Sezona 2016/2017, tekmovanje EBJL U-18 16/17

RAZPORED TEKEM


DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
22.03.201719:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNfinaleSapa Fehervar AV194 : 2
[zapisnik]
UTE Budimpešta
18.03.201718:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUNfinaleUTE Budimpešta2 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.03.201717:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTrazvrstitevUPC Vienna Capitals5 : 1
[zapisnik]
EC VSV
15.03.201719:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUTrazvrstitevEC VSV1 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
14.03.201719:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNfinaleSapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
UTE Budimpešta
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
12.03.201714:00Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUNpolfinaleUTE Budimpešta4 : 1
[zapisnik]
EC VSV
10.03.201716:15Villacher Stadthalle - Beljak - AUTpolfinaleEC VSV3 : 2
[zapisnik]
UTE Budimpešta
08.03.201719:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUNpolfinaleMAC Budimpešta2 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
07.03.201718:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUNpolfinaleUTE Budimpešta4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
05.03.201714:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNpolfinaleSapa Fehervar AV193 : 1
[zapisnik]
MAC Budimpešta
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
01.03.201719:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUTčetrtfinaleEC VSV4 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
01.03.201719:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUNčetrtfinaleMAC Budimpešta2 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
01.03.201718:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUNčetrtfinaleUTE Budimpešta10 : 3
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
25.02.201718:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUTčetrtfinaleUPC Vienna Capitals6 : 5
[zapisnik]
MAC Budimpešta
25.02.201716:00Volksgarten - Salzburg - AUTčetrtfinaleEC Red Bull Salzburg2 : 0
[zapisnik]
EC VSV
25.02.201714:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUTčetrtfinaleEC KAC1 : 7
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
25.02.201712:30Ice Arena - Miškolc - HUNčetrtfinaleDebrecen - Miškolc Select3 : 1
[zapisnik]
UTE Budimpešta
22.02.201719:30Villacher Stadthalle - Beljak - AUTčetrtfinaleEC VSV3 : 1
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
22.02.201719:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUNčetrtfinaleSapa Fehervar AV197 : 1
[zapisnik]
EC KAC
22.02.201719:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUNčetrtfinaleMAC Budimpešta3 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
22.02.201714:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUNčetrtfinaleUTE Budimpešta7 : 1
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
 
 
DatumUraLokacijaTipDomačiRezultatGostje
18.02.201718:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals6 : 0
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
18.02.201715:20Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KHM Budimpešta1 : 4
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
18.02.201712:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe4 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
18.02.201710:15Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)SPG Zell am See/UEC Lienz0 : 9
[zapisnik]
EC VSV
17.02.201715:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
16.02.201719:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz6 : 1
[zapisnik]
SPG Zell am See/UEC Lienz
15.02.201719:55Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe0 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
15.02.201718:15Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 4
[zapisnik]
EC KAC
15.02.201717:00Nemak Arena - Györi - HUN1. (redni del)Györi Nemak ETO HC3 : 2
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
13.02.201719:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV7 : 2
[zapisnik]
EC KAC
11.02.201715:45Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)SPG Zell am See/UEC Lienz1 : 6
[zapisnik]
Vasas CB
05.02.201715:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 4
[zapisnik]
MAC Budimpešta
05.02.201714:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
05.02.201712:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg8 : 1
[zapisnik]
UTE Budimpešta
05.02.201710:55Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV8 : 1
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
05.02.201710:15Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)SPG Zell am See/UEC Lienz0 : 5
[zapisnik]
KHM Budimpešta
04.02.201717:15Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg7 : 3
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
04.02.201716:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC12 : 0
[zapisnik]
KHM Budimpešta
04.02.201715:45Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)SPG Zell am See/UEC Lienz1 : 6
[zapisnik]
MAC Budimpešta
04.02.201713:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV7 : 0
[zapisnik]
UTE Budimpešta
04.02.201713:30Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe2 : 0
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
04.02.201713:00Nemak Arena - Györi - HUN1. (redni del)Györi Nemak ETO HC4 : 3
[zapisnik]
Vasas CB
03.02.201719:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 2
[zapisnik]
Vasas CB
01.02.201719:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz6 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
01.02.201719:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals0 : 3
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
30.01.201716:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB3 : 1
[zapisnik]
Györi Nemak ETO HC
29.01.201718:00Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)UTE Budimpešta1 : 2
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
29.01.201713:10Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV1911 : 0
[zapisnik]
SPG Zell am See/UEC Lienz
29.01.2017 Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 8
[zapisnik]
EC VSV
28.01.201718:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB3 : 5
[zapisnik]
UTE Budimpešta
28.01.201718:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals9 : 0
[zapisnik]
SPG Zell am See/UEC Lienz
28.01.201718:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz1 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
28.01.201717:10Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe1 : 8
[zapisnik]
EC KAC
28.01.201714:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV1911 : 2
[zapisnik]
KHM Budimpešta
28.01.201713:00Nemak Arena - Györi - HUN1. (redni del)Györi Nemak ETO HC0 : 5
[zapisnik]
MAC Budimpešta
26.01.201718:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)UTE Budimpešta3 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
26.01.201717:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB3 : 0
[zapisnik]
Györi Nemak ETO HC
25.01.201717:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 5
[zapisnik]
EC KAC
22.01.201715:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 1
[zapisnik]
Györi Nemak ETO HC
21.01.201718:55Dom sportova - Zagreb - CRO1. (redni del)EC VSV3 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
21.01.201718:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 4
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
21.01.201716:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta5 : 1
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
21.01.201715:10Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)UTE Budimpešta4 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
21.01.201712:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KHM Budimpešta3 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
20.01.201718:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KHM Budimpešta0 : 6
[zapisnik]
MAC Budimpešta
19.01.201718:10Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB1 : 4
[zapisnik]
MAC Budimpešta
19.01.201716:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV193 : 4
[zapisnik]
UTE Budimpešta
18.01.201717:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 3
[zapisnik]
EC KAC
15.01.201710:15Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)SPG Zell am See/UEC Lienz1 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
14.01.201715:50Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta16 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
14.01.201715:45Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)SPG Zell am See/UEC Lienz1 : 4
[zapisnik]
Györi Nemak ETO HC
14.01.201715:10Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)UTE Budimpešta5 : 1
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
14.01.201714:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV197 : 6
[zapisnik]
EC KAC
14.01.201714:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KHM Budimpešta5 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
14.01.201713:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select5 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
12.01.201717:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg1 : 4
[zapisnik]
EC VSV
09.01.201718:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz5 : 6
[zapisnik]
Vasas CB
08.01.201717:15Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)SPG Zell am See/UEC Lienz0 : 10
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
08.01.201713:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals6 : 2
[zapisnik]
Vasas CB
07.01.201718:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta3 : 0
[zapisnik]
KHM Budimpešta
07.01.201716:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz2 : 8
[zapisnik]
Györi Nemak ETO HC
07.01.201713:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
07.01.201712:15Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select1 : 3
[zapisnik]
UTE Budimpešta
06.01.201712:50Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz2 : 3
[zapisnik]
KHM Budimpešta
04.01.201718:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 2
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
04.01.201716:30Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC17 : 0
[zapisnik]
SPG Zell am See/UEC Lienz
17.12.201619:25Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV8 : 2
[zapisnik]
SPG Zell am See/UEC Lienz
17.12.201615:20Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta5 : 2
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
17.12.201613:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 1
[zapisnik]
Györi Nemak ETO HC
17.12.201613:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
17.12.201612:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KHM Budimpešta1 : 4
[zapisnik]
UTE Budimpešta
17.12.201612:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe2 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
14.12.201617:00Nemak Arena - Györi - HUN1. (redni del)Györi Nemak ETO HC6 : 3
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
11.12.201615:45Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)SPG Zell am See/UEC Lienz6 : 7
[zapisnik]
HDK Maribor
11.12.201614:45Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 5
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
11.12.201612:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
10.12.201619:25Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV4 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
10.12.201618:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB6 : 3
[zapisnik]
KHM Budimpešta
10.12.201617:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg5 : 0
[zapisnik]
HDK Maribor
10.12.201615:45Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)SPG Zell am See/UEC Lienz1 : 4
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
10.12.201615:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
10.12.201614:00Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV192 : 0
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
10.12.201613:00Nemak Arena - Györi - HUN1. (redni del)Györi Nemak ETO HC1 : 6
[zapisnik]
UTE Budimpešta
08.12.201617:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV9 : 0
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
07.12.201619:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 7
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
07.12.201618:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KHM Budimpešta2 : 4
[zapisnik]
Györi Nemak ETO HC
07.12.201618:30Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select6 : 1
[zapisnik]
Vasas CB
03.12.201617:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz10 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
03.12.201615:20Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 3
[zapisnik]
UTE Budimpešta
03.12.201615:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC2 : 3
[zapisnik]
EC VSV
03.12.201614:50Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 1
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
03.12.201614:45Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV198 : 2
[zapisnik]
Györi Nemak ETO HC
03.12.201613:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select3 : 1
[zapisnik]
KHM Budimpešta
02.12.201619:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg15 : 1
[zapisnik]
SPG Zell am See/UEC Lienz
30.11.201619:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz4 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
27.11.201616:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB3 : 6
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
27.11.201616:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KHM Budimpešta0 : 7
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
27.11.201615:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV197 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
27.11.201615:20Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)UTE Budimpešta4 : 3
[zapisnik]
EC KAC
27.11.201613:00Nemak Arena - Györi - HUN1. (redni del)Györi Nemak ETO HC4 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
27.11.201612:50Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta4 : 2
[zapisnik]
EC VSV
27.11.201612:30Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select3 : 2
[zapisnik]
SPG Zell am See/UEC Lienz
26.11.201618:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)UTE Budimpešta8 : 2
[zapisnik]
SPG Zell am See/UEC Lienz
26.11.201616:10Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB2 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
26.11.201616:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KHM Budimpešta3 : 2
[zapisnik]
EC VSV
26.11.201615:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta0 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
26.11.201613:00Nemak Arena - Györi - HUN1. (redni del)Györi Nemak ETO HC3 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
26.11.201612:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV1910 : 1
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
26.11.201612:30Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select1 : 5
[zapisnik]
EC KAC
25.11.201619:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
25.11.201618:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)UTE Budimpešta5 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
25.11.201618:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select1 : 6
[zapisnik]
EC VSV
25.11.201617:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB5 : 4
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
25.11.201617:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
25.11.201613:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KHM Budimpešta8 : 3
[zapisnik]
SPG Zell am See/UEC Lienz
25.11.201613:30Nemak Arena - Györi - HUN1. (redni del)Györi Nemak ETO HC4 : 3
[zapisnik]
HDK Maribor
20.11.201617:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 5
[zapisnik]
EC VSV
20.11.201613:00Nemak Arena - Györi - HUN1. (redni del)Györi Nemak ETO HC1 : 8
[zapisnik]
EC KAC
20.11.201612:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB3 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
20.11.201611:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 0
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
19.11.201618:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)UTE Budimpešta6 : 1
[zapisnik]
KHM Budimpešta
19.11.201617:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz3 : 5
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
19.11.201616:10Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB2 : 6
[zapisnik]
EC KAC
19.11.201614:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
19.11.201613:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor2 : 5
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
19.11.201613:00Nemak Arena - Györi - HUN1. (redni del)Györi Nemak ETO HC3 : 4
[zapisnik]
EC VSV
19.11.201612:15Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select8 : 0
[zapisnik]
MAC Budimpešta
13.11.201615:20Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)UTE Budimpešta3 : 2
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
13.11.201615:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select3 : 2
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
13.11.201614:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KHM Budimpešta5 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
13.11.201614:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta5 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
12.11.201618:45Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)SPG Zell am See/UEC Lienz2 : 12
[zapisnik]
EC KAC
12.11.201618:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)UTE Budimpešta5 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
12.11.201616:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KHM Budimpešta0 : 3
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
12.11.201614:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV6 : 4
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
12.11.201614:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select6 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
12.11.201614:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta10 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
12.11.201613:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB1 : 14
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
30.10.201618:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)UTE Budimpešta2 : 1
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
30.10.201618:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals1 : 2
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
30.10.201617:50Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta1 : 0
[zapisnik]
Vasas CB
30.10.201615:35Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe0 : 2
[zapisnik]
EC VSV
30.10.201614:40Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select2 : 1
[zapisnik]
Györi Nemak ETO HC
30.10.201614:30Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz5 : 9
[zapisnik]
EC KAC
30.10.201614:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor7 : 1
[zapisnik]
SPG Zell am See/UEC Lienz
29.10.201619:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz1 : 2
[zapisnik]
EC VSV
29.10.201618:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)UTE Budimpešta6 : 2
[zapisnik]
Vasas CB
29.10.201616:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 1
[zapisnik]
Györi Nemak ETO HC
29.10.201615:50Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe0 : 1
[zapisnik]
SPG Zell am See/UEC Lienz
29.10.201615:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KHM Budimpešta0 : 10
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
29.10.201615:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 5
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
29.10.201612:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 1
[zapisnik]
EC KAC
26.10.201619:00Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KHM Budimpešta1 : 8
[zapisnik]
UTE Budimpešta
26.10.201619:00Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe2 : 4
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
26.10.201618:30Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta2 : 1
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
26.10.201618:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor1 : 2
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
26.10.201617:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV5 : 0
[zapisnik]
SPG Zell am See/UEC Lienz
26.10.201617:00Nemak Arena - Györi - HUN1. (redni del)Györi Nemak ETO HC6 : 2
[zapisnik]
Vasas CB
23.10.201618:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 8
[zapisnik]
UTE Budimpešta
23.10.201614:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor5 : 2
[zapisnik]
KHM Budimpešta
23.10.201614:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 2
[zapisnik]
Györi Nemak ETO HC
23.10.201613:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg9 : 0
[zapisnik]
Vasas CB
23.10.201612:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe2 : 0
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
23.10.201610:45Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)SPG Zell am See/UEC Lienz0 : 10
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
22.10.201618:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals5 : 2
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
22.10.201616:25Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe1 : 4
[zapisnik]
UTE Budimpešta
22.10.201616:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV6 : 2
[zapisnik]
Györi Nemak ETO HC
22.10.201616:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 6
[zapisnik]
MAC Budimpešta
22.10.201616:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC8 : 2
[zapisnik]
Vasas CB
22.10.201614:30Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg1 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
16.10.201615:45Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)SPG Zell am See/UEC Lienz0 : 6
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
15.10.201618:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)UTE Budimpešta3 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
15.10.201617:00Nemak Arena - Györi - HUN1. (redni del)Györi Nemak ETO HC3 : 9
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
15.10.201612:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KHM Budimpešta1 : 2
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
11.10.201619:25Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV7 : 1
[zapisnik]
EC KAC
09.10.201613:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select3 : 0
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
09.10.201612:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB0 : 2
[zapisnik]
EC VSV
08.10.201618:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals6 : 2
[zapisnik]
KHM Budimpešta
08.10.201617:10Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe0 : 9
[zapisnik]
MAC Budimpešta
08.10.201617:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select1 : 2
[zapisnik]
HDK Maribor
08.10.201617:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz1 : 7
[zapisnik]
UTE Budimpešta
08.10.201614:00Nemak Arena - Györi - HUN1. (redni del)Györi Nemak ETO HC1 : 3
[zapisnik]
EC Red Bull Salzburg
08.10.201613:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV196 : 1
[zapisnik]
EC VSV
07.10.201616:50Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz1 : 10
[zapisnik]
MAC Budimpešta
05.10.201619:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 5
[zapisnik]
EC VSV
05.10.201619:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz1 : 4
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
05.10.201619:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals2 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
05.10.201618:40Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)UTE Budimpešta3 : 7
[zapisnik]
MAC Budimpešta
05.10.201618:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV1912 : 2
[zapisnik]
Vasas CB
02.10.201617:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg3 : 1
[zapisnik]
KHM Budimpešta
02.10.201613:30Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals6 : 3
[zapisnik]
Györi Nemak ETO HC
02.10.201613:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor8 : 1
[zapisnik]
Vasas CB
02.10.201613:30Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)SPG Zell am See/UEC Lienz1 : 7
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
02.10.201613:10Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV1 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
02.10.201612:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe2 : 5
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
02.10.201611:45Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC4 : 5
[zapisnik]
UTE Budimpešta
01.10.201619:45Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)SPG Zell am See/UEC Lienz1 : 7
[zapisnik]
UTE Budimpešta
01.10.201618:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz0 : 6
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
01.10.201618:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg2 : 7
[zapisnik]
MAC Budimpešta
01.10.201616:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC5 : 2
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
01.10.201615:55Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV2 : 1
[zapisnik]
KHM Budimpešta
01.10.201614:10Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe2 : 0
[zapisnik]
Vasas CB
01.10.201613:30Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor4 : 5
[zapisnik]
Györi Nemak ETO HC
28.09.201617:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB0 : 15
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
25.09.201613:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB6 : 4
[zapisnik]
SPG Zell am See/UEC Lienz
24.09.201618:00Donauparkhalle - Linz - AUT1. (redni del)EHC Liwest Linz1 : 6
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
24.09.201618:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals3 : 2
[zapisnik]
MAC Budimpešta
24.09.201616:20Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV11 : 0
[zapisnik]
Vasas CB
24.09.201614:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC1 : 7
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
24.09.201614:00Nemak Arena - Györi - HUN1. (redni del)Györi Nemak ETO HC6 : 2
[zapisnik]
SPG Zell am See/UEC Lienz
24.09.201613:55Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe4 : 0
[zapisnik]
KHM Budimpešta
24.09.201612:00Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO1. (redni del)HDK Maribor3 : 4
[zapisnik]
UTE Budimpešta
18.09.201615:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select7 : 1
[zapisnik]
KHM Budimpešta
18.09.201612:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe10 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
17.09.201619:40Klenk Dome - St. Pölten - AUT1. (redni del)Okanagan HC Europe4 : 3
[zapisnik]
Györi Nemak ETO HC
17.09.201618:10Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta13 : 1
[zapisnik]
SPG Zell am See/UEC Lienz
17.09.201617:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB1 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
17.09.201615:00Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)UTE Budimpešta6 : 2
[zapisnik]
EC VSV
17.09.201614:30Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV194 : 3
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
17.09.201613:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KHM Budimpešta2 : 3
[zapisnik]
EC KAC
14.09.201617:40Jegpalota - Budimpešta - HUN1. (redni del)Vasas CB3 : 2
[zapisnik]
Debrecen - Miškolc Select
11.09.201615:40Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV0 : 1
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
10.09.201619:55Villacher Stadthalle - Beljak - AUT1. (redni del)EC VSV6 : 1
[zapisnik]
HDK Maribor
10.09.201618:00Megyeri uti jegcsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)UTE Budimpešta7 : 2
[zapisnik]
Györi Nemak ETO HC
10.09.201614:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)KHM Budimpešta2 : 5
[zapisnik]
Vasas CB
10.09.201614:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC3 : 2
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
10.09.201612:15Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)SPG Zell am See/UEC Lienz1 : 6
[zapisnik]
UPC Vienna Capitals
10.09.201612:00Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select2 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
10.09.201612:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg7 : 1
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
07.09.201618:40Ifjabb Ocskay Gabor Ice Hall - Szekesfehervar - HUN1. (redni del)Sapa Fehervar AV195 : 4
[zapisnik]
MAC Budimpešta
07.09.201617:45Eishalle - Zell am See - AUT1. (redni del)SPG Zell am See/UEC Lienz3 : 4
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
07.09.201617:40Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 2
[zapisnik]
Okanagan HC Europe
07.09.201617:00Nemak Arena - Györi - HUN1. (redni del)Györi Nemak ETO HC3 : 1
[zapisnik]
KHM Budimpešta
07.09.201616:15Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC6 : 4
[zapisnik]
HDK Maribor
03.09.201618:45Ice Arena - Miškolc - HUN1. (redni del)Debrecen - Miškolc Select4 : 6
[zapisnik]
UTE Budimpešta
03.09.201618:00Albert Schultz Eishalle - Dunaj - AUT1. (redni del)UPC Vienna Capitals4 : 3
[zapisnik]
EHC Liwest Linz
03.09.201617:40Tüskecsarnok - Budimpešta - HUN1. (redni del)MAC Budimpešta6 : 2
[zapisnik]
KHM Budimpešta
03.09.201614:00Kärntner Eissportzentrum - Celovec - AUT1. (redni del)EC KAC7 : 0
[zapisnik]
SPG Zell am See/UEC Lienz
03.09.201612:00Nemak Arena - Györi - HUN1. (redni del)Györi Nemak ETO HC2 : 4
[zapisnik]
Sapa Fehervar AV19
03.09.201612:00Volksgarten - Salzburg - AUT1. (redni del)EC Red Bull Salzburg4 : 1
[zapisnik]
EC VSV








  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled