Sezona 2013/2014, tekmovanje 2014 IIHF W.C. Div I Sk. A

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1Slovenija5400011569627,69%84,62%12
2Avstrija522001201464825,81%87,50%10
3Japonska530011141407012,50%84,00%10
4Ukrajina520012181357830,77%79,31%7
5Madžarska5110121618-26420,83%74,07%6
6Koreja5000051230-188921,43%70,37%0


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.04.201413:30Goyang Ice Rink - Goyang - KOR1. (redni del)Koreja2 - 8
[zapisnik]
Ukrajina
26.04.201409:00Goyang Ice Rink - Goyang - KOR1. (redni del)Avstrija1 - 3
[zapisnik]
Slovenija
26.04.201405:30Goyang Ice Rink - Goyang - KOR1. (redni del)Madžarska5 - 4
[zapisnik]
Japonska
24.04.201413:30Goyang Ice Rink - Goyang - KOR1. (redni del)Japonska4 - 2
[zapisnik]
Koreja
24.04.201409:00Goyang Ice Rink - Goyang - KOR1. (redni del)Madžarska4 - 5
[zapisnik]
Avstrija
24.04.201405:30Goyang Ice Rink - Goyang - KOR1. (redni del)Slovenija5 - 3
[zapisnik]
Ukrajina
23.04.201413:30Goyang Ice Rink - Goyang - KOR1. (redni del)Avstrija7 - 4
[zapisnik]
Koreja
23.04.201409:00Goyang Ice Rink - Goyang - KOR1. (redni del)Ukrajina2 - 3
[zapisnik]
Japonska
23.04.201405:30Goyang Ice Rink - Goyang - KOR1. (redni del)Slovenija2 - 0
[zapisnik]
Madžarska
21.04.201412:30Goyang Ice Rink - Goyang - KOR1. (redni del)Slovenija4 - 0
[zapisnik]
Koreja

Celoten razpored tekem >









  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled