ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:19
Tekmovanje:DP Mlajši dečki 13/14
Lokacija:Dvorana Podmežakla - Jesenice - SLO
Datum / ura:26.10.2013 / 11:30
Sodnik:BERGANT Anže - SLO
Sodnik:FRANC Gašper - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:LUKAN Marko
Časomerilec:ČUFER Marko
Zdravnik:MLAKAR Anže

HD mladi Jesenice Hk Slavija Junior
2
REZULTAT
4
27
STRELI
28
#10, PANJTAR, Gašper [G]
#18, ŠKRJANC, Nejc [G]
#3, VERDNIK, Domen
#4, FARTEK, Filip
#5, ŠKOF, Jan
#7, RIJAVEC, Aleksander
#8, MOHORČ, Žan
#9, POTOČAR , Rok
#11, DOBRAVEC, Juš
#12, GASAR, Drejc
#13, KOBAL, Marcel
#15, SVETLIN, Žiga
#17, ČUFER, Anže
#19, TÖRÖK, Matic
#20, BALOH, David
#21, JUNEŽ, Blaž
#22, MIKLIČ, Tanej
#23, SLIVNIK, Luc
#25, PODLIPNIK, Jani
POSTAVA
#1, KOLIN, Luka [G]
#27, SOTLAR, Ian [G]
#3, RAVNIKAR, Žiga
#4, ČOSIČ, Jan
#5, STANEK, Žiga
#6, ČERNE, Juš
#7, CVETKO, Gašper
#11, SKERLEP, Gašper
#12, GRAČAN, Gašper
#13, POGAČNIK, Nik
#16, BUKOVEC, Maks
#17, PRODAN, Dominik
#18, POVŠE, Jure
#21, PAJK, Domen
#29, VODLAN, Luka
#35, ZAGORC, Jošt
#51, JUTERŠEK, Nejc
#72, JESIHAR, Jaka
 
PČasGA1A2Tip
113:332320EQ
223:442320EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
18:411118EQ
110:111772EQ
216:142911SH1
330:142918EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
10:442TOO-M
218:48122ROUGH
228:0272KNEE
332:29420GA-MIS
332:2945KNEE
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
11:1442INTRF
14:42132INTRF
114:38722ELBOW
 
Št.VstopIzstopStreli
10[1] 00:00[3] 43:0028
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
1[1] 00:00[3] 45:0027


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled