Sezona 2015/2016, tekmovanje EBEL 15/16

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.04.201619:40Hostan Arena - Znojmo - CZEfinaleHC Orli Znojmo3 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
10.04.201614:45Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg4 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
08.04.201619:40Hostan Arena - Znojmo - CZEfinaleHC Orli Znojmo2 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
05.04.201619:40Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg3 : 7
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
03.04.201614:45Hostan Arena - Znojmo - CZEfinaleHC Orli Znojmo5 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
01.04.201619:40Volksgarten - Salzburg - AUTfinaleEC Red Bull Salzburg4 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.03.201619:15Donauparkhalle - Linz - AUTpolfinaleEHC Liwest Black Wings Linz2 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
24.03.201619:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUTpolfinaleEC VSV1 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
22.03.201619:15Hostan Arena - Znojmo - CZEpolfinaleHC Orli Znojmo4 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
22.03.201619:15Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg2 : 1
[zapisnik]
EC VSV
20.03.201620:15Donauparkhalle - Linz - AUTpolfinaleEHC Liwest Black Wings Linz7 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
20.03.201620:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUTpolfinaleEC VSV1 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
18.03.201619:40Hostan Arena - Znojmo - CZEpolfinaleHC Orli Znojmo3 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
18.03.201619:40Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg3 : 4
[zapisnik]
EC VSV
15.03.201619:40Donauparkhalle - Linz - AUTpolfinaleEHC Liwest Black Wings Linz0 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
15.03.201619:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUTpolfinaleEC VSV2 : 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
13.03.201617:40Hostan Arena - Znojmo - CZEpolfinaleHC Orli Znojmo3 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
13.03.201617:40Volksgarten - Salzburg - AUTpolfinaleEC Red Bull Salzburg2 : 1
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
11.03.201619:15Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg5 : 2
[zapisnik]
EC KAC
08.03.201619:40Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleEHC Liwest Black Wings Linz3 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
08.03.201619:40Messestadion - Dornbirn - AUTčetrtfinaleEC Dornbirn2 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
08.03.201619:40Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTčetrtfinaleEC KAC2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
06.03.201617:40Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleUPC Vienna Capitals2 : 3
[zapisnik]
EC VSV
06.03.201617:40Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg3 : 4
[zapisnik]
EC KAC
06.03.201617:30Palaonda - Bolzano - ITAčetrtfinaleHC Bolzano4 : 6
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
06.03.201617:30Hostan Arena - Znojmo - CZEčetrtfinaleHC Orli Znojmo5 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
04.03.201619:15Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleEHC Liwest Black Wings Linz2 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
04.03.201619:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUTčetrtfinaleEC VSV3 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
04.03.201619:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTčetrtfinaleEC KAC4 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
04.03.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUTčetrtfinaleEC Dornbirn2 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
01.03.201619:45Palaonda - Bolzano - ITAčetrtfinaleHC Bolzano5 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
01.03.201619:40Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleUPC Vienna Capitals2 : 1
[zapisnik]
EC VSV
01.03.201619:15Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg3 : 6
[zapisnik]
EC KAC
01.03.201618:30Hostan Arena - Znojmo - CZEčetrtfinaleHC Orli Znojmo3 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
28.02.201617:40Donauparkhalle - Linz - AUTčetrtfinaleEHC Liwest Black Wings Linz4 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
28.02.201617:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUTčetrtfinaleEC VSV4 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
28.02.201617:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTčetrtfinaleEC KAC2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
28.02.201617:30Messestadion - Dornbirn - AUTčetrtfinaleEC Dornbirn5 : 0
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
26.02.201619:45Palaonda - Bolzano - ITAčetrtfinaleHC Bolzano3 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
26.02.201619:40Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleUPC Vienna Capitals2 : 3
[zapisnik]
EC VSV
26.02.201619:15Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg4 : 1
[zapisnik]
EC KAC
26.02.201618:30Hostan Arena - Znojmo - CZEčetrtfinaleHC Orli Znojmo1 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.02.201617:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN3. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
21.02.201617:40Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC7 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
21.02.201617:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT3. (redni del)EC VSV4 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
21.02.201617:40Hostan Arena - Znojmo - CZE2. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
21.02.201617:40Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
21.02.201617:40Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg1 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.02.201619:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)Moser Medical Graz 99ers2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
19.02.201619:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck4 : 3
[zapisnik]
EC KAC
19.02.201619:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)EC VSV5 : 0
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.02.201619:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
19.02.201619:15Palaonda - Bolzano - ITA2. (redni del)HC Bolzano5 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
19.02.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUT2. (redni del)EC Dornbirn1 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Telemach Olimpija0 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
16.02.201619:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN3. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 5
[zapisnik]
EC KAC
16.02.201619:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)Moser Medical Graz 99ers1 : 4
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
16.02.201619:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals5 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
16.02.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUT2. (redni del)EC Dornbirn4 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
16.02.201618:30Hostan Arena - Znojmo - CZE2. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.02.201617:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck0 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
07.02.201617:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC7 : 3
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
07.02.201617:30Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz3 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
07.02.201617:30Palaonda - Bolzano - ITA2. (redni del)HC Bolzano5 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
07.02.201617:30Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.02.201619:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN3. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
05.02.201619:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)Moser Medical Graz 99ers1 : 0
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
05.02.201619:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT3. (redni del)EC VSV2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.02.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUT2. (redni del)EC Dornbirn3 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
05.02.201619:15Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
05.02.201618:30Hostan Arena - Znojmo - CZE2. (redni del)HC Orli Znojmo6 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.02.201619:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck3 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
02.02.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
02.02.201619:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC1 : 5
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
02.02.201619:15Palaonda - Bolzano - ITA2. (redni del)HC Bolzano3 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
02.02.201619:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 5
[zapisnik]
EC Dornbirn
02.02.201619:15Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz2 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
31.01.201617:40Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)Moser Medical Graz 99ers4 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
31.01.201617:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
31.01.201617:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN3. (redni del)Sapa Fehervar AV191 : 3
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
31.01.201617:30Messestadion - Dornbirn - AUT2. (redni del)EC Dornbirn2 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
31.01.201617:30Hostan Arena - Znojmo - CZE2. (redni del)HC Orli Znojmo7 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
31.01.201616:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals5 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano
29.01.201619:45Palaonda - Bolzano - ITA2. (redni del)HC Bolzano3 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.01.201619:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck8 : 3
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
29.01.201619:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC6 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
29.01.201619:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT3. (redni del)EC VSV3 : 2
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
29.01.201619:15Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz5 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
29.01.201619:15Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg0 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.01.201619:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT3. (redni del)EC VSV4 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
26.01.201619:15Volksgarten - Salzburg - AUT2. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 5
[zapisnik]
EC Dornbirn
24.01.201618:30Palaonda - Bolzano - ITA2. (redni del)HC Bolzano4 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.01.201617:40Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT3. (redni del)HC TWK Innsbruck0 : 3
[zapisnik]
EC VSV
24.01.201617:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Telemach Olimpija0 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.01.201617:30Messestadion - Dornbirn - AUT2. (redni del)EC Dornbirn3 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.01.201616:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT3. (redni del)Moser Medical Graz 99ers1 : 8
[zapisnik]
EC KAC
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
24.01.201616:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT2. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.01.201619:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN3. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 2
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
22.01.201619:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT3. (redni del)EC KAC0 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
22.01.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO3. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 1
[zapisnik]
EC VSV
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.01.201619:15Donauparkhalle - Linz - AUT2. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz1 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
22.01.201618:30Hostan Arena - Znojmo - CZE2. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
17.01.201617:40Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 0
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
17.01.201617:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 3
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
17.01.201617:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers4 : 2
[zapisnik]
EC KAC
17.01.201617:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
17.01.201617:30Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
17.01.201617:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck5 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
15.01.201619:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers1 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
15.01.201619:15Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo6 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
15.01.201619:15Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano4 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
15.01.201619:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
15.01.201619:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 4
[zapisnik]
EC KAC
15.01.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija3 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
10.01.201617:40Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
10.01.201617:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija3 : 8
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
10.01.201617:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 2
[zapisnik]
EC VSV
10.01.201617:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
10.01.201617:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
10.01.201616:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
09.01.201619:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV190 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
08.01.201619:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz2 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
08.01.201619:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
08.01.201619:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 0
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
08.01.201619:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers2 : 1
[zapisnik]
EC VSV
08.01.201619:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
05.01.201619:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck2 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
05.01.201619:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn2 : 1
[zapisnik]
EC VSV
05.01.201619:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC0 : 7
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
05.01.201619:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz3 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
05.01.201619:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija0 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
05.01.201618:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo1 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
03.01.201617:40Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
03.01.201617:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck1 : 5
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
03.01.201617:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
03.01.201616:00Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano5 : 1
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
03.01.201616:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals6 : 1
[zapisnik]
EC KAC
02.01.201617:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
01.01.201617:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV6 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano
01.01.201617:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
01.01.201617:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
01.01.201617:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
01.01.201617:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
01.01.201616:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
30.12.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck4 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
30.12.201519:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
30.12.201519:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 0
[zapisnik]
HC Bolzano
30.12.201519:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers5 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
30.12.201519:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
30.12.201519:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV191 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
28.12.201519:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV191 : 7
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
28.12.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
28.12.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 4
[zapisnik]
EC VSV
28.12.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck2 : 3
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
28.12.201519:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn5 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
28.12.201518:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 6
[zapisnik]
HC Bolzano
27.12.201517:40Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 2
[zapisnik]
EC KAC
26.12.201517:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 5
[zapisnik]
EC VSV
26.12.201517:30Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano5 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
26.12.201517:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
26.12.201517:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo8 : 0
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
26.12.201517:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers3 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
22.12.201519:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
22.12.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck1 : 6
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
22.12.201519:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
22.12.201519:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
22.12.201519:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
22.12.201519:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 0
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
20.12.201517:40Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 6
[zapisnik]
EC VSV
20.12.201517:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck2 : 7
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
20.12.201517:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn5 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
20.12.201517:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
20.12.201517:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija3 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
20.12.201516:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
18.12.201519:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano5 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
18.12.201519:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
18.12.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck2 : 3
[zapisnik]
EC VSV
18.12.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
18.12.201519:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
18.12.201518:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo6 : 0
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
17.12.201519:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers1 : 0
[zapisnik]
EC Dornbirn
15.12.201519:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano4 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
15.12.201519:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
15.12.201519:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
15.12.201519:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
13.12.201517:40Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
13.12.201517:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
13.12.201517:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn6 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
13.12.201517:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck3 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
13.12.201516:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers1 : 3
[zapisnik]
HC Bolzano
12.12.201517:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
12.12.201517:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck8 : 1
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
11.12.201519:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano2 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
11.12.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
11.12.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz2 : 6
[zapisnik]
EC KAC
11.12.201519:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 4
[zapisnik]
EC VSV
11.12.201518:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 0
[zapisnik]
EC Dornbirn
08.12.201516:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 3
[zapisnik]
EC KAC
06.12.201517:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC6 : 3
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
06.12.201517:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
06.12.201517:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz5 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
06.12.201517:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
06.12.201514:35Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers3 : 2
[zapisnik]
EC VSV
05.12.201517:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz7 : 0
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
05.12.201517:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn3 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
04.12.201519:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano5 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
04.12.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck3 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
04.12.201519:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
04.12.201519:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 0
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
04.12.201518:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo1 : 4
[zapisnik]
EC KAC
29.11.201517:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
29.11.201517:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 7
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
29.11.201517:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn2 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
29.11.201517:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
29.11.201516:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers3 : 1
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
29.11.201514:35Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
27.11.201519:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn5 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
27.11.201519:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck3 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
27.11.201519:30Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
27.11.201519:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija0 : 1
[zapisnik]
EC KAC
27.11.201519:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
27.11.201518:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
26.11.201519:15Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
26.11.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck1 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
24.11.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 0
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
24.11.201519:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 0
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
24.11.201519:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 6
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
24.11.201519:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
22.11.201517:40Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC6 : 3
[zapisnik]
EC VSV
22.11.201517:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz10 : 0
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
22.11.201517:30Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
22.11.201517:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn7 : 0
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
22.11.201516:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers3 : 0
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
22.11.201516:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
20.11.201519:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 0
[zapisnik]
HC Bolzano
20.11.201519:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn2 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
20.11.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 1
[zapisnik]
EC VSV
20.11.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz0 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
20.11.201519:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
EC KAC
20.11.201518:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
17.11.201519:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
17.11.201519:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
17.11.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck1 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
17.11.201519:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 0
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
17.11.201518:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
17.11.201517:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija5 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
15.11.201517:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz5 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
15.11.201517:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 1
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
15.11.201517:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 3
[zapisnik]
EC KAC
15.11.201516:00Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers0 : 6
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
15.11.201516:00Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
15.11.201516:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 4
[zapisnik]
EC VSV
13.11.201519:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano1 : 0
[zapisnik]
EC VSV
13.11.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck6 : 5
[zapisnik]
EC KAC
13.11.201519:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
13.11.201519:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers2 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
13.11.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz2 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
13.11.201516:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija3 : 5
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
01.11.201517:40Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC6 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
01.11.201517:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija4 : 1
[zapisnik]
EC VSV
01.11.201517:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
01.11.201516:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 0
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
31.10.201517:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
31.10.201517:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano
31.10.201517:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
30.10.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz2 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
30.10.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
30.10.201519:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
30.10.201519:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
30.10.201518:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo6 : 7
[zapisnik]
EC KAC
26.10.201517:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 1
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
26.10.201517:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers4 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
26.10.201517:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV0 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
26.10.201517:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
25.10.201517:40Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg0 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
25.10.201517:30Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
24.10.201519:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano2 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
24.10.201517:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 3
[zapisnik]
EC VSV
23.10.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
23.10.201519:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers2 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
23.10.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck3 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
23.10.201519:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 0
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
20.10.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz5 : 0
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
20.10.201519:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija5 : 7
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
20.10.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 3
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
20.10.201519:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
20.10.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck1 : 5
[zapisnik]
HC Bolzano
20.10.201519:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
18.10.201517:40Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn2 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
18.10.201517:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 3
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
18.10.201517:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo3 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
18.10.201517:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 1
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
18.10.201517:30Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano5 : 4
[zapisnik]
EC KAC
18.10.201516:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 3
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
17.10.201519:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
16.10.201519:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn0 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
16.10.201519:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 3
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
16.10.201519:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
16.10.201519:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers4 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
16.10.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck3 : 2
[zapisnik]
EC VSV
13.10.201519:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 4
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
13.10.201519:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija3 : 4
[zapisnik]
EC Dornbirn
13.10.201519:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 1
[zapisnik]
EC KAC
13.10.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz5 : 3
[zapisnik]
EC VSV
13.10.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals0 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
13.10.201518:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo5 : 0
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
11.10.201517:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija0 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
11.10.201517:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers2 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
11.10.201517:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 1
[zapisnik]
EC KAC
11.10.201517:30Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck3 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
11.10.201516:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
11.10.201514:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo1 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
09.10.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz0 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
09.10.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck2 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
09.10.201519:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers1 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
09.10.201518:00Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 2
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
09.10.201518:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 2
[zapisnik]
HC Bolzano
09.10.201517:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 4
[zapisnik]
EC KAC
04.10.201517:40Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals5 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
04.10.201517:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn5 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
04.10.201517:30Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano1 : 3
[zapisnik]
EC KAC
04.10.201517:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV191 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
04.10.201517:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo7 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
04.10.201516:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg1 : 3
[zapisnik]
EC VSV
02.10.201519:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano3 : 0
[zapisnik]
EC VSV
02.10.201519:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 1
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
02.10.201519:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
02.10.201519:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn1 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
02.10.201519:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers1 : 2
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
02.10.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz2 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
27.09.201517:40Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck3 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
27.09.201517:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz4 : 2
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
27.09.201517:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV191 : 4
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
27.09.201517:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals5 : 3
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
27.09.201517:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
27.09.201517:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 4
[zapisnik]
HC Bolzano
25.09.201519:45Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano4 : 1
[zapisnik]
EC Dornbirn
25.09.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals5 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
25.09.201519:15Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija2 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
25.09.201519:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 4
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
25.09.201519:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 2
[zapisnik]
EC KAC
25.09.201518:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
20.09.201517:40Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz3 : 1
[zapisnik]
EC VSV
20.09.201517:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
20.09.201517:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo2 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
20.09.201517:30Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers1 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
20.09.201517:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija5 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
20.09.201516:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg6 : 5
[zapisnik]
HC Bolzano
18.09.201519:15Tiroler Wasserkraft Arena - Innsbruck - AUT1. (redni del)HC TWK Innsbruck3 : 6
[zapisnik]
EC KAC
18.09.201519:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV3 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
18.09.201519:15Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EC Dornbirn4 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
18.09.201519:15Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
HDD Telemach Olimpija
18.09.201519:15Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Black Wings Linz0 : 1
[zapisnik]
Moser Medical Graz 99ers
18.09.201519:15Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals7 : 1
[zapisnik]
HC Orli Znojmo
13.09.201517:40Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers4 : 5
[zapisnik]
EC KAC
13.09.201517:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV191 : 0
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
13.09.201517:30Palaonda - Bolzano - ITA1. (redni del)HC Bolzano1 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz
13.09.201517:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 2
[zapisnik]
EC Dornbirn
13.09.201517:30Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo7 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
13.09.201517:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija1 : 2
[zapisnik]
EC VSV
12.09.201517:30Dvorana Tivoli - Ljubljana - SLO1. (redni del)HDD Telemach Olimpija0 : 2
[zapisnik]
HC TWK Innsbruck
12.09.201517:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 3
[zapisnik]
EC Dornbirn
11.09.201519:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
11.09.201519:15Merkur Eisstadion - Graz - AUT1. (redni del)Moser Medical Graz 99ers0 : 1
[zapisnik]
HC Bolzano
11.09.201519:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 3
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
11.09.201517:00Hostan Arena - Znojmo - CZE1. (redni del)HC Orli Znojmo4 : 0
[zapisnik]
EHC Liwest Black Wings Linz








  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled