Sezona 2009/2010, tekmovanje EBEL 09/10

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
06.04.201019:15Donauparkhalle - Linz - AUTfinaleEHC Liwest Linz3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
04.04.201018:00Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg3 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
01.04.201019:15Donauparkhalle - Linz - AUTfinaleEHC Liwest Linz2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
30.03.201019:15Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg6 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
28.03.201018:00Donauparkhalle - Linz - AUTfinaleEHC Liwest Linz6 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
25.03.201019:15Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg2 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.03.201019:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTpolfinaleEV Vienna Capitals 5 : 7
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
21.03.201018:00Donauparkhalle - Linz - AUTpolfinaleEHC Liwest Linz6 : 5
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
18.03.201019:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTpolfinaleEV Vienna Capitals 4 : 6
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
18.03.201019:15Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg3 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
16.03.201019:15Donauparkhalle - Linz - AUTpolfinaleEHC Liwest Linz2 : 1
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
16.03.201019:15Dom sportova - Zagreb - CROpolfinaleKHL Medveščak1 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
14.03.201018:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTpolfinaleEV Vienna Capitals 5 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
14.03.201018:00Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg1 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
11.03.201019:15Donauparkhalle - Linz - AUTpolfinaleEHC Liwest Linz1 : 3
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
11.03.201018:45Dom sportova - Zagreb - CROpolfinaleKHL Medveščak1 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
09.03.201019:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTpolfinaleEV Vienna Capitals 4 : 0
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
09.03.201019:15Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg2 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.03.201018:00Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg4 : 2
[zapisnik]
EC KAC
04.03.201019:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTčetrtfinaleEC KAC5 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
04.03.201019:15Dom sportova - Zagreb - CROčetrtfinaleKHL Medveščak5 : 2
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
02.03.201019:15Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleEHC Liwest Linz7 : 2
[zapisnik]
EC VSV
02.03.201019:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleEV Vienna Capitals 6 : 5
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
02.03.201019:15Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
02.03.201019:15Merkur Eisstadion - Graz - AUTčetrtfinaleM. Medical Graz 99ers3 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
28.02.201018:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUTčetrtfinaleEC VSV3 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
28.02.201018:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNčetrtfinaleSAPA Fehervar AV191 : 4
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
28.02.201018:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTčetrtfinaleEC KAC0 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
28.02.201018:00Dom sportova - Zagreb - CROčetrtfinaleKHL Medveščak3 : 0
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
25.02.201019:15Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleEHC Liwest Linz5 : 2
[zapisnik]
EC VSV
25.02.201019:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleEV Vienna Capitals 5 : 1
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
25.02.201019:15Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
25.02.201019:15Merkur Eisstadion - Graz - AUTčetrtfinaleM. Medical Graz 99ers2 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
23.02.201019:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUTčetrtfinaleEC VSV4 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
23.02.201019:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNčetrtfinaleSAPA Fehervar AV192 : 3
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
23.02.201019:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTčetrtfinaleEC KAC1 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
23.02.201019:15Dom sportova - Zagreb - CROčetrtfinaleKHL Medveščak3 : 6
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
21.02.201018:00Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleEHC Liwest Linz3 : 2
[zapisnik]
EC VSV
21.02.201018:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleEV Vienna Capitals 2 : 3
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
21.02.201018:00Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
21.02.201018:00Merkur Eisstadion - Graz - AUTčetrtfinaleM. Medical Graz 99ers2 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.02.201019:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice6 : 1
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
19.02.201019:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers7 : 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
19.02.201019:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
19.02.201019:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 0
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
19.02.201019:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 3
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
16.02.201019:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 1
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
16.02.201019:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 2 : 3
[zapisnik]
EC VSV
16.02.201019:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija2 : 5
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
16.02.201019:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz3 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
16.02.201019:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV192 : 1
[zapisnik]
EC KAC
07.02.201018:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC6 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
07.02.201018:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers4 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
07.02.201018:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija2 : 8
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
07.02.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice0 : 5
[zapisnik]
EC VSV
07.02.201018:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV195 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
05.02.201020:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija2 : 7
[zapisnik]
KHL Medveščak
05.02.201019:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 5
[zapisnik]
EC KAC
05.02.201019:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz2 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
05.02.201019:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice4 : 1
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
05.02.201019:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 5 : 2
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
02.02.201019:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
02.02.201019:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija1 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
02.02.201019:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers5 : 2
[zapisnik]
EC VSV
02.02.201019:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg1 : 2
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
02.02.201019:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
31.01.201018:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
31.01.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice4 : 3
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
31.01.201018:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 3
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
31.01.201018:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers0 : 3
[zapisnik]
EC KAC
31.01.201018:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 0
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
29.01.201019:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 2 : 1
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
29.01.201019:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz2 : 3
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
29.01.201019:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 5
[zapisnik]
EC KAC
29.01.201019:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 3
[zapisnik]
EC VSV
29.01.201019:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV195 : 3
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
26.01.201019:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
24.01.201018:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers7 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
24.01.201018:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 2
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
24.01.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice1 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
24.01.201018:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija0 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
24.01.201018:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV6 : 2
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
22.01.201019:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija6 : 3
[zapisnik]
EC VSV
22.01.201019:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
22.01.201019:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC0 : 1
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
22.01.201019:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 1 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
22.01.201019:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV192 : 3
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
19.01.201019:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 4 : 3
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
19.01.201019:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 1
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
19.01.201019:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz5 : 2
[zapisnik]
EC VSV
19.01.201019:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
19.01.201019:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV193 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
17.01.201018:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 2
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
17.01.201018:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers6 : 3
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
17.01.201018:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
17.01.201018:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC6 : 1
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
15.01.201019:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 2
[zapisnik]
EC KAC
15.01.201019:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 1
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
15.01.201019:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 3
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
15.01.201019:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice3 : 6
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
12.01.201019:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice1 : 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
10.01.201018:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 1
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
10.01.201018:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg1 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
10.01.201018:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers4 : 3
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
10.01.201018:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV196 : 5
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
09.01.201015:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 3
[zapisnik]
EC VSV
08.01.201019:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz2 : 1
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
08.01.201019:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak6 : 5
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
08.01.201019:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 5
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
07.01.201019:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 3 : 1
[zapisnik]
EC KAC
07.01.201018:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV192 : 3
[zapisnik]
EC VSV
05.01.201019:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers4 : 2
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
05.01.201019:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice3 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
05.01.201019:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
05.01.201019:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
05.01.201019:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija3 : 2
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
03.01.201018:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz2 : 1
[zapisnik]
EC KAC
03.01.201018:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 3
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
03.01.201018:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 5 : 2
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
03.01.201018:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 3
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
03.01.201018:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 2
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
01.01.201018:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
01.01.201018:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija3 : 4
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
01.01.201018:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 4 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
01.01.201018:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 6
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
01.01.201018:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV193 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
29.12.200919:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 2
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
29.12.200919:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
29.12.200919:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice1 : 3
[zapisnik]
EC KAC
29.12.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz3 : 4
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
29.12.200919:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers3 : 1
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
27.12.200918:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 2
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
27.12.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice2 : 1
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
27.12.200918:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 4 : 1
[zapisnik]
EC KAC
27.12.200918:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz2 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
27.12.200918:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 1
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
22.12.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 3
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
22.12.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 1
[zapisnik]
EC VSV
22.12.200919:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija2 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
22.12.200919:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV194 : 2
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
22.12.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz0 : 3
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
20.12.200918:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
20.12.200918:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
20.12.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice5 : 4
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
20.12.200918:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers3 : 1
[zapisnik]
EC VSV
20.12.200918:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV196 : 2
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
18.12.200919:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija4 : 2
[zapisnik]
EC KAC
18.12.200919:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
18.12.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 7 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
18.12.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz2 : 1
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
15.12.200919:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
13.12.200918:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
13.12.200918:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak7 : 2
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
13.12.200918:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 1
[zapisnik]
EC VSV
13.12.200918:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija3 : 6
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
13.12.200918:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV194 : 2
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
11.12.200919:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers5 : 1
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
11.12.200919:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice5 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
11.12.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
11.12.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 4
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
10.12.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
08.12.200919:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV193 : 4
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
08.12.200918:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz1 : 2
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
08.12.200918:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers2 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
08.12.200918:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 0
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
08.12.200918:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV6 : 2
[zapisnik]
EC KAC
06.12.200918:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 5 : 2
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
06.12.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
06.12.200918:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC6 : 5
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
06.12.200917:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija2 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
06.12.200915:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 4
[zapisnik]
EC VSV
04.12.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
04.12.200919:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers3 : 4
[zapisnik]
EC KAC
04.12.200919:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice7 : 8
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
04.12.200919:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV196 : 2
[zapisnik]
EC VSV
03.12.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 4
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
01.12.200919:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 1
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
01.12.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 4 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
29.11.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice6 : 4
[zapisnik]
EC KAC
29.11.200918:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak1 : 4
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
29.11.200918:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers3 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
29.11.200918:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 4 : 3
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
27.11.200919:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija5 : 2
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
27.11.200919:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 3
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
27.11.200917:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak6 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
26.11.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 3
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
22.11.200918:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers6 : 1
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
22.11.200918:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz5 : 4
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
22.11.200918:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
22.11.200918:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 1
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
22.11.200918:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV193 : 2
[zapisnik]
EC KAC
20.11.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 1
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
20.11.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 3
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
20.11.200919:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 2
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
20.11.200919:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV193 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
19.11.200919:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice3 : 4
[zapisnik]
EC VSV
17.11.200919:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak1 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
17.11.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz6 : 3
[zapisnik]
EC KAC
17.11.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 4 : 5
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
17.11.200919:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 6
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
17.11.200919:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija1 : 3
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
15.11.200918:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 0
[zapisnik]
EC KAC
15.11.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice3 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
15.11.200918:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 6
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
15.11.200918:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 5 : 2
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
15.11.200918:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers3 : 2
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
13.11.200919:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija5 : 1
[zapisnik]
EC VSV
13.11.200919:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers6 : 1
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
13.11.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 3
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
13.11.200919:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV196 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
12.11.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
01.11.200918:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 3 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
01.11.200918:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 3
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
01.11.200918:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija3 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
01.11.200918:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 2
[zapisnik]
EC VSV
01.11.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice2 : 4
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
30.10.200919:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija5 : 3
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
30.10.200919:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 1
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
30.10.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz3 : 2
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
30.10.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)KHL Medveščak4 : 1
[zapisnik]
EC KAC
29.10.200919:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV192 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
27.10.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 3
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
27.10.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 1
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
27.10.200919:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers4 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
27.10.200919:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV194 : 2
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
27.10.200919:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 4
[zapisnik]
EC VSV
25.10.200918:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 6 : 3
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
25.10.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice1 : 4
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
25.10.200918:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz3 : 6
[zapisnik]
EC KAC
25.10.200917:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija2 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
23.10.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 3
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
23.10.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 4 : 1
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
23.10.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 1
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
23.10.200919:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers2 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
22.10.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz2 : 3
[zapisnik]
EC VSV
18.10.200918:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV0 : 6
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
18.10.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
18.10.200918:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV196 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
18.10.200918:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija1 : 6
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
18.10.200918:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 2
[zapisnik]
EC KAC
16.10.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 2
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
16.10.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 5
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
16.10.200919:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice7 : 5
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
16.10.200917:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
15.10.200919:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
13.10.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg9 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
13.10.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz5 : 2
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
13.10.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 0
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
13.10.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 3 : 5
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
13.10.200919:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV195 : 1
[zapisnik]
EC VSV
11.10.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice1 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
11.10.200918:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija2 : 3
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
11.10.200918:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 5
[zapisnik]
EC KAC
11.10.200918:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers7 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
11.10.200918:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 4
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
09.10.200919:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers3 : 2
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
09.10.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 2
[zapisnik]
EC KAC
09.10.200919:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija3 : 0
[zapisnik]
EC VSV
09.10.200919:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice2 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
08.10.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 2
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
06.10.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 2
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
06.10.200919:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV193 : 4
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
06.10.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz3 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
06.10.200919:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 3
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
06.10.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 5 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
04.10.200918:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija2 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
04.10.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
04.10.200918:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers3 : 1
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
04.10.200918:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 1
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
04.10.200917:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak4 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
02.10.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz8 : 3
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
02.10.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 4 : 1
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
02.10.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 6
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
02.10.200919:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV196 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
01.10.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 1
[zapisnik]
EC VSV
29.09.200919:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
29.09.200919:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 5
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
27.09.200918:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers5 : 1
[zapisnik]
EC KAC
27.09.200918:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija2 : 3
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
27.09.200918:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
27.09.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice2 : 5
[zapisnik]
EC VSV
25.09.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 1
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
25.09.200919:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz3 : 0
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
25.09.200919:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers6 : 3
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
25.09.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC7 : 0
[zapisnik]
KHL Medveščak
24.09.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 5 : 2
[zapisnik]
EC VSV
22.09.200919:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice3 : 5
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
22.09.200919:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
22.09.200919:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija5 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
22.09.200919:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV192 : 1
[zapisnik]
EC KAC
22.09.200919:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 3
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
20.09.200918:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija5 : 3
[zapisnik]
EC KAC
20.09.200918:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz3 : 1
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
20.09.200918:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Acroni Jesenice6 : 2
[zapisnik]
SAPA Fehervar AV19
20.09.200918:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 5 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
20.09.200918:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 1
[zapisnik]
KHL Medveščak
18.09.200919:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 5
[zapisnik]
EC VSV
18.09.200919:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV192 : 4
[zapisnik]
EV Vienna Capitals
18.09.200919:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)M. Medical Graz 99ers4 : 0
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
18.09.200919:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak1 : 0
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
17.09.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
13.09.200918:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
13.09.200918:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 3
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
13.09.200918:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 3 : 5
[zapisnik]
EC KAC
13.09.200918:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Tilia Olimpija4 : 1
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
13.09.200918:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz2 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
11.09.200919:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)SAPA Fehervar AV191 : 6
[zapisnik]
M. Medical Graz 99ers
11.09.200919:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 0
[zapisnik]
HDD Tilia Olimpija
11.09.200919:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)EV Vienna Capitals 1 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
11.09.200918:00Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak6 : 5
[zapisnik]
Hk Acroni Jesenice
10.09.200919:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC6 : 7
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled