ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:3
Tekmovanje:2008 IIHF WC - U 20
Lokacija:Riga
Datum / ura:12.12.2007 / 20:00
Glavni sodnik:ANTROPOV Alexander - RUS
Linijski sodnik:MOSCHEN Andrea - ITA
Linijski sodnik:SHEMYAKIN Alexei - RUS
Kontrolor:
Zapisnikar:
Časomerilec:
Zdravnik:

FRANCIJA LATVIJA
3
REZULTAT
9
#1, BUYSSE, Henri Corentin [G]
#25, FARRUGGIA, Romain [G]
#2, ROMAND, Jeremie
#4, PAPAUX, Manse
#5, DA COSTA, Stephane
#6, BAUBRIAU, Thomas
#7, VIGIER, Antoine
#8, GUTTIG, Anthony
#9, LAMPERIER, Loic
#10, OFFRET, Yannick
#11, RIMANN, Remy
#12, REVEL, Jordan
#14, LE PAPE, Pierre
#15, ORSET, Romain
#16, CUSTOSSE, Cedric
#17, BAYLACO, Julien
#18, AUVITU, Yohann
#19, MOTREFF, Nicolas
#21, BIROLINI, Alexis
#22, AVENEL, Graham
#23, BERON, Gregory
#24, HOTTEGINDRE, Matthieu
POSTAVA
#1, ENKUZENS, Nauris [G]
#20, VASILJEVS, Dainis [G]
#3, ILISKO, Alberts
#5, KULDA, Arturs
#7, APELIS, Edgars
#9, GRICINSKIS, Gatis
#10, DZERINS, Andris
#11, FADEJEVS, Aleksandrs
#12, OZOLINS, Arturs
#13, SKUSKA, Martins
#14, JEKIMOVS, Roberts
#15, OZOLINS, Janis
#16, DAUGAVINS, Kaspars
#18, CIBULSKIS, Oskars
#19, STRAUPE, Janis
#21, SKVORCOVS, Gunars
#22, PAVLOVS, Vitalijs
#24, PIZANS, Aldis
#25, BAJARUNS, Lauris
#26, GRUNDMANIS, Kriss
#27, ZEMBERGS, Marcis
#28, ULESCENKO, Edgars
 
PČasGA1A2Tip
111:1658
116:47235
349:048115PP
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
10:55918
220:3112516PP
221:48141519PP
229:2816PP
233:061016
233:121519
341:05141216PP
347:571216
358:54101216
 
PČasŠt.DolžinaKoda
14:06192TRIP
111:34122INTRF
113:40162BOARD
118:3592HOOK
119:27222BOARD
227:58232TRIP
234:25152CROSS
235:3582HI-ST
237:23142ROUGH
237:4752CROSS
239:59152ROUGH
340:1992TRIP
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
118:4772INTRF
222:15162TRIP
233:4052CROSS
234:25182ROUGH
237:23132ROUGH
348:26132HOOK
349:28282BOARD
353:20182SLASH
 
[1] 0:00, 1
VRATARJI
[1] 0:00, 1
[3] 47:58, 20


<< nazaj na prejšnjo stran










  • Zavarovalnica Triglav

    Zavarovalnica Triglav
  • Telekom Slovenije

    Telekom Slovenije
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Unija

    Unija
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BTC City

    BTC City
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • sinusiks-new

    sinusiks-new
  • Prospots

    Prospots
  • CCM

    CCM
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • Bled

    Bled