Sezona 2014/2015, tekmovanje INL - Inter Nacional League 2014/15

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.04.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUTfinaleEHC Alge Elastic Lustenau3 : 2
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
06.04.201519:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUTfinaleVEU Lorenz Lift Feldkirch2 : 4
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
04.04.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUTfinaleEHC Alge Elastic Lustenau3 : 2
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.03.201518:00Vorarlberghalle - Feldkirch - AUTpolfinaleVEU Lorenz Lift Feldkirch2 : 1
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
29.03.201517:30Eishalle - Zell am See - AUTpolfinaleEK Zell am See5 : 6
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
27.03.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUTpolfinaleEHC Alge Elastic Lustenau3 : 4
[zapisnik]
EK Zell am See
27.03.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHDD Sij-Acroni Jesenice2 : 6
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
24.03.201519:30Eishalle - Zell am See - AUTpolfinaleEK Zell am See3 : 4
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
24.03.201519:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUTpolfinaleVEU Lorenz Lift Feldkirch5 : 3
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
21.03.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUTpolfinaleEHC Alge Elastic Lustenau6 : 3
[zapisnik]
EK Zell am See
21.03.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHDD Sij-Acroni Jesenice4 : 0
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.03.201519:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Playboy Slavija1 : 2
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
08.03.201518:00Sportpark - Kitzbühel - AUTčetrtfinaleEC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel2 : 8
[zapisnik]
EK Zell am See
08.03.201517:30Messestadion - Dornbirn - AUTčetrtfinaleEHC Bregenzerwald0 : 3
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
08.03.201517:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUTčetrtfinaleHC Steelers Kapfenberg3 : 6
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
06.03.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUTčetrtfinaleEHC Alge Elastic Lustenau2 : 1
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
06.03.201519:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUTčetrtfinaleVEU Lorenz Lift Feldkirch4 : 2
[zapisnik]
HC Steelers Kapfenberg
06.03.201519:30Eishalle - Zell am See - AUTčetrtfinaleEK Zell am See2 : 1
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
06.03.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleHDD Sij-Acroni Jesenice4 : 3
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
04.03.201519:30Messestadion - Dornbirn - AUTčetrtfinaleEHC Bregenzerwald1 : 2
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
04.03.201519:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLOčetrtfinaleHk Playboy Slavija2 : 5
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
04.03.201519:30Sportpark - Kitzbühel - AUTčetrtfinaleEC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel4 : 5
[zapisnik]
EK Zell am See
03.03.201519:30Sportzentrum - Kapfenberg - AUTčetrtfinaleHC Steelers Kapfenberg2 : 5
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
28.02.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUTčetrtfinaleEHC Alge Elastic Lustenau3 : 0
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
28.02.201519:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUTčetrtfinaleVEU Lorenz Lift Feldkirch5 : 3
[zapisnik]
HC Steelers Kapfenberg
28.02.201519:30Eishalle - Zell am See - AUTčetrtfinaleEK Zell am See6 : 4
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
28.02.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleHDD Sij-Acroni Jesenice2 : 1
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.02.201519:30Messestadion - Dornbirn - AUT2. (redni del)EHC Bregenzerwald2 : 5
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
21.02.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUT2. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau3 : 4
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.02.201519:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO3. (redni del)Hk Triglav0 : 3
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
21.02.201519:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT3. (redni del)HC Steelers Kapfenberg13 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
21.02.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLO3. (redni del)Hk Celje1 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.02.201519:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT2. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch6 : 1
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.02.201519:30Sportpark - Kitzbühel - AUT3. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel6 : 2
[zapisnik]
HC Steelers Kapfenberg
14.02.201519:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO3. (redni del)Hk Playboy Slavija6 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
14.02.201518:55Dvorana Bled - Bled - SLO3. (redni del)Hk MK Bled3 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.02.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)HDD Sij-Acroni Jesenice5 : 3
[zapisnik]
EK Zell am See
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.02.201518:30Dvorana Celje - Celje - SLO3. (redni del)Hk Celje6 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.02.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)HDD Sij-Acroni Jesenice2 : 3
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.02.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLO3. (redni del)Hk Celje5 : 3
[zapisnik]
HC Steelers Kapfenberg
08.02.201518:00Dvorana Bled - Bled - SLO3. (redni del)Hk MK Bled3 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.02.201517:30Messestadion - Dornbirn - AUT2. (redni del)EHC Bregenzerwald2 : 1
[zapisnik]
EK Zell am See
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
08.02.201517:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO3. (redni del)Hk Playboy Slavija3 : 1
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.02.201519:30Eishalle - Zell am See - AUT2. (redni del)EK Zell am See5 : 2
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.02.201519:30Sportpark - Kitzbühel - AUT3. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel6 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.02.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)HDD Sij-Acroni Jesenice6 : 3
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.02.201518:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT3. (redni del)HC Steelers Kapfenberg8 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
31.01.201519:30Eishalle - Zell am See - AUT2. (redni del)EK Zell am See2 : 1
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
31.01.201519:30Messestadion - Dornbirn - AUT2. (redni del)EHC Bregenzerwald5 : 0
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
31.01.201519:30Sportpark - Kitzbühel - AUT3. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel8 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
31.01.201519:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO3. (redni del)Hk Triglav2 : 5
[zapisnik]
HC Steelers Kapfenberg
31.01.201518:55Dvorana Bled - Bled - SLO3. (redni del)Hk MK Bled4 : 3
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.01.201518:00Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT2. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch3 : 1
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
25.01.201517:30Rheinhalle - Lustenau - AUT2. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau8 : 5
[zapisnik]
EK Zell am See
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
25.01.201517:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO3. (redni del)Hk Playboy Slavija2 : 6
[zapisnik]
Hk Celje
25.01.201517:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO3. (redni del)Hk Triglav5 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
25.01.201517:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT3. (redni del)HC Steelers Kapfenberg4 : 3
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.01.201519:30Eishalle - Zell am See - AUT2. (redni del)EK Zell am See4 : 3
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
24.01.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUT2. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau6 : 3
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.01.201519:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO3. (redni del)Hk Triglav2 : 3
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
24.01.201518:55Dvorana Bled - Bled - SLO3. (redni del)Hk MK Bled1 : 5
[zapisnik]
HC Steelers Kapfenberg
24.01.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLO3. (redni del)Hk Celje4 : 5
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
17.01.201519:30Sportpark - Kitzbühel - AUT3. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel3 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.01.201519:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT2. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch4 : 0
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.01.201519:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO3. (redni del)Hk Playboy Slavija6 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
17.01.201519:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT3. (redni del)HC Steelers Kapfenberg8 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.01.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO2. (redni del)HDD Sij-Acroni Jesenice6 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.01.201518:55Dvorana Bled - Bled - SLO3. (redni del)Hk MK Bled2 : 5
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
11.01.201518:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO3. (redni del)Hk Triglav6 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.01.201518:00Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT2. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch3 : 4
[zapisnik]
EK Zell am See
11.01.201517:30Rheinhalle - Lustenau - AUT2. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau3 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.01.201517:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO3. (redni del)Hk Playboy Slavija2 : 0
[zapisnik]
HC Steelers Kapfenberg
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
10.01.201519:30Eishalle - Zell am See - AUT2. (redni del)EK Zell am See4 : 3
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
10.01.201519:30Messestadion - Dornbirn - AUT2. (redni del)EHC Bregenzerwald4 : 1
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
10.01.201519:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT3. (redni del)HC Steelers Kapfenberg9 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
10.01.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLO3. (redni del)Hk Celje5 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
09.01.2015 Sportpark - Kitzbühel - AUT3. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel5 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.01.201519:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija4 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
03.01.201519:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See1 : 3
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
03.01.201519:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel1 : 3
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
03.01.201519:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald5 : 0
[zapisnik]
HC Steelers Kapfenberg
03.01.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau10 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
02.01.201519:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald5 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
02.01.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau5 : 2
[zapisnik]
HC Steelers Kapfenberg
30.12.201419:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See7 : 6
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
30.12.201419:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel3 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
30.12.201419:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija4 : 6
[zapisnik]
Hk MK Bled
27.12.201419:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See6 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
27.12.201419:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald4 : 2
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
27.12.201419:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch3 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
27.12.201419:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav6 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
27.12.201419:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)HC Steelers Kapfenberg1 : 9
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
20.12.201419:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch5 : 4
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
20.12.201419:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel2 : 6
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
20.12.201419:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija2 : 6
[zapisnik]
EK Zell am See
20.12.201418:55Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 6
[zapisnik]
HC Steelers Kapfenberg
20.12.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij-Acroni Jesenice4 : 0
[zapisnik]
Hk Triglav
13.12.201419:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel5 : 3
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
13.12.201419:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald4 : 5
[zapisnik]
EK Zell am See
13.12.201419:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau3 : 1
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
13.12.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij-Acroni Jesenice10 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
13.12.201418:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 6
[zapisnik]
HC Steelers Kapfenberg
07.12.201418:55Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled0 : 4
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
07.12.201418:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 4
[zapisnik]
EK Zell am See
07.12.201418:00Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch11 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
07.12.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij-Acroni Jesenice5 : 6
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
07.12.201416:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)HC Steelers Kapfenberg6 : 5
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
06.12.201419:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See1 : 0
[zapisnik]
HC Steelers Kapfenberg
06.12.201419:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch4 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
06.12.201419:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel8 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
06.12.201418:55Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 9
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
06.12.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij-Acroni Jesenice2 : 5
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
02.12.201419:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 3
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
29.11.201419:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch4 : 0
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
29.11.201419:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald2 : 0
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
29.11.201419:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija2 : 6
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
29.11.201419:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)HC Steelers Kapfenberg9 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
29.11.201418:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje6 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
23.11.201419:25Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled0 : 11
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
22.11.201419:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau1 : 5
[zapisnik]
EK Zell am See
22.11.201419:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav7 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
22.11.201419:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)HC Steelers Kapfenberg7 : 2
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
22.11.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij-Acroni Jesenice2 : 1
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
18.11.201419:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See5 : 7
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
16.11.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij-Acroni Jesenice8 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
16.11.201418:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 4
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
16.11.201417:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija1 : 2
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
15.11.201419:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See6 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
15.11.201419:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel8 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
15.11.201419:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch4 : 1
[zapisnik]
HC Steelers Kapfenberg
15.11.201419:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 5
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
15.11.201419:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija3 : 5
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
09.11.201416:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje6 : 3
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
08.11.201419:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See5 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
08.11.201419:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau0 : 1
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
08.11.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij-Acroni Jesenice2 : 1
[zapisnik]
HC Steelers Kapfenberg
05.11.201418:55Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 19
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
02.11.201418:55Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
02.11.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij-Acroni Jesenice4 : 3
[zapisnik]
EK Zell am See
02.11.201417:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald7 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
02.11.201417:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau4 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
02.11.201417:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)HC Steelers Kapfenberg4 : 5
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
01.11.201419:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel4 : 2
[zapisnik]
HC Steelers Kapfenberg
01.11.201419:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald4 : 1
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
01.11.201419:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau8 : 4
[zapisnik]
Hk Triglav
01.11.201418:55Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 2
[zapisnik]
EK Zell am See
01.11.201418:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje4 : 5
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
25.10.201419:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See5 : 1
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
25.10.201419:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch2 : 3
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
25.10.201419:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 2
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
25.10.201419:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)HC Steelers Kapfenberg5 : 4
[zapisnik]
Hk Celje
25.10.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij-Acroni Jesenice7 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
19.10.201418:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 4
[zapisnik]
HC Steelers Kapfenberg
19.10.201418:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 4
[zapisnik]
EK Zell am See
19.10.201418:00Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch4 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
19.10.201417:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald1 : 0
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
19.10.201417:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija4 : 1
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
18.10.201419:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See3 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
18.10.201419:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel0 : 3
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
18.10.201419:30Eisarena Alberschwende - Bregenz - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald7 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
18.10.201419:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau2 : 1
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
18.10.201418:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje4 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
11.10.201419:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch5 : 0
[zapisnik]
EK Zell am See
11.10.201419:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau7 : 2
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
11.10.201419:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav0 : 4
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
11.10.201419:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija3 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
11.10.201419:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)HC Steelers Kapfenberg11 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
05.10.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij-Acroni Jesenice6 : 1
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
05.10.201418:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 5
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
05.10.201417:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija3 : 4
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
05.10.201417:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)HC Steelers Kapfenberg3 : 7
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
05.10.201415:40Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
04.10.201419:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel3 : 5
[zapisnik]
EK Zell am See
04.10.201419:25Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
04.10.201419:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 5
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
04.10.201419:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)HC Steelers Kapfenberg3 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
04.10.201418:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje1 : 3
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
27.09.201420:25Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 10
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
27.09.201419:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald2 : 1
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
27.09.201419:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See4 : 3
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
27.09.201419:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija1 : 3
[zapisnik]
HC Steelers Kapfenberg
27.09.201418:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 10
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
20.09.201419:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel4 : 3
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
20.09.201419:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch3 : 2
[zapisnik]
HDD Sij-Acroni Jesenice
20.09.201419:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau8 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
20.09.201419:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
20.09.201419:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)HC Steelers Kapfenberg0 : 2
[zapisnik]
EK Zell am See








  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled