesenice2 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled A
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.03.201511:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor13 : 0
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.03.201518:30Dvorana Bled - Bled - SLOpolfinaleHk MK Bled A1 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.03.201516:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav4 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.03.201516:30Dvorana Bled - Bled - SLOpolfinaleHk MK Bled B4 : 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
10.03.201518:15Dvorana Celje - Celje - SLOrazvrstitevHk Celje1 : 8
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.03.201517:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleHDK Maribor2 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
04.03.201517:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Slavija Junior1 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
04.03.201516:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOčetrtfinaleHk Triglav3 : 10
[zapisnik]
Hk MK Bled B
03.03.201518:15Dvorana Celje - Celje - SLOčetrtfinaleHk Celje0 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled A
28.02.201513:45Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHk MK Bled A10 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
28.02.201513:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Olimpija6 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
28.02.201512:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleHD mladi Jesenice8 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
28.02.201511:30Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHk MK Bled B12 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.02.201518:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb1 : 15
[zapisnik]
Hk MK Bled B
24.02.201518:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb1 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled A
14.02.201511:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A9 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
14.02.201511:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
14.02.201510:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled B
14.02.201510:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
10.02.201520:00Šalata - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost6 : 5
[zapisnik]
KHL Zagreb
07.02.201517:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje0 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
07.02.201513:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija10 : 4
[zapisnik]
KHL Mladost
07.02.201512:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 8
[zapisnik]
HDK Maribor
07.02.201511:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B2 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled A
07.02.201511:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb1 : 6
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
05.02.201518:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A11 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
05.02.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
04.02.201519:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
03.02.201518:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 7
[zapisnik]
HDK Maribor
03.02.201516:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice11 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
31.01.201517:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb7 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
31.01.201513:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
31.01.201513:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled A
31.01.201511:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B9 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
31.01.201511:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 5
[zapisnik]
KHL Mladost
24.01.201517:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
24.01.201512:30Trg republike - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior5 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
24.01.201512:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
24.01.201511:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B11 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
24.01.2015 Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost0 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
17.01.201513:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled B
17.01.201511:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 9
[zapisnik]
Hk MK Bled A
17.01.201510:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice14 : 5
[zapisnik]
KHL Mladost
17.01.201510:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
16.01.201519:45Šalata - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb0 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
13.01.201514:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
10.01.201517:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb0 : 8
[zapisnik]
Hk Olimpija
10.01.201514:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 8
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
10.01.201511:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A7 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
10.01.201510:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak5 : 1
[zapisnik]
KHL Mladost
03.01.201514:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost3 : 8
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
03.01.201514:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 14
[zapisnik]
Hk MK Bled B
03.01.201513:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice6 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled A
03.01.201511:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
03.01.201510:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 9
[zapisnik]
Hk Olimpija
27.12.201418:30Delnice - CRO1. (redni del)KHL Zagreb4 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
27.12.201418:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B8 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
27.12.201414:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A10 : 0
[zapisnik]
KHL Mladost
27.12.201412:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
27.12.201412:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje4 : 10
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
20.12.201413:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
20.12.201411:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost5 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
20.12.201410:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 14
[zapisnik]
Hk MK Bled A
17.12.201417:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B6 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
17.12.201417:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B2 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
16.12.201418:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost2 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
13.12.201413:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 8
[zapisnik]
HDK Maribor
13.12.201412:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk MK Bled B11 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
13.12.201412:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
12.12.201418:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb3 : 10
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
12.12.201418:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak0 : 10
[zapisnik]
Hk MK Bled A
10.12.201418:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb7 : 5
[zapisnik]
KHL Mladost
10.12.201417:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 10
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
10.12.201416:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B9 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
10.12.201416:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 9
[zapisnik]
KHL Medveščak
09.12.201418:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje0 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled A
06.12.201414:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior6 : 7
[zapisnik]
KHL Zagreb
06.12.201413:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor11 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
06.12.201412:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A1 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled B
06.12.201411:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak9 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
03.12.201418:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost9 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
29.11.201414:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 14
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
29.11.201412:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled B
29.11.201411:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor6 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
29.11.2014 Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B5 : 0
[zapisnik]
Hk Celje
27.11.201416:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak1 : 9
[zapisnik]
Hk MK Bled B
26.11.201418:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
26.11.201417:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
22.11.201413:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice11 : 7
[zapisnik]
HDK Maribor
22.11.201412:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 7
[zapisnik]
KHL Zagreb
19.11.201416:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A5 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.11.201414:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 7
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.11.201413:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija17 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
15.11.201412:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice11 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
15.11.201411:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 4
[zapisnik]
KHL Mladost
08.11.201415:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost7 : 13
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
08.11.201414:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A22 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
08.11.201412:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
08.11.201412:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled B7 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
08.11.201411:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
02.11.201413:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice2 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
31.10.201418:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija10 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
31.10.201417:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost4 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
25.10.201415:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
25.10.201414:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior5 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
25.10.201412:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A6 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
25.10.201412:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 10
[zapisnik]
HDK Maribor
18.10.201414:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior5 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
18.10.201414:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 4
[zapisnik]
KHL Zagreb
18.10.201411:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice21 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
18.10.201411:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 11
[zapisnik]
Hk MK Bled B
18.10.201410:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost3 : 10
[zapisnik]
Hk MK Bled A
14.10.201417:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor6 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled A
12.10.201416:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A6 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
11.10.201413:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled B
11.10.201412:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 12
[zapisnik]
Hk Olimpija
11.10.201412:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje6 : 10
[zapisnik]
KHL Mladost
11.10.201411:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb3 : 7
[zapisnik]
HDK Maribor
04.10.201417:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice19 : 5
[zapisnik]
KHL Zagreb
04.10.201414:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
04.10.201414:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled A8 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
04.10.201412:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
04.10.201411:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost5 : 16
[zapisnik]
Hk MK Bled B








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled