Sezona 2011/2012, tekmovanje Slohokej liga članov 11/12

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1HDK Maribor24163023106673946014,29%87,50%56
2Hk Partizan24123027101633846316,79%89,31%44
3Hk Triglav2411201108584145312,41%88,49%38
4Hk Olimpija24101021196100-432115,86%76,85%34
5KHL Mladost2473011390110-2040117,78%87,68%28
6Hk Slavija246205116897-2953311,18%86,39%27
7HDD Bled2471021486111-2551810,34%81,45%25


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.02.201216:00Dvorana Pionir - Beograd - SRBfinaleHk Partizan6 - 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
22.02.201219:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija5 - 2
[zapisnik]
Hk Partizan
22.02.201219:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor2 - 5
[zapisnik]
Hk Triglav
20.02.201218:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav6 - 5
[zapisnik]
HDK Maribor
20.02.201217:30Dvorana Pionir - Beograd - SRBfinaleHk Partizan4 - 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.02.201217:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOfinaleHk Olimpija1 - 0
[zapisnik]
Hk Partizan
17.02.201217:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor4 - 2
[zapisnik]
Hk Triglav
16.02.201217:30Dvorana Pionir - Beograd - SRBfinaleHk Partizan4 - 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
11.02.201219:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOpolfinaleHk Triglav1 - 4
[zapisnik]
Hk Partizan
11.02.201217:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija3 - 2
[zapisnik]
HDK Maribor

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Toyota

    Toyota
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • iTAK Sport

    iTAK Šport - hokejska oprema, navijaški artikli za hokej
  • Warrior

    Warrior
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled