ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:4
Tekmovanje:Final Olympic Qualification Group D 2016
Lokacija:Minsk Arena - Minsk - BLR
Datum / ura:02.09.2016 / 18:00
Glavni sodnik:PIECHACZEK Daniel - GER
Glavni sodnik:FONSELIUS Stefan - FIN
Linijski sodnik:IVANOV Yury
Linijski sodnik:SEMIONOV Anton - EST
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:
Zdravnik:

Belorusija Poljska
5
REZULTAT
3
33
STRELI
15
#35, LALANDE, Kevin [G]
#69, KARNAUKHOV, Mikhail [G]
#2, GOTOVETS, Kirill
#5, STASENKO, Nikolai
#11, KULAKOV, Aleksandr
#14, LISOVETS, Yevgeni
#16, PLATT, Geoff
#18, KHENKEL, Kristian
#23, STAS, Andrei
#25, YEVENKO, Oleg
#46, KOSTITSYN, Andrei
#55, BAILEN, Nick
#61, STEPANOV, Andrei
#70, LINGLET, Charles
#71, PAVLOVICH, Alexander
#74, KOSTITSYN, Sergei
#77, KITAROV, Alexander
#81, LOPACHUK, Stanislav
#85, VOLKOV, Artyom
#88, KOVYRSHIN, Yevgeni
#91, GAVRUS, Artur
#92, GRABORENKO, Roman
POSTAVA
#29, RADISZEWSKI, Rafal [G]
#30, ODROBNY, Przemyslaw [G]
#3, CIURA, Bartosz
#4, WAJDA, Patryk
#8, CHMIELEWSKI, Aron
#9, POCIECHA, Bartlomiej
#10, ZAPALA, Krzystof
#11, URBANOWICZ, Maciej
#12, DRONIA, Pawel
#14, KALINOWSKI, Kamil
#15, WRONKA, Patryk
#16, MALASINSKI, Tomasz
#17, BRYK, Mateusz
#18, PASIUT, Grzegorz
#19, DZIUBINSKI, Krystian
#20, BORZECKI, Adam
#22, BEPIERSZCZ, Mateusz
#23, BYCHAWSKI, Bartlomiej
#25, LOPUSKI, Mikolaj
#26, KOLUSZ, Marcin
#27, CICHY, Michael
#28, ROMPKOWSKI, Mateusz
 
PČasGA1A2Tip
113:51556174PP1
115:45615546PP2
116:18922374PP1
119:32237016EQ
238:01467491EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
15:35234EQ
18:5982518EQ
359:1591715PP1
 
PČasŠt.DolžinaKoda
235:25252INTRF
340:50462BOARD
358:30922INTRF
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
13:26232HOLD
113:03192HOOK
114:43162HOOK
115:392TOO-M
225:5942TRIP
231:5432CHARG
349:49122HOLD
 
Št.VstopIzstopStreli
35[1] 00:00[1] 09:004
69[1] 09:00[3] 60:0011
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
29[1] 00:00[3] 60:0033


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled