Sezona 2013/2014, tekmovanje INL - Inter Nacional League 2013/14

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.04.201419:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUTfinaleEHC Bregenzerwald1 : 2
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
30.03.201418:00Würth Arena - Egna - ITAfinaleHC Neumarkt Riwega3 : 1
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
29.03.201420:30Würth Arena - Egna - ITAfinaleHC Neumarkt Riwega3 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.03.201420:30Würth Arena - Egna - ITApolfinaleHC Neumarkt Riwega5 : 2
[zapisnik]
EHC Zell am See
25.03.201420:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITApolfinaleHC Gherdeina0 : 5
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
23.03.201417:30Eishalle - Zell am See - AUTpolfinaleEHC Zell am See6 : 5
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
22.03.201419:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUTpolfinaleEHC Bregenzerwald3 : 2
[zapisnik]
HC Gherdeina
22.03.201419:30Eishalle - Zell am See - AUTpolfinaleEHC Zell am See2 : 5
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
21.03.201419:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUTpolfinaleEHC Bregenzerwald2 : 1
[zapisnik]
HC Gherdeina
16.03.201418:00Würth Arena - Egna - ITApolfinaleHC Neumarkt Riwega1 : 3
[zapisnik]
EHC Zell am See
16.03.201418:00Pranives - Selva di Val Gardena - ITApolfinaleHC Gherdeina4 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
15.03.201420:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITApolfinaleHC Gherdeina2 : 0
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
15.03.201419:30Würth Arena - Egna - ITApolfinaleHC Neumarkt Riwega2 : 1
[zapisnik]
EHC Zell am See
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.03.201420:30Würth Arena - Egna - ITAčetrtfinaleHC Neumarkt Riwega3 : 2
[zapisnik]
VEU Feldkirch
09.03.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleTeam Jesenice1 : 2
[zapisnik]
HC Gherdeina
08.03.201419:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUTčetrtfinaleVEU Feldkirch3 : 2
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
08.03.201419:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUTčetrtfinaleEHC Bregenzerwald4 : 1
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
08.03.201419:30Rheinhalle - Lustenau - AUTčetrtfinaleEHC Palaoro Lustenau4 : 6
[zapisnik]
EHC Zell am See
08.03.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleTeam Jesenice3 : 2
[zapisnik]
HC Gherdeina
07.03.201419:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUTčetrtfinaleVEU Feldkirch2 : 3
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
07.03.201419:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUTčetrtfinaleEHC Bregenzerwald3 : 1
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
02.03.201418:00Würth Arena - Egna - ITAčetrtfinaleHC Neumarkt Riwega2 : 1
[zapisnik]
VEU Feldkirch
02.03.201418:00Eisstadion - Appiano - ITAčetrtfinaleHC Südtirol Bank Eppan0 : 1
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
02.03.201418:00Pranives - Selva di Val Gardena - ITAčetrtfinaleHC Gherdeina5 : 2
[zapisnik]
Team Jesenice
02.03.201417:30Eishalle - Zell am See - AUTčetrtfinaleEHC Zell am See5 : 4
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
01.03.201420:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITAčetrtfinaleHC Gherdeina4 : 1
[zapisnik]
Team Jesenice
01.03.201419:30Eishalle - Zell am See - AUTčetrtfinaleEHC Zell am See6 : 2
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
01.03.201419:30Würth Arena - Egna - ITAčetrtfinaleHC Neumarkt Riwega4 : 5
[zapisnik]
VEU Feldkirch
01.03.201419:30Eisstadion - Appiano - ITAčetrtfinaleHC Südtirol Bank Eppan3 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.02.201419:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOkvalifikacijskaTeam Jesenice4 : 3
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.02.201417:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO4. (redni del)HDK Maribor2 : 9
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
23.02.201417:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT4. (redni del)EHC Bregenzerwald9 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.02.201417:30Dvorana Celje - Celje - SLO3. (redni del)Hk Celje8 : 5
[zapisnik]
HC Merano
23.02.201417:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT3. (redni del)VEU Feldkirch3 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
23.02.201417:30Eishalle - Zell am See - AUT2. (redni del)EHC Zell am See4 : 1
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
23.02.201417:30Rheinhalle - Lustenau - AUT2. (redni del)EHC Palaoro Lustenau3 : 2
[zapisnik]
HC Gherdeina
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.02.201419:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT4. (redni del)EHC Bregenzerwald5 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.02.201419:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO3. (redni del)Hk Triglav3 : 5
[zapisnik]
HC Merano
22.02.201419:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT3. (redni del)VEU Feldkirch6 : 4
[zapisnik]
Team Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.02.201419:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA2. (redni del)HC Gherdeina4 : 3
[zapisnik]
EHC Zell am See
22.02.201419:30Rheinhalle - Lustenau - AUT2. (redni del)EHC Palaoro Lustenau2 : 3
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.02.201419:00Dvorana Bled - Bled - SLO4. (redni del)Hk MK Bled3 : 8
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
20.02.201420:30Würth Arena - Egna - ITA2. (redni del)HC Neumarkt Riwega4 : 5
[zapisnik]
EHC Zell am See
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.02.201420:30Meran Arena - Merano - ITA3. (redni del)HC Merano0 : 3
[zapisnik]
VEU Feldkirch
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.02.201420:30Eisstadion - Appiano - ITA2. (redni del)HC Südtirol Bank Eppan2 : 6
[zapisnik]
HC Gherdeina
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.02.201419:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO4. (redni del)HDK Maribor3 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.02.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO3. (redni del)Team Jesenice9 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201419:00Dvorana Bled - Bled - SLO4. (redni del)Hk MK Bled2 : 5
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
15.02.201419:45Raiffeisen Arena - Caldaro - ITA4. (redni del)SV Kaltern Rothoblas3 : 4
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.02.201419:30Eishalle - Zell am See - AUT2. (redni del)EHC Zell am See3 : 0
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.02.201419:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO4. (redni del)Hk Playboy Slavija7 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.02.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO3. (redni del)Team Jesenice3 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
15.02.201418:00Dvorana Celje - Celje - SLO3. (redni del)Hk Celje1 : 11
[zapisnik]
VEU Feldkirch
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.02.201420:30Eisstadion - Appiano - ITA2. (redni del)HC Südtirol Bank Eppan3 : 0
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.02.201418:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO3. (redni del)Hk Triglav6 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
09.02.201418:00Dvorana Celje - Celje - SLO3. (redni del)Hk Celje2 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
09.02.201418:00Meran Arena - Merano - ITA3. (redni del)HC Merano1 : 6
[zapisnik]
Team Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.02.201418:00Würth Arena - Egna - ITA2. (redni del)HC Neumarkt Riwega8 : 2
[zapisnik]
HC Gherdeina
09.02.201418:00Eisstadion - Appiano - ITA2. (redni del)HC Südtirol Bank Eppan2 : 1
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.02.201417:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT4. (redni del)EHC Bregenzerwald12 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
09.02.201417:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO4. (redni del)Hk Playboy Slavija2 : 0
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
08.02.201419:45Raiffeisen Arena - Caldaro - ITA4. (redni del)SV Kaltern Rothoblas4 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.02.201419:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT3. (redni del)VEU Feldkirch7 : 1
[zapisnik]
HC Merano
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.02.201420:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA2. (redni del)HC Gherdeina2 : 1
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
07.02.201419:30Rheinhalle - Lustenau - AUT2. (redni del)EHC Palaoro Lustenau4 : 3
[zapisnik]
EHC Zell am See
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.02.201419:00Dvorana Bled - Bled - SLO4. (redni del)Hk MK Bled1 : 6
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.02.201418:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO3. (redni del)Hk Triglav1 : 7
[zapisnik]
Team Jesenice
02.02.201418:00Meran Arena - Merano - ITA3. (redni del)HC Merano8 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.02.201418:00Würth Arena - Egna - ITA2. (redni del)HC Neumarkt Riwega3 : 4
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
02.02.201418:00Pranives - Selva di Val Gardena - ITA2. (redni del)HC Gherdeina3 : 1
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.02.201417:30Raiffeisen Arena - Caldaro - ITA4. (redni del)SV Kaltern Rothoblas4 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
02.02.201417:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO4. (redni del)HDK Maribor2 : 4
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.02.201419:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT3. (redni del)VEU Feldkirch14 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.02.201419:30Rheinhalle - Lustenau - AUT2. (redni del)EHC Palaoro Lustenau3 : 4
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
01.02.201419:30Eishalle - Zell am See - AUT2. (redni del)EHC Zell am See8 : 3
[zapisnik]
HC Gherdeina
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.02.201419:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO4. (redni del)HDK Maribor5 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
01.02.201419:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO4. (redni del)Hk Playboy Slavija0 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.02.201419:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO3. (redni del)Team Jesenice5 : 3
[zapisnik]
HC Merano
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.01.201419:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO4. (redni del)Hk Playboy Slavija4 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.01.201418:00Dvorana Celje - Celje - SLO3. (redni del)Hk Celje6 : 7
[zapisnik]
Team Jesenice
26.01.201418:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO3. (redni del)Hk Triglav4 : 3
[zapisnik]
VEU Feldkirch
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.01.201418:00Eisstadion - Appiano - ITA2. (redni del)HC Südtirol Bank Eppan2 : 1
[zapisnik]
EHC Zell am See
26.01.201418:00Würth Arena - Egna - ITA2. (redni del)HC Neumarkt Riwega1 : 2
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.01.201417:30Raiffeisen Arena - Caldaro - ITA4. (redni del)SV Kaltern Rothoblas6 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.01.201420:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA2. (redni del)HC Gherdeina5 : 1
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.01.201419:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT4. (redni del)EHC Bregenzerwald5 : 2
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.01.201419:30Meran Arena - Merano - ITA3. (redni del)HC Merano4 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.01.201419:30Eishalle - Zell am See - AUT2. (redni del)EHC Zell am See1 : 2
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.01.201419:00Dvorana Bled - Bled - SLO4. (redni del)Hk MK Bled1 : 5
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.01.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO3. (redni del)Team Jesenice6 : 7
[zapisnik]
VEU Feldkirch
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.01.201418:00Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega3 : 1
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
19.01.201418:00Meran Arena - Merano - ITA1. (redni del)HC Merano6 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
19.01.201418:00Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina3 : 1
[zapisnik]
VEU Feldkirch
19.01.201417:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See5 : 1
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
19.01.201417:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Palaoro Lustenau8 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
19.01.201417:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald0 : 1
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
19.01.201413:50Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 8
[zapisnik]
Team Jesenice
18.01.201420:20Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch7 : 6
[zapisnik]
EHC Zell am See
18.01.201419:30Raiffeisen Arena - Caldaro - ITA1. (redni del)SV Kaltern Rothoblas2 : 5
[zapisnik]
Team Jesenice
18.01.201419:30Meran Arena - Merano - ITA1. (redni del)HC Merano7 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
18.01.201419:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Palaoro Lustenau7 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
18.01.201419:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav0 : 5
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
18.01.201419:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija0 : 6
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
17.01.201420:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina8 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
11.01.201420:20Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Palaoro Lustenau2 : 1
[zapisnik]
VEU Feldkirch
11.01.201419:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See8 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
11.01.201419:30Eisstadion - Appiano - ITA1. (redni del)HC Südtirol Bank Eppan3 : 0
[zapisnik]
Team Jesenice
11.01.201419:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega0 : 1
[zapisnik]
HC Gherdeina
11.01.201419:30Meran Arena - Merano - ITA1. (redni del)HC Merano1 : 4
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
11.01.201419:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 4
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
11.01.201418:50Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled6 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
05.01.201418:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 10
[zapisnik]
HC Gherdeina
05.01.201418:00Eisstadion - Appiano - ITA1. (redni del)HC Südtirol Bank Eppan5 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
05.01.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Team Jesenice7 : 0
[zapisnik]
EHC Zell am See
05.01.201417:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 5
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
05.01.201417:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija5 : 4
[zapisnik]
VEU Feldkirch
05.01.201417:00Raiffeisen Arena - Caldaro - ITA1. (redni del)SV Kaltern Rothoblas2 : 4
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
05.01.201413:50Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled0 : 4
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
04.01.201419:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See2 : 1
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
04.01.201419:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 3
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
04.01.201419:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor0 : 5
[zapisnik]
HC Gherdeina
04.01.201419:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija1 : 3
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
04.01.201418:50Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 8
[zapisnik]
VEU Feldkirch
04.01.201418:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 4
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
04.01.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Team Jesenice4 : 5
[zapisnik]
HC Merano
29.12.201317:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald4 : 2
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
28.12.201320:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
28.12.201319:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See10 : 6
[zapisnik]
Hk Celje
28.12.201319:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch5 : 6
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
28.12.201319:30Meran Arena - Merano - ITA1. (redni del)HC Merano5 : 4
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
28.12.201319:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija7 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
28.12.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Team Jesenice8 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
26.12.201320:20Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See1 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
26.12.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Team Jesenice9 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
26.12.201318:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
26.12.201318:00Eisstadion - Appiano - ITA1. (redni del)HC Südtirol Bank Eppan3 : 1
[zapisnik]
VEU Feldkirch
26.12.201318:00Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega5 : 1
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
26.12.201317:00Raiffeisen Arena - Caldaro - ITA1. (redni del)SV Kaltern Rothoblas2 : 5
[zapisnik]
HC Gherdeina
26.12.201313:50Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 13
[zapisnik]
HC Merano
22.12.201318:50Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 7
[zapisnik]
EHC Zell am See
22.12.201318:00Meran Arena - Merano - ITA1. (redni del)HC Merano0 : 4
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
22.12.201318:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 4
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
22.12.201318:00Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch9 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
22.12.201317:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald2 : 6
[zapisnik]
Team Jesenice
22.12.201317:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Palaoro Lustenau1 : 8
[zapisnik]
HC Gherdeina
22.12.201317:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 6
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
21.12.201319:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch3 : 1
[zapisnik]
Team Jesenice
21.12.201319:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald2 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
21.12.201319:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See2 : 3
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
21.12.201319:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 4
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
21.12.201319:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija1 : 5
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
21.12.201318:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje0 : 4
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
20.12.201320:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina5 : 4
[zapisnik]
HC Merano
15.12.201318:00Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch7 : 0
[zapisnik]
Hk Celje
14.12.201319:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch8 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
11.12.201319:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald2 : 1
[zapisnik]
VEU Feldkirch
08.12.201318:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
08.12.201318:00Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega5 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
08.12.201318:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 1
[zapisnik]
HC Merano
08.12.201318:00Eisstadion - Appiano - ITA1. (redni del)HC Südtirol Bank Eppan4 : 1
[zapisnik]
HC Gherdeina
08.12.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Team Jesenice2 : 3
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
08.12.201317:00Raiffeisen Arena - Caldaro - ITA1. (redni del)SV Kaltern Rothoblas4 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
07.12.201320:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina3 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
07.12.201319:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega2 : 4
[zapisnik]
EHC Zell am See
07.12.201319:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch2 : 1
[zapisnik]
HC Merano
07.12.201319:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
07.12.201319:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija5 : 0
[zapisnik]
Hk Celje
07.12.201318:50Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 2
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
06.12.201320:30Eisstadion - Appiano - ITA1. (redni del)HC Südtirol Bank Eppan1 : 3
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
01.12.201318:00Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina4 : 1
[zapisnik]
Team Jesenice
01.12.201318:00Eisstadion - Appiano - ITA1. (redni del)HC Südtirol Bank Eppan7 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
01.12.201318:00Meran Arena - Merano - ITA1. (redni del)HC Merano2 : 3
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
01.12.201318:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 8
[zapisnik]
VEU Feldkirch
01.12.201317:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Palaoro Lustenau4 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
01.12.201317:00Raiffeisen Arena - Caldaro - ITA1. (redni del)SV Kaltern Rothoblas5 : 3
[zapisnik]
EHC Zell am See
01.12.201317:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor7 : 6
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
30.11.201319:30Meran Arena - Merano - ITA1. (redni del)HC Merano2 : 3
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
30.11.201319:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See6 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
30.11.201319:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Palaoro Lustenau3 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
30.11.201319:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 3
[zapisnik]
VEU Feldkirch
30.11.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Team Jesenice4 : 3
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
30.11.201318:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 5
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
30.11.201315:35Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled0 : 9
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
27.11.201320:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega1 : 0
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
27.11.201320:30Raiffeisen Arena - Caldaro - ITA1. (redni del)SV Kaltern Rothoblas1 : 3
[zapisnik]
HC Merano
27.11.201320:20Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald3 : 2
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
27.11.201319:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Team Jesenice7 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
27.11.201319:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija3 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
27.11.201318:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav8 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
26.11.201319:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See3 : 2
[zapisnik]
HC Gherdeina
24.11.201317:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald1 : 2
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
24.11.201317:00Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch2 : 4
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
23.11.201320:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina3 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
23.11.201319:30Meran Arena - Merano - ITA1. (redni del)HC Merano1 : 5
[zapisnik]
EHC Zell am See
23.11.201319:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch6 : 3
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
23.11.201319:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Palaoro Lustenau3 : 2
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
23.11.201319:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 3
[zapisnik]
Team Jesenice
23.11.201319:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor7 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
17.11.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Team Jesenice1 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
17.11.201318:00Eisstadion - Appiano - ITA1. (redni del)HC Südtirol Bank Eppan5 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
17.11.201317:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Palaoro Lustenau5 : 2
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
17.11.201317:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija3 : 5
[zapisnik]
HC Gherdeina
17.11.201317:00Raiffeisen Arena - Caldaro - ITA1. (redni del)SV Kaltern Rothoblas8 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
16.11.201319:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega2 : 0
[zapisnik]
Team Jesenice
16.11.201319:30Eisstadion - Appiano - ITA1. (redni del)HC Südtirol Bank Eppan6 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
16.11.201319:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See11 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
16.11.201319:30Raiffeisen Arena - Caldaro - ITA1. (redni del)SV Kaltern Rothoblas7 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
16.11.201319:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch6 : 3
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
16.11.201319:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
16.11.201319:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija3 : 6
[zapisnik]
HC Merano
13.11.201320:30Meran Arena - Merano - ITA1. (redni del)HC Merano1 : 2
[zapisnik]
HC Gherdeina
13.11.201319:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
09.11.201319:45Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega1 : 3
[zapisnik]
VEU Feldkirch
09.11.201319:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald1 : 2
[zapisnik]
HC Gherdeina
09.11.201319:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Palaoro Lustenau6 : 3
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
09.11.201319:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Team Jesenice0 : 1
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
09.11.201318:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 3
[zapisnik]
EHC Zell am See
09.11.201315:35Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
08.11.201319:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija3 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
03.11.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Team Jesenice4 : 2
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
03.11.201318:00Eisstadion - Appiano - ITA1. (redni del)HC Südtirol Bank Eppan3 : 6
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
03.11.201318:00Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina1 : 0
[zapisnik]
EHC Zell am See
03.11.201318:00Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch15 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
03.11.201318:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 5
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
03.11.201317:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald7 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
03.11.201317:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 7
[zapisnik]
HC Merano
02.11.201320:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina5 : 2
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
02.11.201319:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See4 : 1
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
02.11.201319:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch7 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
02.11.201319:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald8 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
02.11.201319:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 7
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
02.11.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Team Jesenice7 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
02.11.201318:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje4 : 3
[zapisnik]
HC Merano
27.10.201318:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 4
[zapisnik]
HC Gherdeina
27.10.201318:00Meran Arena - Merano - ITA1. (redni del)HC Merano10 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
27.10.201318:00Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch2 : 3
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
27.10.201318:00Eisstadion - Appiano - ITA1. (redni del)HC Südtirol Bank Eppan4 : 5
[zapisnik]
EHC Zell am See
27.10.201317:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija4 : 2
[zapisnik]
Team Jesenice
27.10.201317:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor9 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
27.10.201317:00Raiffeisen Arena - Caldaro - ITA1. (redni del)SV Kaltern Rothoblas0 : 4
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
26.10.201319:45Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega9 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
26.10.201319:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Palaoro Lustenau7 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
26.10.201319:30Meran Arena - Merano - ITA1. (redni del)HC Merano1 : 3
[zapisnik]
VEU Feldkirch
26.10.201319:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 7
[zapisnik]
Team Jesenice
26.10.201319:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija1 : 0
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
26.10.201317:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald1 : 4
[zapisnik]
EHC Zell am See
25.10.201320:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina3 : 0
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
23.10.201318:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 7
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
20.10.201318:00Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina7 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
20.10.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Team Jesenice2 : 5
[zapisnik]
VEU Feldkirch
20.10.201318:00Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega8 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
20.10.201318:00Eisstadion - Appiano - ITA1. (redni del)HC Südtirol Bank Eppan5 : 2
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
20.10.201317:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See10 : 1
[zapisnik]
HC Merano
20.10.201317:00Raiffeisen Arena - Caldaro - ITA1. (redni del)SV Kaltern Rothoblas7 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
19.10.201320:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina9 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
19.10.201319:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega4 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
19.10.201319:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald4 : 1
[zapisnik]
HC Merano
19.10.201319:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 3
[zapisnik]
VEU Feldkirch
19.10.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Team Jesenice7 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
18.10.201320:30Raiffeisen Arena - Caldaro - ITA1. (redni del)SV Kaltern Rothoblas2 : 4
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
18.10.201319:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Palaoro Lustenau5 : 3
[zapisnik]
EHC Zell am See
12.10.201320:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina2 : 1
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
12.10.201319:30Meran Arena - Merano - ITA1. (redni del)HC Merano2 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
12.10.201319:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See5 : 1
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
12.10.201319:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Palaoro Lustenau5 : 4
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
12.10.201319:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 8
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
12.10.201318:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje4 : 6
[zapisnik]
Team Jesenice
06.10.201318:00Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega5 : 2
[zapisnik]
HC Merano
06.10.201318:00Eisstadion - Appiano - ITA1. (redni del)HC Südtirol Bank Eppan3 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
06.10.201318:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 5
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
06.10.201317:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See4 : 3
[zapisnik]
Team Jesenice
06.10.201317:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald3 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
06.10.201315:20Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 11
[zapisnik]
HC Gherdeina
05.10.201319:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald6 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
05.10.201319:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 4
[zapisnik]
EHC Zell am See
05.10.201319:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija0 : 2
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
05.10.201318:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)Team Jesenice5 : 2
[zapisnik]
HC Gherdeina
05.10.201315:20Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 7
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
04.10.201320:30Meran Arena - Merano - ITA1. (redni del)HC Merano3 : 2
[zapisnik]
SV Kaltern Rothoblas
29.09.201318:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje7 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
29.09.201318:00Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega1 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
29.09.201317:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Palaoro Lustenau4 : 1
[zapisnik]
Team Jesenice
29.09.201317:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
29.09.201317:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija3 : 1
[zapisnik]
EHC Zell am See
29.09.201317:00Raiffeisen Arena - Caldaro - ITA1. (redni del)SV Kaltern Rothoblas2 : 8
[zapisnik]
VEU Feldkirch
28.09.201320:30Pranives - Selva di Val Gardena - ITA1. (redni del)HC Gherdeina4 : 5
[zapisnik]
EHC Palaoro Lustenau
28.09.201319:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EHC Zell am See2 : 3
[zapisnik]
VEU Feldkirch
28.09.201319:30Meran Arena - Merano - ITA1. (redni del)HC Merano5 : 3
[zapisnik]
Team Jesenice
28.09.201319:30Raiffeisen Arena - Caldaro - ITA1. (redni del)SV Kaltern Rothoblas6 : 3
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
28.09.201319:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 4
[zapisnik]
HC Südtirol Bank Eppan
28.09.201318:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje1 : 3
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
28.09.201314:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 10
[zapisnik]
HC Neumarkt Riwega
27.09.201320:30Eisstadion - Appiano - ITA1. (redni del)HC Südtirol Bank Eppan4 : 2
[zapisnik]
HC Merano
21.09.201319:30Würth Arena - Egna - ITA1. (redni del)HC Neumarkt Riwega6 : 4
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
21.09.201319:30Raiffeisen Arena - Caldaro - ITA1. (redni del)SV Kaltern Rothoblas4 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
21.09.201319:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Feldkirch8 : 7
[zapisnik]
HC Gherdeina
21.09.201319:30Eisstadion - Appiano - ITA1. (redni del)HC Südtirol Bank Eppan4 : 1
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
21.09.201319:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Palaoro Lustenau2 : 4
[zapisnik]
HC Merano
21.09.201319:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 4
[zapisnik]
EHC Zell am See
21.09.201318:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje1 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav








  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled