ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:80
Tekmovanje:DP Kadeti 09/10
Lokacija:Ledna dvorana Tabor - Maribor -SLO
Datum / ura:14.03.2010 / 19:00
Glavni sodnik:TRILAR Viktor - SLO
Sodnik:RAKOVIČ Damir - SLO
Sodnik:HRIBAR Matjaž - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:LORENČIČ Vlado
Časomerilec:KARMEL Srečko
Zdravnik:PREZELJ Blanka

HDK Maribor HD Mladi Jesenice
4
REZULTAT
5
#29, RAIŠP, Jakob [G]
#30, CONFIDENTI, Ines [G]
#6, JURIČ, Vito
#8, OBERČKAL, Simon
#11, VINČEC, Luka
#12, KELC, Tadej
#13, KOREN, Matic
#15, DRAKSLER, David
#18, SATLER, Tadej
#19, KRAJNIK, Dejan
#21, DROZG, Klemen
#23, LIPOVŠEK, Uroš
#25, GOVEJŠEK, Matic
#27, LEŠNIK, Denis
#41, UDUČ, Aljaž
#61, PETELIN, Luka
#68, NEMEČEK, Niko
POSTAVA
#1, ROJS, Luka [G]
#11, TRELC, Tomaž [G]
#4, PAREŽANIN, Žan
#6, SRPČIČ, Žan Luka
#7, KRAIGHER, Luka
#8, SINTIČ, Nejc
#9, PEM, Nik
#13, ZAVRL, Tomas
#15, JENSTERLE, Žiga
#17, JEKLIČ, Aleš
#18, TÖRÖK, Anže
#21, TIŠOV, Gašper
#22, ČAMDŽIČ, Aljoša
#23, PODREKAR, Jaka
#24, URBAS, Luka
#25, HADŽIČ, Sebastijan
 
PČasGA1A2Tip
111:16611211
112:3241618
234:27116113
343:47122111
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
111:5342518
117:24613
220:411823PP
232:4692523
356:56923PP
 
PČasŠt.DolžinaKoda
18:42192HOLD
113:45112TRIP
220:31122HOOK
230:42412KNEE
233:03412CROSS
353:58132TRIP
356:43132HOOK
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
14:2372HOLD
222:111110MISC
224:03182HOOK
228:0692SLASH
233:03172ROUGH
344:36232INTRF
346:3092CROSS
 
[1] 0:00, 29
VRATARJI
[1] 0:00, 11


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled