Sezona 2014/2015, tekmovanje EBJL U18 14/15

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Sapa Fehervar AV1926183023139706937312,10%86,81%62
2EC Red Bull Salzburg26161045117744355817,51%87,36%54
3EC KAC26145016102762644413,14%87,12%53
4MAC Budimpešta2613305590583223521,24%93,68%50
5LA Stars26143018123952854515,45%84,14%49
6Hk Celje261420281411033846823,53%84,33%48
7Vasas SC26142019126923452613,97%83,93%47
8Hk Triglav261410298895-731412,04%85,98%46
9EC VSV2613201108686044414,12%88,62%44
10HD mladi Jesenice2611203109793436913,73%78,63%40
11HC Orli Znojmo261110113106102445717,29%80,88%36
12JSE Miskolci Jegesmedvek2692011493112-1959911,76%84,26%32
13UPC Vienna Capitals268102156591-2641411,19%86,62%28
14Hk Olimpija266303146890-2219714,14%89,53%27
15Hk Slavija Junior2662011767118-5142510,34%87,20%23
16EHC Liwest Black Wings Linz2640022058114-5632912,95%82,48%14
17Hk MK Bled2630012255152-9740410,83%79,38%10


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.04.201512:00Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg5 - 1
[zapisnik]
EC KAC
28.03.201516:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTfinaleEC KAC1 - 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
25.03.201516:00Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg2 - 5
[zapisnik]
EC KAC
18.03.201519:40Klenk Dome - St. Pölten - AUTpolfinaleLA Stars3 - 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
18.03.201518:35Tüskecsarnok - Budimpešta - HUNpolfinaleMAC Budimpešta0 - 3
[zapisnik]
EC KAC
14.03.201518:00Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg5 - 3
[zapisnik]
LA Stars
14.03.201517:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTpolfinaleEC KAC6 - 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
11.03.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLOčetrtfinaleHk Celje5 - 8
[zapisnik]
MAC Budimpešta
11.03.201516:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNčetrtfinaleSapa Fehervar AV194 - 6
[zapisnik]
LA Stars
07.03.201519:40Klenk Dome - St. Pölten - AUTčetrtfinaleLA Stars5 - 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled