ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:1
Tekmovanje:Final Olympic Qualification Group F 2013
Lokacija:SE Arena - Vojens - DEN
Datum / ura:07.02.2013 / 16:00
Glavni sodnik:WARSHAW Shane - USA
Glavni sodnik:LUTHCKE Owe - NOR
Linijski sodnik:AASUM Remi - NOR
Linijski sodnik:REIMER Jonas - DEN
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:
Zdravnik:

Belorusija Slovenija
2
REZULTAT
4
19
STRELI
20
#2, KOVAL, Vitali [G]
#31, MILCHAKOV, Dmitri [G]
#5, STASENKO, Nikolai
#7, DENISOV, Vladimir
#8, SENKEVICH, Artyom
#10, MIKHALYOV, Andrei
#11, KULAKOV, Aleksandr
#16, STEPANOV, Andrei
#18, UGAROV, Alexei
#19, MELESHKO, Dmitry
#21, DEMAGIN, Sergei
#22, GOROSHKO, Oleg
#26, STAS, Andrei
#28, KOLTSOV, Konstantin
#29, KAZNADEI, Ilia
#43, FILICHKIN, Andrei
#45, MASLENIKOV, Yaroslav
#68, STEFANOVICH, Mikhail
#71, KALYUZHNY, Alexei
#77, KITAROV, Alexander
#82, CHERNAOK, Pavel
#91, DROZD, Sergei
POSTAVA
#1, HOČEVAR, Andrej [G]
#33, KRISTAN, Robert [G]
#4, TAVŽELJ, Andrej
#7, PRETNAR, Klemen
#8, JEGLIČ, Žiga
#9, RAZINGAR, Tomaž
#12, RODMAN, David
#13, KOPITAR, Gašper
#15, GREGORC, Blaž
#16, MUŠIČ, Aleš
#17, PAVLIN, Žiga
#19, PANCE, Žiga
#22, RODMAN, Marcel
#24, TIČAR, Rok
#26, URBAS, Jan
#28, KRANJC, Aleš
#51, ROBAR, Mitja
#55, SABOLIČ, Robert
#71, GOLIČIČ, Boštjan
#76, PAJIČ, Rok
#86, KOVAČEVIČ, Sabahudin
#96, BAŠIČ, Luka
 
PČasGA1A2Tip
228:4511718PP1
229:4516EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
116:30261228PP1
221:4055248PP1
342:069PS
350:24122622EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
113:33182INTRF
115:11292INTRF
220:24772TRIP
223:02162TRIP
229:5672DELAY
237:3072HOLD
353:20772BOARD
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
19:55122SLASH
113:21282HI-ST
227:23282DELAY
341:20122SLASH
 
Št.VstopIzstopStreli
2[1] 00:00[3] 60:0020
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
33[1] 00:00[3] 60:0019


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled