Sezona 2008/2009, tekmovanje DP Člani 08/09

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.03.200919:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleTilia OLIMPIJA1 : 2
[zapisnik]
Acroni JESENICE
20.03.200919:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleTilia OLIMPIJA0 : 2
[zapisnik]
Acroni JESENICE
17.03.200919:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleAcroni JESENICE2 : 1
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
14.03.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleAcroni JESENICE5 : 2
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.03.200919:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleTilia OLIMPIJA4 : 1
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
10.03.200919:00Dom sportova - Zagreb - CROpolfinaleMEDVEŠČAK3 : 6
[zapisnik]
Tilia OLIMPIJA
09.03.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOpolfinaleStavbar MB2 : 3
[zapisnik]
Acroni JESENICE
06.03.200919:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleAcroni JESENICE8 : 2
[zapisnik]
Stavbar MB
06.03.200919:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleTilia OLIMPIJA0 : 1
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.200918:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleStavbar MB7 : 2
[zapisnik]
TRIGLAV
28.02.200919:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOčetrtfinaleTRIGLAV2 : 3
[zapisnik]
Stavbar MB
28.02.200917:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOčetrtfinaleToja OLIMPIJA3 : 4
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
25.02.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleStavbar MB2 : 3
[zapisnik]
TRIGLAV
25.02.200919:00Dom sportova - Zagreb - CROčetrtfinaleMEDVEŠČAK3 : 2
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.02.200918:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOosmina finalaTRIGLAV6 : 0
[zapisnik]
MK BLED
21.02.200919:00Dvorana Bled - Bled - SLOosmina finalaMK BLED6 : 2
[zapisnik]
TRIGLAV
21.02.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOosmina finalaSLAVIJA1 : 6
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
21.02.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOosmina finalamladi JESENICE1 : 3
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
21.02.200918:00Velesajam - Zagreb - CROosmina finalaMLADOST2 : 4
[zapisnik]
Stavbar MB
18.02.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOosmina finalaStavbar MB3 : 1
[zapisnik]
MLADOST
18.02.200918:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOosmina finalaToja OLIMPIJA4 : 1
[zapisnik]
mladi JESENICE
18.02.200918:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOosmina finalaTRIGLAV5 : 3
[zapisnik]
MK BLED
18.02.200918:00Velesajam - Zagreb - CROosmina finalaMEDVEŠČAK9 : 1
[zapisnik]
SLAVIJA
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.02.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Stavbar MB3 : 1
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
14.02.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA0 : 2
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
14.02.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE4 : 3
[zapisnik]
MK BLED
14.02.200917:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MLADOST8 : 9
[zapisnik]
MARIBOR mladi
14.02.200915:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA1 : 13
[zapisnik]
TRIGLAV
13.02.200920:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA1 : 9
[zapisnik]
MARIBOR mladi
11.02.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR mladi2 : 5
[zapisnik]
mladi JESENICE
11.02.200918:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED11 : 3
[zapisnik]
ALFA
11.02.200918:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MEDVEŠČAK5 : 0
[zapisnik]
MLADOST
11.02.200918:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV5 : 1
[zapisnik]
SLAVIJA
11.02.200917:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA5 : 6
[zapisnik]
Stavbar MB
09.02.200918:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV6 : 4
[zapisnik]
mladi JESENICE
09.02.200916:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR mladi1 : 10
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
07.02.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA2 : 19
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
07.02.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE13 : 2
[zapisnik]
SLAVIJA
03.02.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Stavbar MB2 : 0
[zapisnik]
TRIGLAV
03.02.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA1 : 14
[zapisnik]
SLAVIJA
03.02.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE2 : 4
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
03.02.200918:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MLADOST4 : 11
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
03.02.2009 Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED0 : 5
[zapisnik]
MARIBOR mladi
31.01.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA2 : 6
[zapisnik]
Stavbar MB
31.01.200919:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV4 : 2
[zapisnik]
MLADOST
31.01.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR mladi3 : 4
[zapisnik]
ALFA
31.01.200917:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA4 : 3
[zapisnik]
mladi JESENICE
31.01.200917:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MEDVEŠČAK9 : 2
[zapisnik]
MK BLED
28.01.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR mladi1 : 12
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
28.01.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA0 : 19
[zapisnik]
Stavbar MB
28.01.200918:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED4 : 3
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
28.01.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE4 : 3
[zapisnik]
TRIGLAV
28.01.200918:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MLADOST5 : 1
[zapisnik]
SLAVIJA
24.01.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Stavbar MB6 : 1
[zapisnik]
MLADOST
24.01.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA0 : 4
[zapisnik]
mladi JESENICE
24.01.200918:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED4 : 2
[zapisnik]
TRIGLAV
24.01.200918:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MEDVEŠČAK14 : 1
[zapisnik]
ALFA
24.01.200917:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA8 : 0
[zapisnik]
MARIBOR mladi
21.01.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR mladi0 : 12
[zapisnik]
TRIGLAV
21.01.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA6 : 10
[zapisnik]
MLADOST
21.01.200918:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED8 : 0
[zapisnik]
SLAVIJA
21.01.200918:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MEDVEŠČAK4 : 3
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
21.01.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE2 : 3
[zapisnik]
Stavbar MB
17.01.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Stavbar MB3 : 1
[zapisnik]
MK BLED
17.01.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA3 : 2
[zapisnik]
MARIBOR mladi
17.01.200919:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV1 : 2
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
17.01.200917:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA15 : 0
[zapisnik]
ALFA
17.01.200917:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)MLADOST3 : 6
[zapisnik]
mladi JESENICE
14.01.200919:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA3 : 1
[zapisnik]
TRIGLAV
14.01.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR mladi1 : 4
[zapisnik]
Stavbar MB
14.01.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA0 : 18
[zapisnik]
mladi JESENICE
14.01.200918:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED6 : 3
[zapisnik]
MLADOST
14.01.200917:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)MEDVEŠČAK12 : 4
[zapisnik]
SLAVIJA
10.01.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR mladi1 : 6
[zapisnik]
MLADOST
10.01.200919:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV19 : 1
[zapisnik]
ALFA
10.01.200918:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED0 : 6
[zapisnik]
mladi JESENICE
10.01.200917:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA3 : 1
[zapisnik]
SLAVIJA
10.01.200917:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)MEDVEŠČAK6 : 1
[zapisnik]
Stavbar MB
07.01.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA2 : 3
[zapisnik]
TRIGLAV
07.01.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Stavbar MB5 : 0
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
07.01.200917:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)MLADOST1 : 8
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
07.01.200916:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA1 : 13
[zapisnik]
MK BLED
07.01.2009 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE5 : 0
[zapisnik]
MARIBOR mladi
03.01.200919:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR mladi2 : 11
[zapisnik]
MK BLED
03.01.200919:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV3 : 0
[zapisnik]
Stavbar MB
03.01.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA16 : 2
[zapisnik]
ALFA
03.01.200917:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA4 : 2
[zapisnik]
MLADOST
03.01.200917:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)MEDVEŠČAK3 : 0
[zapisnik]
mladi JESENICE
30.12.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Stavbar MB5 : 2
[zapisnik]
SLAVIJA
30.12.200818:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED3 : 7
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
30.12.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE3 : 2
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
30.12.200817:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)MLADOST3 : 1
[zapisnik]
TRIGLAV
27.12.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA7 : 6
[zapisnik]
MLADOST
27.12.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Stavbar MB23 : 0
[zapisnik]
ALFA
27.12.200817:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA6 : 4
[zapisnik]
MK BLED
27.12.200817:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MEDVEŠČAK14 : 2
[zapisnik]
MARIBOR mladi
22.12.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE30 : 0
[zapisnik]
ALFA
10.12.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Stavbar MB0 : 3
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
06.12.200817:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)MLADOST2 : 8
[zapisnik]
Stavbar MB
05.12.200818:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV4 : 2
[zapisnik]
MK BLED
03.12.200819:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA3 : 6
[zapisnik]
MK BLED
03.12.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Stavbar MB3 : 2
[zapisnik]
mladi JESENICE
03.12.200817:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)MLADOST21 : 2
[zapisnik]
ALFA
03.12.200816:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA0 : 3
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
03.12.200816:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV10 : 1
[zapisnik]
MARIBOR mladi
29.11.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR mladi0 : 6
[zapisnik]
SLAVIJA
29.11.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA1 : 17
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
29.11.200818:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED4 : 3
[zapisnik]
Stavbar MB
29.11.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE6 : 2
[zapisnik]
MLADOST
29.11.200817:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)MEDVEŠČAK3 : 1
[zapisnik]
TRIGLAV
26.11.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA2 : 5
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
26.11.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Stavbar MB2 : 0
[zapisnik]
MARIBOR mladi
26.11.200818:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV4 : 0
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
26.11.200818:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MLADOST8 : 2
[zapisnik]
MK BLED
26.11.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE11 : 3
[zapisnik]
ALFA
22.11.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA3 : 4
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
22.11.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE3 : 2
[zapisnik]
MK BLED
22.11.200817:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MLADOST3 : 2
[zapisnik]
MARIBOR mladi
22.11.200815:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA1 : 13
[zapisnik]
TRIGLAV
19.11.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR mladi2 : 13
[zapisnik]
mladi JESENICE
19.11.200819:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED13 : 3
[zapisnik]
ALFA
19.11.200818:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA2 : 3
[zapisnik]
Stavbar MB
19.11.200818:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV4 : 3
[zapisnik]
SLAVIJA
19.11.200818:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MEDVEŠČAK4 : 1
[zapisnik]
MLADOST
15.11.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Stavbar MB4 : 2
[zapisnik]
TRIGLAV
15.11.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA0 : 17
[zapisnik]
SLAVIJA
15.11.200818:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED7 : 1
[zapisnik]
MARIBOR mladi
15.11.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE1 : 3
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
15.11.200817:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MLADOST1 : 7
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
12.11.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA1 : 7
[zapisnik]
Stavbar MB
12.11.200819:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA3 : 1
[zapisnik]
mladi JESENICE
12.11.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR mladi7 : 3
[zapisnik]
ALFA
12.11.200818:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV8 : 1
[zapisnik]
MLADOST
12.11.200818:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MEDVEŠČAK6 : 3
[zapisnik]
MK BLED
29.10.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA1 : 16
[zapisnik]
Stavbar MB
29.10.200818:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED3 : 4
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
29.10.200818:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR mladi3 : 8
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
29.10.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE6 : 4
[zapisnik]
TRIGLAV
29.10.200818:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MLADOST5 : 4
[zapisnik]
SLAVIJA
27.10.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA2 : 4
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
25.10.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Stavbar MB7 : 0
[zapisnik]
MLADOST
25.10.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA1 : 3
[zapisnik]
mladi JESENICE
25.10.200819:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV6 : 1
[zapisnik]
MK BLED
25.10.200817:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA14 : 0
[zapisnik]
MARIBOR mladi
25.10.200817:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MEDVEŠČAK14 : 2
[zapisnik]
ALFA
22.10.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR mladi0 : 5
[zapisnik]
TRIGLAV
22.10.200819:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED5 : 2
[zapisnik]
SLAVIJA
22.10.200818:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MEDVEŠČAK6 : 4
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
22.10.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE0 : 3
[zapisnik]
Stavbar MB
22.10.200817:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA5 : 14
[zapisnik]
MLADOST
18.10.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Stavbar MB5 : 1
[zapisnik]
MK BLED
18.10.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA10 : 2
[zapisnik]
MARIBOR mladi
18.10.200819:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV4 : 1
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
18.10.200817:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MLADOST5 : 6
[zapisnik]
mladi JESENICE
18.10.200816:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA9 : 0
[zapisnik]
ALFA
15.10.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR mladi1 : 9
[zapisnik]
Stavbar MB
15.10.200819:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED3 : 4
[zapisnik]
MLADOST
15.10.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA3 : 19
[zapisnik]
mladi JESENICE
15.10.200818:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA2 : 4
[zapisnik]
TRIGLAV
15.10.200818:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MEDVEŠČAK4 : 2
[zapisnik]
SLAVIJA
11.10.200819:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED4 : 2
[zapisnik]
mladi JESENICE
11.10.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR mladi5 : 9
[zapisnik]
MLADOST
11.10.200819:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV17 : 0
[zapisnik]
ALFA
11.10.200817:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA5 : 3
[zapisnik]
SLAVIJA
11.10.200817:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MEDVEŠČAK5 : 3
[zapisnik]
Stavbar MB
10.10.200820:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA4 : 13
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
08.10.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Stavbar MB2 : 3
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
08.10.200818:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MLADOST2 : 7
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
08.10.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE13 : 0
[zapisnik]
MARIBOR mladi
08.10.200817:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA3 : 2
[zapisnik]
TRIGLAV
07.10.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA1 : 8
[zapisnik]
MK BLED
04.10.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR mladi3 : 4
[zapisnik]
MK BLED
04.10.200819:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV3 : 2
[zapisnik]
Stavbar MB
04.10.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA8 : 1
[zapisnik]
ALFA
04.10.200817:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MEDVEŠČAK3 : 1
[zapisnik]
mladi JESENICE
04.10.200817:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA17 : 1
[zapisnik]
MLADOST
01.10.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Stavbar MB7 : 0
[zapisnik]
SLAVIJA
01.10.200819:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED4 : 5
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
01.10.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA4 : 6
[zapisnik]
MARIBOR mladi
01.10.200818:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MLADOST1 : 4
[zapisnik]
TRIGLAV
01.10.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE3 : 2
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
27.09.200819:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV2 : 0
[zapisnik]
mladi JESENICE
27.09.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA2 : 5
[zapisnik]
MLADOST
27.09.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Stavbar MB16 : 2
[zapisnik]
ALFA
27.09.200818:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MEDVEŠČAK8 : 2
[zapisnik]
MARIBOR mladi
27.09.200814:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA3 : 4
[zapisnik]
MK BLED
26.09.200818:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MLADOST9 : 2
[zapisnik]
ALFA
24.09.200819:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED4 : 3
[zapisnik]
TRIGLAV
24.09.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR mladi9 : 2
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
24.09.200819:00Dvorana Vevče - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA2 : 10
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
24.09.200818:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MLADOST1 : 3
[zapisnik]
Stavbar MB
24.09.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE10 : 2
[zapisnik]
SLAVIJA
20.09.200819:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV6 : 1
[zapisnik]
MARIBOR mladi
20.09.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA1 : 5
[zapisnik]
MK BLED
20.09.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Stavbar MB6 : 1
[zapisnik]
mladi JESENICE
20.09.200817:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA2 : 1
[zapisnik]
MEDVEŠČAK
17.09.200819:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED0 : 7
[zapisnik]
Stavbar MB
17.09.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR mladi1 : 10
[zapisnik]
SLAVIJA
17.09.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE2 : 4
[zapisnik]
MLADOST
17.09.200818:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MEDVEŠČAK5 : 2
[zapisnik]
TRIGLAV
13.09.200819:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV4 : 2
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
13.09.200818:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)MLADOST7 : 3
[zapisnik]
MK BLED
10.09.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)Stavbar MB9 : 2
[zapisnik]
MARIBOR mladi








  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled