Sezona 2012/2013, tekmovanje EBEL 12/13

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1UPC Vienna Capitals4424405111371003755815,75%87,08%61
2KHL Medveščak4424306111451093683413,95%89,51%60
3M. Medical Graz 99ers44204081214213012105612,08%82,56%56
4EC VSV4423304141711383359518,00%87,73%56
5EC KAC4419703151401271375116,97%86,82%55
6EHC Liwest Linz4420601171541351954217,17%91,54%53
7HC Orli Znojmo4420306151491361348812,00%79,44%52
8EC Red Bull Salzburg4421103191631214261316,87%82,78%47
9Sapa Fehervar AV19441830320127138-1154617,78%82,63%45
10HDD Telemach Olimpija441550321123145-2267612,31%82,35%43
11EC Dornbirn44760328128183-5572713,47%84,46%29
12HC TWK Innsbruck "Die Haie"4453033394211-11769612,22%77,78%19


2. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1UPC Vienna Capitals1043003272169416,28%80,95%18
2EHC Liwest Linz107101142291315820,00%90,91%17
3EC KAC10320322726118414,52%85,11%13
4KHL Medveščak10310243031-114614,63%86,79%13
5M. Medical Graz 99ers10300162027-71567,84%88,37%9
6EC VSV10210162133-1210812,77%76,92%8


3. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1HC Orli Znojmo10800024218249425,49%90,48%20
2EC Red Bull Salzburg10610033526913314,29%88,64%17
3HDD Telemach Olimpija1050014272611388,89%86,36%12
4EC Dornbirn10410142636-101739,62%88,89%11
5Sapa Fehervar AV1910300072634-89711,63%82,93%8
6HC TWK Innsbruck "Die Haie"10200082642-1611412,82%72,97%4


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.04.201320:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTfinaleEC KAC5 - 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
02.04.201320:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTfinaleUPC Vienna Capitals0 - 4
[zapisnik]
EC KAC
31.03.201317:45Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTfinaleEC KAC2 - 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
28.03.201320:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTfinaleUPC Vienna Capitals0 - 1
[zapisnik]
EC KAC
24.03.201317:45Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg2 - 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
24.03.201317:40Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTpolfinaleEC KAC3 - 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
22.03.201319:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTpolfinaleUPC Vienna Capitals4 - 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
22.03.201319:30Donauparkhalle - Linz - AUTpolfinaleEHC Liwest Linz2 - 3
[zapisnik]
EC KAC
19.03.201319:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTpolfinaleEC KAC4 - 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
19.03.201319:30Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg1 - 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals

Celoten razpored tekem >









  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled