Sezona 2010/2011, tekmovanje Slohokej liga članov

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Hk Olimpija272410021966712945025,43%89,33%74
2Hk Partizan27222003141509160222,16%90,05%70
3HDK Maribor2715202891682344514,20%88,13%51
4Hk Triglav27151001196811569311,31%85,53%47
5Team Zagreb271410210115932249918,95%81,53%46
6HD Mladi Jesenice271140210103891442320,67%88,06%43
7EC Graz 99ers2762051472112-4056910,47%83,52%27
8HDD Bled2761041689137-4870311,92%80,38%24
9Hk Slavija2752011959115-5654111,76%78,69%20
10Hk MK Bled2710002656206-15060611,49%75,82%3


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.03.201118:00Dvorana Pionir - Beograd - SRBfinaleHk Partizan4 - 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.02.201118:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija4 - 7
[zapisnik]
Hk Partizan
25.02.201119:30Dvorana Pionir - Beograd - SRBfinaleHk Partizan10 - 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
25.02.201116:00Velesajam - Zagreb - CROrazvrstitevTeam Zagreb1 - 3
[zapisnik]
HDK Maribor
22.02.201119:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor4 - 2
[zapisnik]
Team Zagreb
22.02.201118:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija3 - 2
[zapisnik]
Hk Partizan
16.02.201119:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOpolfinaleHDK Maribor0 - 2
[zapisnik]
Hk Partizan
16.02.201118:45Velesajam - Zagreb - CROpolfinaleTeam Zagreb4 - 7
[zapisnik]
Hk Olimpija
14.02.201118:00Dvorana Pionir - Beograd - SRBpolfinaleHk Partizan7 - 1
[zapisnik]
HDK Maribor
14.02.201117:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija10 - 0
[zapisnik]
Team Zagreb

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled