Sezona 2015/2016, tekmovanje INL - Inter National League 15/16

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
09.04.201619:00Messestadion - Dornbirn - AUTfinaleEHC Bregenzerwald5 : 1
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
05.04.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUTfinaleEHC Alge Elastic Lustenau3 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
02.04.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUTfinaleEHC Bregenzerwald5 : 4
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
29.03.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUTfinaleEHC Alge Elastic Lustenau2 : 5
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
19.03.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUTpolfinaleEHC Alge Elastic Lustenau2 : 1
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
19.03.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUTpolfinaleVEU Lorenz Lift Feldkirch2 : 5
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
16.03.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUTpolfinaleEHC Bregenzerwald2 : 1
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
15.03.201619:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOpolfinaleHDD Sij Acroni Jesenice1 : 5
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
12.03.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUTpolfinaleEHC Alge Elastic Lustenau6 : 2
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
12.03.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUTpolfinaleVEU Lorenz Lift Feldkirch2 : 4
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
05.03.201619:30Sportpark - Kitzbühel - AUTčetrtfinaleEC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel1 : 5
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
02.03.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUTčetrtfinaleEHC Bregenzerwald9 : 2
[zapisnik]
EK Zell am See
02.03.201619:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleHDD Sij Acroni Jesenice3 : 2
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
27.02.201619:30Sportpark - Kitzbühel - AUTčetrtfinaleEC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel6 : 4
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
27.02.201619:30Eishalle - Zell am See - AUTčetrtfinaleEK Zell am See1 : 3
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
27.02.201619:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUTčetrtfinaleKSV Eishockey Kapfenberg1 : 12
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
27.02.201618:00Dvorana Celje - Celje - SLOčetrtfinaleHk ECE Celje1 : 4
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
24.02.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUTčetrtfinaleEHC Bregenzerwald4 : 2
[zapisnik]
EK Zell am See
24.02.201619:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleHDD Sij Acroni Jesenice3 : 2
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
23.02.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUTčetrtfinaleVEU Lorenz Lift Feldkirch4 : 1
[zapisnik]
KSV Eishockey Kapfenberg
23.02.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUTčetrtfinaleEHC Alge Elastic Lustenau4 : 3
[zapisnik]
Hk ECE Celje
20.02.201619:30Sportpark - Kitzbühel - AUTčetrtfinaleEC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel4 : 3
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
20.02.201619:30Eishalle - Zell am See - AUTčetrtfinaleEK Zell am See3 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
20.02.201619:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUTčetrtfinaleKSV Eishockey Kapfenberg1 : 7
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
20.02.201618:00Dvorana Celje - Celje - SLOčetrtfinaleHk ECE Celje1 : 3
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
17.02.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUTčetrtfinaleEHC Bregenzerwald4 : 3
[zapisnik]
EK Zell am See
17.02.201619:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLOčetrtfinaleHDD Sij Acroni Jesenice5 : 4
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
16.02.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUTčetrtfinaleEHC Alge Elastic Lustenau3 : 1
[zapisnik]
Hk ECE Celje
16.02.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUTčetrtfinaleVEU Lorenz Lift Feldkirch12 : 0
[zapisnik]
KSV Eishockey Kapfenberg
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
13.02.201619:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel7 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
13.02.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald5 : 0
[zapisnik]
EK Zell am See
13.02.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch3 : 7
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
13.02.201619:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)KSV Eishockey Kapfenberg2 : 1
[zapisnik]
Hk ECE Celje
10.02.201618:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje4 : 5
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
07.02.201618:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje4 : 2
[zapisnik]
EK Zell am See
07.02.201618:00Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel4 : 7
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
07.02.201617:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau3 : 1
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
07.02.201616:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)KSV Eishockey Kapfenberg4 : 3
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
06.02.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald1 : 0
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
06.02.201619:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See0 : 4
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
06.02.201619:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija8 : 2
[zapisnik]
KSV Eishockey Kapfenberg
06.02.201618:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje1 : 2
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
31.01.201618:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice4 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
31.01.201618:00Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch4 : 1
[zapisnik]
EK Zell am See
31.01.201617:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau9 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
31.01.201616:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)KSV Eishockey Kapfenberg3 : 6
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
30.01.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald16 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
30.01.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch7 : 5
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
30.01.201618:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje3 : 2
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
30.01.201618:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice3 : 2
[zapisnik]
EK Zell am See
24.01.201618:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice7 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
23.01.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau5 : 2
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
23.01.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald3 : 5
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
23.01.201619:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija1 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
23.01.201618:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice3 : 6
[zapisnik]
KSV Eishockey Kapfenberg
17.01.201618:00Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel1 : 3
[zapisnik]
EK Zell am See
17.01.201618:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje3 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
17.01.201617:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija1 : 4
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
17.01.201616:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)KSV Eishockey Kapfenberg1 : 4
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
16.01.201619:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel2 : 4
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
16.01.201619:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija3 : 4
[zapisnik]
EK Zell am See
16.01.201619:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)KSV Eishockey Kapfenberg2 : 5
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
16.01.201618:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje1 : 2
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
09.01.201619:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See4 : 1
[zapisnik]
KSV Eishockey Kapfenberg
09.01.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch8 : 1
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
09.01.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald1 : 2
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
09.01.201618:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice4 : 3
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
06.01.201619:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See3 : 4
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
06.01.201618:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje5 : 3
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
06.01.201616:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)KSV Eishockey Kapfenberg2 : 3
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
05.01.201619:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch1 : 3
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
03.01.201618:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice2 : 3
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
03.01.201617:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald8 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
03.01.201617:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau11 : 3
[zapisnik]
KSV Eishockey Kapfenberg
03.01.201617:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija2 : 5
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
02.01.201619:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See2 : 5
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
02.01.201619:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald3 : 4
[zapisnik]
KSV Eishockey Kapfenberg
02.01.201619:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau6 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
02.01.201619:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija3 : 10
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
30.12.201519:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel4 : 5
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
30.12.201519:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch10 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
30.12.201517:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)KSV Eishockey Kapfenberg7 : 4
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
29.12.201517:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See4 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
26.12.201519:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See5 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
26.12.201519:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel1 : 5
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
26.12.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau1 : 6
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
26.12.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje5 : 2
[zapisnik]
KSV Eishockey Kapfenberg
22.12.201516:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)KSV Eishockey Kapfenberg1 : 3
[zapisnik]
EK Zell am See
20.12.201518:00Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel7 : 1
[zapisnik]
Hk ECE Celje
20.12.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice1 : 2
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
20.12.201517:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija0 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
19.12.201519:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See2 : 0
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
19.12.201519:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch6 : 1
[zapisnik]
Hk ECE Celje
19.12.201519:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija1 : 4
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
19.12.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice3 : 1
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
12.12.201519:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald2 : 3
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
12.12.201519:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch11 : 4
[zapisnik]
KSV Eishockey Kapfenberg
12.12.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau3 : 2
[zapisnik]
EK Zell am See
08.12.201519:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See3 : 6
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
08.12.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau4 : 7
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
08.12.201518:00Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel2 : 1
[zapisnik]
KSV Eishockey Kapfenberg
06.12.201518:00Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch5 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
06.12.201518:00Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel2 : 4
[zapisnik]
EK Zell am See
06.12.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice4 : 5
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
06.12.201517:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija1 : 5
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
05.12.201519:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel3 : 0
[zapisnik]
Hk ECE Celje
05.12.201519:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)KSV Eishockey Kapfenberg6 : 2
[zapisnik]
EK Zell am See
05.12.201519:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija2 : 3
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
05.12.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice3 : 0
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
01.12.201519:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje7 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
28.11.201519:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch5 : 1
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
28.11.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau4 : 2
[zapisnik]
EK Zell am See
28.11.201519:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija0 : 1
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
28.11.201519:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)KSV Eishockey Kapfenberg2 : 3
[zapisnik]
Hk ECE Celje
25.11.201519:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald4 : 6
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
22.11.201518:00Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel6 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
22.11.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice3 : 2
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
22.11.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje0 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
22.11.201516:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)KSV Eishockey Kapfenberg2 : 5
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
21.11.201519:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See1 : 2
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
21.11.201519:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija1 : 4
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
21.11.201519:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)KSV Eishockey Kapfenberg3 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
21.11.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje1 : 5
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
18.11.201518:15Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje1 : 2
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
14.11.201519:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See0 : 5
[zapisnik]
Hk ECE Celje
14.11.201519:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija8 : 4
[zapisnik]
KSV Eishockey Kapfenberg
14.11.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice4 : 5
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
08.11.201518:00Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch2 : 0
[zapisnik]
EK Zell am See
08.11.201518:00Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel5 : 1
[zapisnik]
KSV Eishockey Kapfenberg
08.11.201517:00Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau6 : 2
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
07.11.201519:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald6 : 4
[zapisnik]
EK Zell am See
07.11.201519:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch5 : 1
[zapisnik]
KSV Eishockey Kapfenberg
07.11.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau5 : 2
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
31.10.201519:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See5 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
31.10.201519:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald6 : 4
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
31.10.201519:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch3 : 1
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
31.10.201519:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)KSV Eishockey Kapfenberg2 : 9
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
28.10.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice5 : 2
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
25.10.201519:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See7 : 4
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
25.10.201517:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald4 : 3
[zapisnik]
Hk ECE Celje
25.10.201517:00Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau6 : 1
[zapisnik]
KSV Eishockey Kapfenberg
24.10.201519:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel3 : 5
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
24.10.201519:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald8 : 2
[zapisnik]
KSV Eishockey Kapfenberg
24.10.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau3 : 2
[zapisnik]
Hk ECE Celje
24.10.201519:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija1 : 3
[zapisnik]
EK Zell am See
17.10.201519:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See1 : 3
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
17.10.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau4 : 3
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
17.10.201519:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija4 : 3
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
17.10.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice4 : 1
[zapisnik]
Hk ECE Celje
11.10.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje2 : 1
[zapisnik]
EK Zell am See
11.10.201518:00Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch5 : 1
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
11.10.201517:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald4 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
11.10.201516:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)KSV Eishockey Kapfenberg1 : 2
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
10.10.201519:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See2 : 4
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
10.10.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau3 : 1
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
10.10.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje6 : 3
[zapisnik]
EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel
10.10.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice5 : 1
[zapisnik]
KSV Eishockey Kapfenberg
03.10.201519:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel3 : 5
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
03.10.201519:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch3 : 0
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
03.10.201519:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald1 : 4
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
03.10.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje5 : 3
[zapisnik]
KSV Eishockey Kapfenberg
30.09.201519:00Dvorana Zalog - Ljubljana - SLO1. (redni del)Hk Playboy Slavija5 : 3
[zapisnik]
Hk ECE Celje
27.09.201517:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See4 : 5
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
27.09.201517:30Messestadion - Dornbirn - AUT1. (redni del)EHC Bregenzerwald7 : 6
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
27.09.201516:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)KSV Eishockey Kapfenberg3 : 4
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
26.09.201519:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)EK Zell am See4 : 2
[zapisnik]
KSV Eishockey Kapfenberg
26.09.201519:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel3 : 4
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
26.09.201519:30Rheinhalle - Lustenau - AUT1. (redni del)EHC Alge Elastic Lustenau4 : 3
[zapisnik]
HDD Sij Acroni Jesenice
26.09.201518:00Dvorana Celje - Celje - SLO1. (redni del)Hk ECE Celje1 : 4
[zapisnik]
VEU Lorenz Lift Feldkirch
22.09.201519:30Vorarlberghalle - Feldkirch - AUT1. (redni del)VEU Lorenz Lift Feldkirch6 : 1
[zapisnik]
EHC Bregenzerwald
19.09.201519:30Sportpark - Kitzbühel - AUT1. (redni del)EC "Die Adler" Stadtwerke Kitzbühel3 : 2
[zapisnik]
EHC Alge Elastic Lustenau
19.09.201519:00Sportzentrum - Kapfenberg - AUT1. (redni del)KSV Eishockey Kapfenberg4 : 3
[zapisnik]
Hk Playboy Slavija
19.09.201518:00Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO1. (redni del)HDD Sij Acroni Jesenice4 : 1
[zapisnik]
EK Zell am See








  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled