ZAPISNIK TEKME


Št.tekme:27
Tekmovanje:DP Člani 08/09
Lokacija:Dvorana Bled - Bled - SLO
Datum / ura:01.10.2008 / 19:00
Glavni sodnik:TIČAR Klemen - SLO
Sodnik:RAKOVIČ Damir - SLO
Sodnik:ŠTURM Jernej - SLO
Kontrolor:
Zapisnikar:BURAZIN Ljubo
Časomerilec:KOLMAN Miha
Zdravnik:REPE UREVC Renata

MK BLED MEDVEŠČAK
4
REZULTAT
5
#1, KAVČIČ, Grega [G]
#31, HORVAT, Miha [G]
#3, BURAZIN, Tadej
#5, PIHLER, Grega
#7, NOVAK, Aljaž
#8, BURAZIN, Tevž
#9, EJUP, Damir
#11, BASSANESE, Jaka
#13, VODNJOV, Jernej
#15, POGAČNIK, Mitja
#17, JEŠE, Miha
#18, TOŠIČ, Luka
#19, HADŽISULEJMANOVIČ, Adnan
#20, POTOČNIK, Martin
#21, KAIMEL, Klemen
#22, POTOČNIK, Miha
#24, BASSANESE, Luka
#26, ANKERST, Jaka
POSTAVA
#32, KROŠELJ, Gašper [G]
#44, LJUBIĆ, Dragutin [G]
#4, ŠULEVSKI, Tomislav
#7, VEDLIN, Domen
#9, LOVRENČIĆ, Marko
#11, PERUZZI, Uroš
#13, ŽAGAR, Luka
#14, MLAĐENOVIĆ, Mato
#16, NOVOSEL, Luka
#18, GOJANOVIĆ, Damir
#20, ŽIBRET, Veljko
#21, LAZIĆ, Igor
#24, ŽEMVA, Dejan
#27, ŠVIGIR, Krešimir
#30, ULAGA, Luka
#71, LOBODA, Jan
#77, ŠIJAN, Ivan
 
PČasGA1A2Tip
11:433215
112:2419724
117:141524
347:5613
ZADETKI
PČasGA1A2Tip
118:1314
119:001427
224:5330
229:511427
357:1214
 
PČasŠt.DolžinaKoda
12:42132HOOK
119:35242SLASH
IZKLJUČITVE
PČasŠt.DolžinaKoda
13:4992TRIP
17:30182TRIP
18:29142INTRF
19:19712MISC
113:4272KNEE
225:57112CROSS
231:4772CHARG
233:40272SLASH
 
[1] 0:00, 1
VRATARJI
[1] 0:00, 32


<< nazaj na prejšnjo stran










  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Slovenske železnice

    Slovenske železnice
  • BLANK_SPACE

    BLANK_SPACE
  • Petrol

    Petrol
  • Riko

    Riko
  • Kompas

    Kompas
  • Prosports

    Prosports
  • BTC City

    BTC City
  • Unija

    Unija
  • CCM

    CCM
  • KonicaMinolta

    KonicaMinolta
  • SinusIKS

    SinusIKS
  • Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport

    Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
  • Fundacija za šport

    Fundacija za šport
  • ŠportnaLoterija

    ŠportnaLoterija
  • I Feel Slovenia

    I Feel Slovenia
  • Bled

    Bled