Sezona 2010/2011, tekmovanje DP Mladinci 10/11

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.03.201119:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHD Mladi Jesenice1 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
24.03.201116:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija5 : 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.03.201118:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor3 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.03.201118:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOfinaleHD Mladi Jesenice8 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
20.03.201118:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija5 : 3
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.03.201115:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav3 : 6
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.03.201118:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD Mladi Jesenice4 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
13.03.201118:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOpolfinaleHDK Maribor3 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
13.03.201115:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOpolfinaleHk Triglav3 : 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
11.03.201119:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija5 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
11.03.201118:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHD Mladi Jesenice3 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
06.03.201117:15Dvorana Celje - Celje - SLOčetrtfinaleHk Celje2 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
06.03.201114:00Dvorana Bled - Bled - SLOčetrtfinaleHk MK Bled0 : 18
[zapisnik]
Hk Triglav
03.03.201118:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleHDK Maribor4 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
03.03.201116:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOčetrtfinaleHk Triglav10 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.02.201116:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Beostar1 : 12
[zapisnik]
Hk Olimpija
20.02.201118:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor8 : 1
[zapisnik]
Hk Beostar
20.02.201115:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 5
[zapisnik]
Team Zagreb
20.02.201112:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje11 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
20.02.2011 Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija0 : 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
17.02.201118:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 14
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
17.02.201118:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav15 : 0
[zapisnik]
Hk Beostar
17.02.201118:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje7 : 6
[zapisnik]
Team Zagreb
17.02.201118:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 9
[zapisnik]
Hk Olimpija
13.02.201111:00Pingvin - Novi Beograd - SRB1. (redni del)Hk Beostar4 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
06.02.201117:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija10 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
06.02.201117:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice4 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
06.02.201114:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 11
[zapisnik]
Team Zagreb
06.02.201112:45Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje12 : 0
[zapisnik]
Hk Beostar
31.01.201114:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice9 : 0
[zapisnik]
Hk Beostar
30.01.201118:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor18 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
30.01.201116:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb6 : 1
[zapisnik]
Hk Beostar
30.01.201115:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 1
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
30.01.201112:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 11
[zapisnik]
Hk Olimpija
23.01.201118:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
23.01.201118:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice13 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
23.01.201117:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija18 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb
16.01.201114:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 15
[zapisnik]
Hk Triglav
16.01.201112:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 8
[zapisnik]
HDK Maribor
16.01.2011 Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice5 : 0
[zapisnik]
Team Zagreb
09.01.201118:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor6 : 1
[zapisnik]
Team Zagreb
09.01.201115:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
09.01.201114:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija17 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
04.01.201118:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 9
[zapisnik]
Hk Triglav
04.01.201117:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 3
[zapisnik]
Hk Beostar
03.01.201118:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice13 : 0
[zapisnik]
Hk Beostar
02.01.201118:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 0
[zapisnik]
Hk Beostar
02.01.201118:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice5 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
02.01.201117:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija19 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
30.12.201018:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 13
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
30.12.201017:15Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)Team Zagreb15 : 1
[zapisnik]
Hk Beostar
30.12.201015:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor0 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
23.12.201019:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 5
[zapisnik]
Team Zagreb
23.12.201018:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
23.12.201015:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice5 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
23.12.201012:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 0
[zapisnik]
Hk Beostar
05.12.201012:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje6 : 4
[zapisnik]
Team Zagreb
02.12.201020:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 2
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
02.12.201018:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
30.11.201018:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 9
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.11.201018:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor7 : 3
[zapisnik]
Team Zagreb
28.11.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice5 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
28.11.201017:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija14 : 3
[zapisnik]
Hk Beostar
28.11.201013:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 15
[zapisnik]
Hk Celje
22.11.201017:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija6 : 1
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
21.11.201018:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor20 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
21.11.201015:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 0
[zapisnik]
Team Zagreb
18.11.201019:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija10 : 1
[zapisnik]
Team Zagreb
18.11.201018:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 9
[zapisnik]
Hk Triglav
16.11.201018:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 9
[zapisnik]
HDK Maribor
08.11.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice7 : 1
[zapisnik]
Team Zagreb
07.11.201015:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
07.11.201014:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 11
[zapisnik]
Hk Olimpija
07.11.201011:45Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor14 : 1
[zapisnik]
Hk Beostar
06.11.201010:45Pingvin - Novi Beograd - SRB1. (redni del)Hk Beostar4 : 10
[zapisnik]
Hk Celje
31.10.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice19 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
31.10.201016:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 0
[zapisnik]
Hk Celje
31.10.201015:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav10 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
31.10.201012:00Pingvin - Novi Beograd - SRB1. (redni del)Hk Beostar6 : 7
[zapisnik]
Team Zagreb
24.10.201013:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Team Zagreb12 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
24.10.201012:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 5
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
24.10.201012:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 3
[zapisnik]
Hk Beostar
19.10.201018:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor6 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
17.10.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice5 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
17.10.201017:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
17.10.201012:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 4
[zapisnik]
Team Zagreb
17.10.201012:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 7
[zapisnik]
Hk Beostar
10.10.201018:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
10.10.201017:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Beostar1 : 19
[zapisnik]
Hk Olimpija
10.10.201014:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 4
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
10.10.201012:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje18 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
04.10.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD Mladi Jesenice3 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
03.10.201014:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 16
[zapisnik]
HDK Maribor
03.10.201014:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 2
[zapisnik]
Team Zagreb
03.10.201012:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Beostar3 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
26.09.201018:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor8 : 0
[zapisnik]
Hk Celje
26.09.201018:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Hk Beostar0 : 15
[zapisnik]
HD Mladi Jesenice
26.09.201017:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Team Zagreb1 : 15
[zapisnik]
Hk Olimpija
26.09.201014:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav19 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled