Sezona 2014/2015, tekmovanje EBEL 14/15

LESTVICA TEKMOVANJA


1. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1EC Red Bull Salzburg442640591651125360117,92%89,27%65
2EHC Liwest Black Wings Linz4421703131551134252315,04%84,02%59
3EC VSV4422401171321191348619,80%85,86%53
4HC Orli Znojmo4421304161571322558621,15%84,21%52
5UPC Vienna Capitals442310416119117254017,91%82,79%52
6Sapa Fehervar AV19442050118141139260718,14%81,48%51
7HC Bolzano441650221119122-343011,46%78,29%44
8EC KAC441520819114137-2352416,85%82,03%42
9Moser Medical Graz 99ers441620521120132-1240817,95%84,62%41
10EC Dornbirn441720223121147-2665415,20%81,50%40
11HC TWK Innsbruck "Die Haie"441330523110134-2462113,85%84,65%37
12HDD Telemach Olimpija44124022695144-495349,45%77,72%34


2. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1EC Red Bull Salzburg106200235251010513,16%86,00%20
2EHC Liwest Black Wings Linz10700033424109116,33%93,02%17
3HC Orli Znojmo104300333231013510,71%90,91%14
4Sapa Fehervar AV191042004232219014,89%85,00%12
5UPC Vienna Capitals10200352033-131123,57%89,29%8
6EC VSV10000461129-1810710,42%86,96%6


3. (redni del)
#EkipaGPWW*TL*LGFGA±PIMPPPPKPPTS
1HC Bolzano10610123725125425,81%88,89%19
2EC KAC10700033418168527,03%91,43%17
3Moser Medical Graz 99ers105102227207959,68%94,29%16
4EC Dornbirn1041023252329114,29%84,85%13
5HC TWK Innsbruck "Die Haie"10220061529-149410,00%83,78%8
6HDD Telemach Olimpija10100091134-231066,45%63,16%2


OBRAZLOŽITEV: Ekipe so razvrščene po večjem številu točk (PTS), večjem številu točk iz medsebojnih tekem, večji pozitivni razliki oz. nižji negativni razliki med danimi in prejetimi zadetki iz medsebojnih tekem, boljši skupni razliki v zadetkih z vsemi nasprotniki ter večjem številu doseženih zadetkov proti vsem nasprotnikom.

LEGENDA: GP - število odigranih tekem (games played), W - število zmag (win), W* - število zmag po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout win), T - število izenačenih izidov (tie), L* - število porazov po podaljšku oz. izvajanju kazenskih strelov (overtime / shootout loose), L - število porazov (loose), GF - število doseženih zadetkov (goals for), GA - število prejetih zadetkov (goals against), ± - razlika v zadetkih, PIM - število kazenskih minut (penalties in minutes), PPP - odstotek, kolikokrat je ekipa izkoristila prednost igralca več (power-play percentage), PKP - odstotek, kolikokrat je ekipa ubranila številčno premoč nasprotnika (penalty-killing percentage), PTS - število točk (points)



ZADNJI REZULTATI


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.04.201519:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTfinaleUPC Vienna Capitals3 - 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
12.04.201517:45Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg5 - 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
10.04.201519:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTfinaleUPC Vienna Capitals4 - 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
07.04.201519:30Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg6 - 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
31.03.201517:45Donauparkhalle - Linz - AUTpolfinaleEHC Liwest Black Wings Linz1 - 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
29.03.201517:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTpolfinaleUPC Vienna Capitals4 - 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
29.03.201517:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTpolfinaleEC KAC2 - 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
26.03.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUTpolfinaleEHC Liwest Black Wings Linz3 - 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
26.03.201519:15Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg6 - 4
[zapisnik]
EC KAC
24.03.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTpolfinaleUPC Vienna Capitals5 - 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz

Celoten razpored tekem >









  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled