Sezona 2015/2016, tekmovanje DP Kadeti U-16 15/16

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.04.201616:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOrazvrstitevHD mladi Jesenice4 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.03.201618:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOfinaleHk Triglav2 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.03.201618:00Dvorana Bled - Bled - SLOrazvrstitevHk MK Bled5 : 1
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.03.201618:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOfinaleHk Slavija Junior5 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
08.03.201616:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOfinaleHk Triglav4 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.03.201616:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOrazvrstitevHD mladi Jesenice6 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
05.03.201616:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Olimpija4 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.03.201615:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD mladi Jesenice1 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.03.201618:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor3 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.03.201618:00Dvorana Bled - Bled - SLOpolfinaleHk MK Bled1 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
01.03.201617:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Slavija Junior4 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
26.02.201616:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOpolfinaleHk Triglav8 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
26.02.201615:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD mladi Jesenice4 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.02.201618:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Olimpija1 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
23.02.201617:30Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHk MK Bled1 : 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.02.201618:00Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Crvena Zvezda10 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.02.201618:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleHDK Maribor3 : 8
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
19.02.201618:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201617:45Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Crvena Zvezda5 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201617:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Slavija Junior7 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.02.201617:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost1 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
07.02.201619:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija12 : 4
[zapisnik]
KHL Mladost
06.02.201617:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb3 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
06.02.201614:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled12 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
06.02.201612:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
03.02.201618:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior8 : 3
[zapisnik]
KHL Zagreb
31.01.201611:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 8
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
30.01.201617:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak8 : 4
[zapisnik]
KHL Zagreb
30.01.201614:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
30.01.201613:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
30.01.2016 Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost5 : 0
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
25.01.201617:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
23.01.201617:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb3 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
23.01.201614:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav18 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
23.01.201614:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 3
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
22.01.201617:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb2 : 8
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
22.01.201615:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
16.01.201615:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
16.01.201610:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
15.01.201617:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost1 : 7
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
14.01.201621:15Šalata - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 5
[zapisnik]
KHL Mladost
09.01.201617:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb0 : 7
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
09.01.201617:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
09.01.201615:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice8 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
09.01.201614:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost1 : 12
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
09.01.201612:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak0 : 11
[zapisnik]
Hk Triglav
06.01.201617:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb2 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
03.01.201611:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
02.01.201617:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb0 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
02.01.201616:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 2
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
28.12.201515:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav9 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
26.12.201512:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice20 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
23.12.201518:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost1 : 6
[zapisnik]
HDK Maribor
23.12.201516:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior10 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
19.12.201518:30Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Crvena Zvezda23 : 0
[zapisnik]
KHL Mladost
16.12.201520:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb1 : 6
[zapisnik]
KHL Medveščak
12.12.201518:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
12.12.201517:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb1 : 9
[zapisnik]
Hk Triglav
12.12.201512:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled10 : 4
[zapisnik]
KHL Mladost
12.12.201510:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
05.12.201518:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
05.12.201518:30Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Crvena Zvezda4 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
05.12.201517:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 8
[zapisnik]
HDK Maribor
05.12.201514:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
04.12.201520:00Šalata - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost3 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
28.11.201518:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
28.11.201517:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
28.11.201511:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 5
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
21.11.201514:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 3
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
21.11.201512:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice10 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
21.11.201510:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
19.11.201518:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
17.11.201518:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
14.11.201519:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 8
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
14.11.201514:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
14.11.201510:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor7 : 3
[zapisnik]
KHL Zagreb
14.11.2015 Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost5 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
31.10.201517:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled9 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
31.10.201517:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
31.10.201514:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
31.10.201511:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice6 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
29.10.201518:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
25.10.201510:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice2 : 6
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
24.10.201518:15Dvorana Pionir - Beograd - SRB1. (redni del)Hk Crvena Zvezda6 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
24.10.201516:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior12 : 0
[zapisnik]
KHL Mladost
24.10.201514:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled0 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
24.10.201514:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav18 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
24.10.201513:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 7
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
17.10.201515:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior0 : 4
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
17.10.201515:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav9 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
17.10.201514:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
17.10.201509:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice4 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
14.10.201520:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost1 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
11.10.201517:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 8
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
11.10.201514:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav9 : 2
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
10.10.201518:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor7 : 0
[zapisnik]
KHL Mladost
10.10.201514:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 1
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
10.10.201512:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
10.10.201510:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak1 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
03.10.201515:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 6
[zapisnik]
Hk Crvena Zvezda
03.10.201515:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav13 : 0
[zapisnik]
KHL Zagreb
03.10.201514:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
03.10.201513:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice9 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
03.10.201510:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost3 : 8
[zapisnik]
Hk MK Bled
26.09.201519:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija0 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
26.09.201514:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 9
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
26.09.201513:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 6
[zapisnik]
KHL Medveščak
26.09.201510:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb7 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost








  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled