ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:5
Tekmovanje:Final Olympic Qualification Group D 2016
Lokacija:Minsk Arena - Minsk - BLR
Datum / ura:04.09.2016 / 12:00
Glavni sodnik:PIECHACZEK Daniel - GER
Glavni sodnik:KONC Daniel - SVK
Linijski sodnik:GOLYAK Dmitry - BLR
Linijski sodnik:KOHLMÜLLER Lucas - GER
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:
Zdravnik:

Poljska Danska
2
REZULTAT
5
18
STRELI
26
#29, RADISZEWSKI, Rafal [G]
#30, ODROBNY, Przemyslaw [G]
#3, CIURA, Bartosz
#4, WAJDA, Patryk
#8, CHMIELEWSKI, Aron
#9, POCIECHA, Bartlomiej
#10, ZAPALA, Krzystof
#11, URBANOWICZ, Maciej
#12, DRONIA, Pawel
#14, KALINOWSKI, Kamil
#15, WRONKA, Patryk
#16, MALASINSKI, Tomasz
#17, BRYK, Mateusz
#18, PASIUT, Grzegorz
#19, DZIUBINSKI, Krystian
#20, BORZECKI, Adam
#22, BEPIERSZCZ, Mateusz
#23, BYCHAWSKI, Bartlomiej
#25, LOPUSKI, Mikolaj
#26, KOLUSZ, Marcin
#27, CICHY, Michael
#28, ROMPKOWSKI, Mateusz
POSTAVA
#31, NIELSEN, Simon [G]
#32, DAHM, Sebastian [G]
#3, LARSEN, Philip
#5, NIELSEN, Daniel
#6, LASSEN, Stefan
#9, STORM, Frederik
#12, CHRISTENSEN, Mads Ladefoget
#13, GREEN, Morten
#17, JENSEN, Nicklas
#22, LAURIDSEN, Markus
#24, EHLERS, Nikolaj
#25, LAURIDSEN, Oliver
#27, BJORKSTRAND, Oliver
#28, KRISTENSEN, Emil
#29, MADSEN, Morten
#36, HANSEN, Jannik
#41, JENSEN, Jesper B
#50, BAU HANSEN, Mathias
#51, NIELSEN, Frans
#89, BOEDKER, Mikkel
 
PČasGA1A2Tip
113:10142711EQ
350:201114EQ
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
13:0795150EQ
225:53891741EQ
235:2931751PP1
342:0224273EQ
352:242917EQ
 
PČasŠt.DolžinaKoda
235:05112TRIP
237:02222CROSS
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
220:28892SLASH
227:40122SLASH
 
Št.VstopIzstopStreli
30[1] 00:00[3] 60:0026
VRATARJI
Št.VstopIzstopStreli
32[1] 00:00[3] 60:0018


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled