Sezona 2008/2009, tekmovanje DP Mladinci 08/09

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
10.03.200919:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleToja OLIMPIJA2 : 5
[zapisnik]
mladi JESENICE
08.03.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinalemladi JESENICE2 : 4
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
05.03.200916:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleToja OLIMPIJA2 : 4
[zapisnik]
mladi JESENICE
03.03.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinalemladi JESENICE1 : 0
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
27.02.200916:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleToja OLIMPIJA4 : 1
[zapisnik]
MARIBOR
24.02.200919:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOpolfinaleTRIGLAV1 : 2
[zapisnik]
mladi JESENICE
24.02.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOpolfinaleMARIBOR6 : 0
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
22.02.200918:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleToja OLIMPIJA7 : 3
[zapisnik]
MARIBOR
22.02.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinalemladi JESENICE5 : 2
[zapisnik]
TRIGLAV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.02.200918:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOčetrtfinaleToja OLIMPIJA9 : 4
[zapisnik]
MK BLED
15.02.200917:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleSLAVIJA Junior3 : 6
[zapisnik]
MARIBOR
15.02.200914:00Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleMK BLED2 : 3
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
15.02.200914:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleALFA0 : 30
[zapisnik]
mladi JESENICE
15.02.200912:15Dvorana Celje - Celje - SLOčetrtfinaleCELJE1 : 7
[zapisnik]
TRIGLAV
12.02.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleMARIBOR3 : 2
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
12.02.200918:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOčetrtfinaleTRIGLAV5 : 2
[zapisnik]
CELJE
12.02.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinalemladi JESENICE20 : 0
[zapisnik]
ALFA
12.02.200916:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOčetrtfinaleToja OLIMPIJA3 : 4
[zapisnik]
MK BLED
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
03.02.200918:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE3 : 4
[zapisnik]
TRIGLAV
01.02.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR14 : 0
[zapisnik]
ALFA
01.02.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE5 : 3
[zapisnik]
MK BLED
01.02.200917:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA3 : 2
[zapisnik]
TRIGLAV
01.02.200912:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE5 : 3
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
30.01.200914:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE9 : 3
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
29.01.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior6 : 5
[zapisnik]
MARIBOR
29.01.200918:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV1 : 4
[zapisnik]
mladi JESENICE
29.01.200918:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE9 : 6
[zapisnik]
MK BLED
29.01.200916:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA2 : 11
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
26.01.200916:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)ALFA1 : 18
[zapisnik]
CELJE
25.01.200912:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE19 : 1
[zapisnik]
ALFA
25.01.200912:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE3 : 1
[zapisnik]
MARIBOR
25.01.200911:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA8 : 1
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
25.01.2009 Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED5 : 0
[zapisnik]
TRIGLAV
18.01.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR2 : 3
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
18.01.200917:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior0 : 6
[zapisnik]
mladi JESENICE
18.01.200916:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV10 : 7
[zapisnik]
CELJE
18.01.200914:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA0 : 24
[zapisnik]
MK BLED
16.01.200920:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA3 : 10
[zapisnik]
TRIGLAV
15.01.200919:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA5 : 4
[zapisnik]
CELJE
15.01.200918:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED2 : 3
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
15.01.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE4 : 1
[zapisnik]
MARIBOR
11.01.200919:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR5 : 4
[zapisnik]
MK BLED
11.01.200917:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior5 : 4
[zapisnik]
TRIGLAV
11.01.200913:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA1 : 20
[zapisnik]
CELJE
11.01.200911:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA0 : 2
[zapisnik]
mladi JESENICE
08.01.200918:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE7 : 2
[zapisnik]
MK BLED
04.01.200917:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA1 : 7
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
04.01.200914:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED1 : 4
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
04.01.200912:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV5 : 3
[zapisnik]
MARIBOR
04.01.200912:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE1 : 6
[zapisnik]
mladi JESENICE
28.12.200814:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED3 : 5
[zapisnik]
mladi JESENICE
28.12.200814:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA0 : 11
[zapisnik]
MARIBOR
28.12.200813:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV2 : 1
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
26.12.200817:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR11 : 2
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
26.12.200814:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA9 : 0
[zapisnik]
ALFA
26.12.200812:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE4 : 0
[zapisnik]
TRIGLAV
23.12.200819:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA6 : 1
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
23.12.200819:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV2 : 6
[zapisnik]
MK BLED
23.12.200817:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA0 : 15
[zapisnik]
mladi JESENICE
23.12.200816:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR2 : 3
[zapisnik]
CELJE
14.12.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR19 : 0
[zapisnik]
ALFA
04.12.200820:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA4 : 3
[zapisnik]
MARIBOR
04.12.200819:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED9 : 2
[zapisnik]
ALFA
04.12.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE16 : 0
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
04.12.200818:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE2 : 4
[zapisnik]
TRIGLAV
02.12.200819:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV11 : 3
[zapisnik]
ALFA
02.12.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior4 : 10
[zapisnik]
MK BLED
02.12.200818:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE2 : 5
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
02.12.200816:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR2 : 3
[zapisnik]
mladi JESENICE
30.11.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE5 : 4
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
30.11.200814:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV1 : 5
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
30.11.200814:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED0 : 4
[zapisnik]
MARIBOR
27.11.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior31 : 0
[zapisnik]
ALFA
27.11.200817:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE11 : 0
[zapisnik]
CELJE
25.11.200816:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR5 : 4
[zapisnik]
TRIGLAV
23.11.200817:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA4 : 5
[zapisnik]
TRIGLAV
23.11.200813:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior2 : 4
[zapisnik]
CELJE
23.11.200812:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE7 : 1
[zapisnik]
MK BLED
18.11.200818:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA1 : 0
[zapisnik]
MK BLED
16.11.200817:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior2 : 4
[zapisnik]
MARIBOR
16.11.200814:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV0 : 3
[zapisnik]
mladi JESENICE
16.11.200814:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED6 : 3
[zapisnik]
CELJE
16.11.200813:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA0 : 11
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
13.11.200819:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED1 : 4
[zapisnik]
TRIGLAV
13.11.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior4 : 5
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
13.11.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE27 : 0
[zapisnik]
ALFA
13.11.200818:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE2 : 3
[zapisnik]
MARIBOR
02.11.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR5 : 6
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
02.11.200817:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior2 : 5
[zapisnik]
mladi JESENICE
02.11.200814:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV5 : 1
[zapisnik]
CELJE
02.11.200813:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA0 : 11
[zapisnik]
MK BLED
30.10.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA1 : 17
[zapisnik]
TRIGLAV
30.10.200818:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED6 : 4
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
30.10.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE7 : 1
[zapisnik]
MARIBOR
30.10.200818:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE0 : 1
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
26.10.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR8 : 5
[zapisnik]
MK BLED
26.10.200817:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior4 : 0
[zapisnik]
TRIGLAV
26.10.200814:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA0 : 3
[zapisnik]
mladi JESENICE
26.10.200812:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE12 : 3
[zapisnik]
ALFA
23.10.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA0 : 5
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
23.10.200819:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED2 : 3
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
23.10.200818:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV4 : 6
[zapisnik]
MARIBOR
23.10.200818:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE1 : 7
[zapisnik]
mladi JESENICE
19.10.200817:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV3 : 6
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
19.10.200817:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior1 : 3
[zapisnik]
CELJE
19.10.200816:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED1 : 3
[zapisnik]
mladi JESENICE
19.10.200813:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA0 : 13
[zapisnik]
MARIBOR
16.10.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior25 : 2
[zapisnik]
ALFA
12.10.200818:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA12 : 0
[zapisnik]
ALFA
12.10.200817:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR3 : 5
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
12.10.200814:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED4 : 5
[zapisnik]
CELJE
12.10.200811:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE10 : 2
[zapisnik]
TRIGLAV
05.10.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR8 : 5
[zapisnik]
CELJE
05.10.200817:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior4 : 5
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
05.10.200814:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV4 : 5
[zapisnik]
MK BLED
05.10.200811:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)ALFA1 : 18
[zapisnik]
mladi JESENICE
02.10.200818:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV15 : 1
[zapisnik]
ALFA
28.09.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE7 : 2
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
28.09.200816:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA5 : 6
[zapisnik]
MARIBOR
28.09.200816:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED14 : 2
[zapisnik]
ALFA
25.09.200819:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)SLAVIJA Junior4 : 3
[zapisnik]
MK BLED
25.09.200818:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA9 : 1
[zapisnik]
CELJE
25.09.200817:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR2 : 3
[zapisnik]
mladi JESENICE
21.09.200818:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)MK BLED6 : 7
[zapisnik]
MARIBOR
21.09.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE1 : 2
[zapisnik]
Toja OLIMPIJA
21.09.200816:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)CELJE5 : 2
[zapisnik]
ALFA
21.09.200814:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)TRIGLAV2 : 3
[zapisnik]
SLAVIJA Junior
14.09.200819:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)MARIBOR2 : 6
[zapisnik]
TRIGLAV
14.09.200819:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Toja OLIMPIJA6 : 4
[zapisnik]
MK BLED
14.09.200818:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)mladi JESENICE10 : 0
[zapisnik]
CELJE








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled