Sezona 2014/2015, tekmovanje EBJL U18 14/15

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.04.201512:00Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg5 : 1
[zapisnik]
EC KAC
28.03.201516:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTfinaleEC KAC1 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
25.03.201516:00Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg2 : 5
[zapisnik]
EC KAC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.03.201519:40Klenk Dome - St. Pölten - AUTpolfinaleLA Stars3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
18.03.201518:35Tüskecsarnok - Budimpešta - HUNpolfinaleMAC Budimpešta0 : 3
[zapisnik]
EC KAC
14.03.201518:00Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg5 : 3
[zapisnik]
LA Stars
14.03.201517:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTpolfinaleEC KAC6 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.03.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLOčetrtfinaleHk Celje5 : 8
[zapisnik]
MAC Budimpešta
11.03.201516:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNčetrtfinaleSapa Fehervar AV194 : 6
[zapisnik]
LA Stars
07.03.201519:40Klenk Dome - St. Pölten - AUTčetrtfinaleLA Stars5 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
07.03.201517:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUNčetrtfinaleMAC Budimpešta7 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
07.03.201517:10Jegpalota - Budimpešta - HUNčetrtfinaleVasas SC2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
07.03.201515:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUTčetrtfinaleEC VSV3 : 7
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
04.03.201519:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNčetrtfinaleSapa Fehervar AV193 : 2
[zapisnik]
LA Stars
04.03.201518:30Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg3 : 1
[zapisnik]
EC VSV
04.03.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLOčetrtfinaleHk Celje7 : 5
[zapisnik]
MAC Budimpešta
04.03.201516:45Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTčetrtfinaleEC KAC4 : 2
[zapisnik]
Vasas SC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
04.03.2015 Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled0 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
01.03.201518:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta3 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
01.03.201517:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 1
[zapisnik]
Vasas SC
01.03.2015 Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled5 : 0
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
28.02.201515:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 0
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
28.02.201514:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC6 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
28.02.201512:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 8
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
25.02.201518:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
25.02.201513:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice4 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
22.02.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice6 : 3
[zapisnik]
EC VSV
22.02.201514:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV197 : 8
[zapisnik]
LA Stars
22.02.201514:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 5
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
22.02.201513:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 8
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
22.02.201512:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 9
[zapisnik]
Hk Celje
21.02.201517:45Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC6 : 4
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
21.02.201517:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 3
[zapisnik]
Hk Celje
21.02.201516:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC2 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
21.02.201515:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta6 : 3
[zapisnik]
LA Stars
19.02.201518:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC2 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
18.02.201519:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 9
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
17.02.201518:35Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
15.02.201518:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 5
[zapisnik]
Vasas SC
15.02.201513:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz3 : 4
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
15.02.201513:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek4 : 6
[zapisnik]
LA Stars
14.02.201518:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek4 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
14.02.201516:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC7 : 6
[zapisnik]
LA Stars
14.02.201514:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 5
[zapisnik]
MAC Budimpešta
13.02.201516:55Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
12.02.2015 Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje0 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
11.02.201516:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
01.02.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice0 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
01.02.201517:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 8
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
01.02.201517:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 6
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
01.02.201516:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 2
[zapisnik]
EC KAC
01.02.201515:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 7
[zapisnik]
LA Stars
31.01.201518:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
30.01.201519:10Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz2 : 8
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
27.01.201518:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje9 : 5
[zapisnik]
Hk MK Bled
25.01.201519:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
25.01.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 5
[zapisnik]
Hk Triglav
25.01.201514:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
25.01.201514:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior0 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
25.01.201513:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 3
[zapisnik]
LA Stars
25.01.201512:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje3 : 15
[zapisnik]
Vasas SC
24.01.201519:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 3
[zapisnik]
EC VSV
24.01.201516:25Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars6 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
24.01.201515:45Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek3 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
22.01.201518:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
21.01.201518:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 5
[zapisnik]
Hk Olimpija
21.01.201516:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
18.01.201513:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 5
[zapisnik]
MAC Budimpešta
18.01.201513:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo8 : 2
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
18.01.201511:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
17.01.201517:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje1 : 5
[zapisnik]
MAC Budimpešta
17.01.201517:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 0
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
17.01.201516:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 4
[zapisnik]
Hk MK Bled
17.01.201515:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 2
[zapisnik]
EC VSV
17.01.201515:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior1 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
17.01.201513:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice10 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
17.01.201512:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 4
[zapisnik]
LA Stars
14.01.201518:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled0 : 5
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
14.01.201516:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 6
[zapisnik]
Hk Celje
14.01.201516:30Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 1
[zapisnik]
Hk Olimpija
11.01.201513:45Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 6
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
11.01.201512:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje4 : 5
[zapisnik]
EC KAC
11.01.201512:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 6
[zapisnik]
LA Stars
11.01.201511:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz2 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
10.01.201516:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 1
[zapisnik]
EC VSV
10.01.201515:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 4
[zapisnik]
LA Stars
10.01.201514:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
10.01.201512:55Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz1 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
08.01.201514:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
06.01.201518:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
06.01.201516:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice4 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
05.01.201514:55Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
04.01.201517:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 6
[zapisnik]
Vasas SC
04.01.201515:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta6 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
04.01.201513:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
04.01.201512:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje8 : 3
[zapisnik]
EC VSV
04.01.201511:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz0 : 4
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
03.01.201517:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 5
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
03.01.201514:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC8 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
28.12.201416:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija1 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
28.12.201413:05Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled4 : 6
[zapisnik]
Hk Triglav
28.12.201410:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
27.12.201416:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
27.12.201410:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek2 : 7
[zapisnik]
Hk Celje
15.12.201418:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
14.12.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
14.12.201412:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje9 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
13.12.201419:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars5 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
13.12.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
13.12.201416:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV7 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
13.12.201413:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz3 : 5
[zapisnik]
Vasas SC
11.12.201417:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior0 : 7
[zapisnik]
Hk Celje
10.12.201418:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
07.12.201418:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled1 : 7
[zapisnik]
EC VSV
07.12.201418:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 0
[zapisnik]
EC KAC
07.12.201415:10Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars5 : 4
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
07.12.201414:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg7 : 5
[zapisnik]
Vasas SC
07.12.201413:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta3 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
07.12.201413:15Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice4 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
06.12.201416:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 3
[zapisnik]
EC KAC
06.12.201415:45Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek5 : 3
[zapisnik]
Hk Olimpija
06.12.201412:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
04.12.201418:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC3 : 0
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
04.12.201416:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 15
[zapisnik]
Hk Celje
30.11.201418:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje9 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
30.11.201415:10Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars3 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
30.11.201414:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV1910 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
30.11.201411:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz5 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
29.11.201418:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 5
[zapisnik]
Vasas SC
29.11.201417:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg9 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
29.11.201417:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
29.11.201417:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 1
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
29.11.201416:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz2 : 6
[zapisnik]
EC KAC
29.11.201414:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 1
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
23.11.201415:10Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars6 : 5
[zapisnik]
Vasas SC
23.11.201414:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
23.11.201412:20Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 0
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
22.11.201418:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC5 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
22.11.201418:30Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior4 : 7
[zapisnik]
EC KAC
22.11.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
22.11.201412:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 4
[zapisnik]
LA Stars
16.11.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals6 : 2
[zapisnik]
EC VSV
16.11.201417:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek2 : 4
[zapisnik]
MAC Budimpešta
16.11.201414:20Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
16.11.201414:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
16.11.201413:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 2
[zapisnik]
Hk MK Bled
15.11.201417:50Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
15.11.201415:45Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek7 : 3
[zapisnik]
Vasas SC
15.11.201412:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo7 : 1
[zapisnik]
EC VSV
02.11.201415:25Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars5 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
02.11.201414:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV199 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
02.11.201413:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo6 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
02.11.201412:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC8 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
01.11.201417:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV1911 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
01.11.201416:45Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 5
[zapisnik]
Vasas SC
01.11.201415:35Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta8 : 0
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
01.11.201413:45Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
01.11.201410:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 0
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
31.10.201417:45Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
28.10.201417:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav3 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
26.10.201416:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
26.10.201416:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 2
[zapisnik]
EC KAC
26.10.201415:25Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars5 : 1
[zapisnik]
EC VSV
26.10.201415:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
26.10.201413:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
25.10.201417:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 3
[zapisnik]
LA Stars
25.10.201415:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC2 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
25.10.201415:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo6 : 0
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
19.10.201414:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC9 : 1
[zapisnik]
Hk MK Bled
19.10.201414:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav5 : 2
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
19.10.201414:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
18.10.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice4 : 5
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
18.10.201417:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
18.10.201415:00Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 6
[zapisnik]
LA Stars
18.10.201413:45Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 3
[zapisnik]
Vasas SC
18.10.201412:55Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz5 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
18.10.201412:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje2 : 8
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
15.10.201415:35Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled0 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
12.10.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 5
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
12.10.201416:10Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC2 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
12.10.201414:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 4
[zapisnik]
EC VSV
12.10.201413:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 1
[zapisnik]
Hk Triglav
11.10.201419:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC3 : 5
[zapisnik]
EC VSV
11.10.201415:45Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek6 : 7
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
11.10.201413:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija4 : 2
[zapisnik]
Hk Celje
11.10.201413:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg1 : 2
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
11.10.201413:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
08.10.201417:45Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav4 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
05.10.201416:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars2 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
05.10.201413:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz1 : 6
[zapisnik]
EC VSV
05.10.201413:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice3 : 5
[zapisnik]
Vasas SC
05.10.201412:45Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg0 : 6
[zapisnik]
MAC Budimpešta
04.10.201419:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars2 : 4
[zapisnik]
EC KAC
04.10.201417:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
04.10.201415:25Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz2 : 4
[zapisnik]
MAC Budimpešta
04.10.201415:00Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav2 : 7
[zapisnik]
Vasas SC
02.10.201418:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje11 : 2
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
01.10.201416:45Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice5 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
28.09.201417:15Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior2 : 8
[zapisnik]
Hk Triglav
28.09.201414:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
28.09.201413:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 10
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
28.09.201412:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 4
[zapisnik]
LA Stars
28.09.201410:55Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV7 : 6
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
27.09.201418:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice2 : 7
[zapisnik]
LA Stars
27.09.201416:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
27.09.201415:55Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
27.09.201415:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
27.09.201413:30Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled3 : 6
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
25.09.201417:45Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior3 : 2
[zapisnik]
Hk Olimpija
23.09.201418:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje5 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
21.09.201415:40Dvorana Bled - Bled - SLO1. (redni del)Hk MK Bled2 : 3
[zapisnik]
Hk Slavija Junior
21.09.201414:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC4 : 5
[zapisnik]
EC KAC
21.09.201414:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 2
[zapisnik]
Hk Triglav
21.09.201413:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 5
[zapisnik]
Hk Celje
21.09.201413:25Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 0
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
21.09.201413:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HD mladi Jesenice2 : 3
[zapisnik]
MAC Budimpešta
20.09.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals0 : 4
[zapisnik]
JSE Miskolci Jegesmedvek
20.09.201414:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 1
[zapisnik]
EC KAC
20.09.201414:15Dvorana Zlato polje - Kranj- SLO1. (redni del)Hk Triglav1 : 0
[zapisnik]
MAC Budimpešta
16.09.201418:30Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk Celje1 : 3
[zapisnik]
Hk MK Bled
14.09.201414:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija7 : 0
[zapisnik]
Hk MK Bled
14.09.201414:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek3 : 1
[zapisnik]
EC VSV
14.09.201413:45Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz9 : 5
[zapisnik]
LA Stars
14.09.201413:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Slavija Junior6 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
13.09.201418:55Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars2 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
13.09.201418:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija3 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
13.09.201417:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta1 : 3
[zapisnik]
EC VSV
13.09.201417:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 3
[zapisnik]
Hk Triglav
13.09.201417:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
10.09.201418:00Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Olimpija2 : 3
[zapisnik]
HD mladi Jesenice
07.09.201419:10Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)LA Stars6 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
07.09.201417:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas SC5 : 0
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
07.09.201414:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek5 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
07.09.201412:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta3 : 4
[zapisnik]
EC KAC
06.09.201417:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)JSE Miskolci Jegesmedvek1 : 5
[zapisnik]
EC KAC
06.09.201415:45Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta3 : 4
[zapisnik]
Vasas SC
06.09.201414:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg7 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
06.09.201412:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled