Sezona 2014/2015, tekmovanje DP Dečki U-14 14/15

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.03.201518:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOrazvrstitevHk Olimpija2 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
22.03.201512:00Dvorana Celje - Celje - SLOrazvrstitevHk Celje2 : 15
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.03.201517:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOfinaleHk Slavija Junior4 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.03.201517:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOrazvrstitevHD mladi Jesenice16 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
15.03.201512:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOrazvrstitevHk Triglav4 : 0
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.03.201511:30Dvorana Bled - Bled - SLOfinaleHk MK Bled2 : 6
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.03.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLOrazvrstitevHk Celje9 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.03.201517:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Olimpija0 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
05.03.201516:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOpolfinaleHk Slavija Junior4 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
01.03.201513:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOpolfinaleHk Triglav2 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.03.201511:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOrazvrstitevHDK Maribor3 : 13
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.03.201511:30Dvorana Bled - Bled - SLOpolfinaleHk MK Bled4 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
15.02.201516:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Olimpija5 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
15.02.201512:00Dvorana Celje - Celje - SLOčetrtfinaleHk Celje0 : 30
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.02.201511:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLOčetrtfinaleHDK Maribor1 : 10
[zapisnik]
Hk Triglav
12.02.201518:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLOčetrtfinaleHk Triglav20 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
12.02.201517:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Slavija Junior12 : 1
[zapisnik]
Hk Celje
12.02.201516:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleHD mladi Jesenice1 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.02.201518:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak10 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
01.02.201518:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
01.02.201512:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb2 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
01.02.201512:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav15 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost
01.02.201511:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled26 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
01.02.201511:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice17 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
29.01.201518:15Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 15
[zapisnik]
Hk Triglav
25.01.201517:00Trg republike - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
25.01.201515:45Šalata - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost3 : 1
[zapisnik]
KHL Zagreb
25.01.201514:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 16
[zapisnik]
Hk Triglav
25.01.201512:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak1 : 10
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
25.01.201512:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 7
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
18.01.201517:00Trg republike - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior9 : 6
[zapisnik]
KHL Medveščak
18.01.201516:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
18.01.201514:45Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost18 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
18.01.201512:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb3 : 9
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
18.01.201511:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled22 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
14.01.201514:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
11.01.201517:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 12
[zapisnik]
Hk Triglav
11.01.201513:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
11.01.201512:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak2 : 22
[zapisnik]
Hk MK Bled
11.01.201512:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost
11.01.201511:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 10
[zapisnik]
KHL Zagreb
04.01.201516:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav18 : 4
[zapisnik]
KHL Medveščak
04.01.201512:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb4 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
04.01.201511:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 18
[zapisnik]
Hk Olimpija
04.01.201511:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
04.01.2015 Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost0 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
28.12.201412:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak1 : 5
[zapisnik]
KHL Mladost
28.12.201412:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb6 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
28.12.201412:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje12 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
28.12.201411:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice6 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
21.12.201417:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost3 : 6
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
21.12.201414:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor0 : 5
[zapisnik]
KHL Medveščak
21.12.201413:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 0
[zapisnik]
Hk Celje
21.12.201412:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb2 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled
21.12.201412:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
14.12.201417:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior7 : 1
[zapisnik]
KHL Mladost
14.12.201417:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje4 : 8
[zapisnik]
KHL Zagreb
14.12.201412:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak1 : 10
[zapisnik]
Hk Olimpija
14.12.201412:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled14 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
14.12.201411:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice23 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
07.12.201418:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 4
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
07.12.201417:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost1 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled
07.12.201413:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb2 : 11
[zapisnik]
Hk Triglav
07.12.201412:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje7 : 6
[zapisnik]
KHL Medveščak
07.12.201411:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 11
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
30.11.201417:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost6 : 7
[zapisnik]
Hk Triglav
30.11.201414:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija0 : 6
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
30.11.201412:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak3 : 11
[zapisnik]
KHL Zagreb
30.11.201412:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 10
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
30.11.201411:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 18
[zapisnik]
Hk MK Bled
25.11.201415:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak5 : 11
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
23.11.201414:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
23.11.201414:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
23.11.201412:30Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb6 : 2
[zapisnik]
KHL Mladost
23.11.201411:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice7 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
22.11.201414:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav18 : 5
[zapisnik]
HDK Maribor
19.11.201416:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
17.11.201419:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 15
[zapisnik]
Hk MK Bled
16.11.201414:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 4
[zapisnik]
KHL Mladost
16.11.201412:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice12 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
16.11.201409:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija5 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
09.11.201417:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav21 : 9
[zapisnik]
Hk Celje
09.11.201415:00Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost0 : 6
[zapisnik]
Hk Olimpija
09.11.201413:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled16 : 2
[zapisnik]
KHL Medveščak
09.11.201412:30Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb4 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
09.11.201410:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice2 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
02.11.201417:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior8 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
02.11.201412:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 4
[zapisnik]
KHL Mladost
02.11.201410:30Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice6 : 7
[zapisnik]
Hk MK Bled
27.10.201413:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
26.10.201414:45Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost5 : 7
[zapisnik]
KHL Medveščak
26.10.201413:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled6 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
26.10.201411:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 9
[zapisnik]
Hk Celje
26.10.201409:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija11 : 6
[zapisnik]
KHL Zagreb
19.10.201413:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior5 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
19.10.201412:15Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled12 : 4
[zapisnik]
KHL Zagreb
19.10.201411:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice14 : 3
[zapisnik]
KHL Mladost
12.10.201416:45Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Mladost1 : 8
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
12.10.201412:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Zagreb11 : 6
[zapisnik]
Hk Celje
12.10.201412:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
12.10.201411:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija15 : 3
[zapisnik]
KHL Medveščak
12.10.201411:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 16
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
05.10.201412:45Velesajam - Zagreb - CRO1. (redni del)KHL Medveščak7 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
05.10.201412:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav12 : 2
[zapisnik]
KHL Zagreb
05.10.201412:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior11 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
05.10.201412:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled11 : 1
[zapisnik]
KHL Mladost
05.10.201410:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 4
[zapisnik]
Hk Olimpija
27.09.201417:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija11 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled